تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
سلام من هم هستم اطلاعاتم رو براتون ایمیل کردم
(06 شهریور 1394 01:05 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من هم هستم اطلاعاتم رو براتون ایمیل کردم
سلام خواهشا توی ایمیل بزنید کدوم کاربر مانشت هستید که مطلع بشم که 100%ایمیل شما دریافت شده ،که بعدا به مشکل بر نخوریم
سلام .ممکنه بفرمایید هزینه اش برای مهندسی کامپیوتر چقدر میشه؟
(08 شهریور 1394 03:13 ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .ممکنه بفرمایید هزینه اش برای مهندسی کامپیوتر چقدر میشه؟

بـــــا 30% تخفیف میشه 406 هزار تومان
یه سوال دیگه هزینشو کی باید واریز کنیم؟همشو یه جا میگیرن؟
من که تازه میخوام شروع به خوندن کنم این آزمون مفیده؟
میرسم تا آبان سرفصلهای آزمون و بخونم؟
سلام
من با نمایندگی مازندران صحبت کردم. اولا بدون اینکه لیستی باشه یا معرفی از تهران داشته باشم بهم تخفیف دادن. فقط گفتم عضو مانشت هستم! ولی 30% تخفیف رو با شرایط بهم دادن. در واقع 20% تخفیف دادند و معادل 10% دیگه بهم کتاب رایگان داد!!
یعنی من 464 پول دادم (20% تخفیف). یک کتاب آمار و زبان تخصصی هم رایگان برداشتم. خودمم هم انتخاب کردم! بدک نبود. من که راضی بودم. مسئولش هم یه آقای دکتری بود ظاهرا و مشاوره خوبی بهم داد. تک کتاب هم هر چی میخواستی میفروخت.
بابل ساری آمل قائم شهر هم نمایندگی داره. به من گفته بودن فقط بابل داره
سلام
ثبت نام گروهی در پارسه تموم شد؟
آزمون که اردیبهشت ماهه
چرا اینقد زود اقدام به ثبت نام کردید؟
من هم میخوام ثبت نام کنم
اگه امکانش هست به همین پست پاسخ بدید
(08 شهریور 1394 04:40 ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال دیگه هزینشو کی باید واریز کنیم؟همشو یه جا میگیرن؟
من که تازه میخوام شروع به خوندن کنم این آزمون مفیده؟
میرسم تا آبان سرفصلهای آزمون و بخونم؟

سلام پول را که زمان ثبت نام باید واریز کنید،مفید بودنش را هم بنده نمیدونم که چطوری هست برنامه شما که به بهش میرسید یانه

(08 شهریور 1394 06:23 ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من با نمایندگی مازندران صحبت کردم. اولا بدون اینکه لیستی باشه یا معرفی از تهران داشته باشم بهم تخفیف دادن. فقط گفتم عضو مانشت هستم! ولی ۳۰% تخفیف رو با شرایط بهم دادن. در واقع ۲۰% تخفیف دادند و معادل ۱۰% دیگه بهم کتاب رایگان داد!!
یعنی من ۴۶۴ پول دادم (۲۰% تخفیف). یک کتاب آمار و زبان تخصصی هم رایگان برداشتم. خودمم هم انتخاب کردم! بدک نبود. من که راضی بودم. مسئولش هم یه آقای دکتری بود ظاهرا و مشاوره خوبی بهم داد. تک کتاب هم هر چی میخواستی میفروخت.
بابل ساری آمل قائم شهر هم نمایندگی داره. به من گفته بودن فقط بابل داره

سلام وقتی با پارسه صحبت کردم قرار شد هرکسی از مانشت باشه بهش 30%تخفیف بدن ،درضمن کاش شما 30%با شرط را قبول نمیکردید چون ممکنه کسی کتاب نخواد و فقط آزمون رابا 30%تخفیف بخواد

(09 شهریور 1394 05:48 ب.ظ)narciss_gh نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام
ثبت نام گروهی در پارسه تموم شد؟
آزمون که اردیبهشت ماهه
چرا اینقد زود اقدام به ثبت نام کردید؟
من هم میخوام ثبت نام کنم
اگه امکانش هست به همین پست پاسخ بدید

سلام هنوز زمان ثبت نام تموم نشده
سلام
شما ثبت نام رو انجام دادید؟
چون منم میخواستم ثبت نام کنم ولی همین تازگی با این سایت اشنا شدم
اگه امکانش هست منم اضافه کنید
(10 شهریور 1394 08:43 ب.ظ)Hadisj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شما ثبت نام رو انجام دادید؟
چون منم میخواستم ثبت نام کنم ولی همین تازگی با این سایت اشنا شدم
اگه امکانش هست منم اضافه کنید

سلام مشخصاتتون را ایمیل کنید هنوز ثبت نام ادامه دارد
سلام.
میشه توو پست صفحه ی اول چیزایی که قراره ایمیل کنیم و ایمیلتون رو بفرمایید؟
مشخصات رو ایمیل کردم.کی باید برم برای ثبت نام
(11 شهریور 1394 07:30 ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط: [ -> ]مشخصات رو ایمیل کردم.کی باید برم برای ثبت نام
زمانی که لیست را ارسال کردم توی همین تاپیک اعلام میکنم
سلام
دوستان اگه امکان داره مشخصات ما را هم برای ثبت نام در لیست قرار دهید
با سلام به همه دوستای عزیزم
منم میخوام پارسه رو با 30% ثبت نام کنم. باید چیکار کنیم دقیقا؟
راستی منم یه خبر خوب بهتون بدم: آزمونهای تسلط سازمان سنجش رو هم میشه با تخفیف ثبت نام کرد.
تو اینترنت چند تا وبسایت هستن برای ثبت نام آزمونهای آزمایشی، یکی شون بیشترین تخفیف رو میده 17%.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من میخوام دو تا جامع رو ثبت نام کنم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع