تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
سلام
لطفا آدرس ایمیلی رو که باید برای تخفیف گروهی براش ایمیل بفرستیم و هزینه ثبت نام با تخفیف در آزمون های حضوری رو بگید.
با تشکر
اقا عباس یه سوال من فقط میخام ازمونای جامع رو شرکت کنم
به منم تخفیف تعلق میگیره ؟؟
آیا هنوز امکان ثبت نام هست؟
سلام تمام دوستانی که میخوان ثبت نام کنن به جز نفراتی که اسمشون را گذاشتم توی تاپیک لطفا تا 2روز آینده مشخصاتشون را که شامل نام ،نام خانوادگی ،کد ملی ،شماره تماس،شهر ،استان،و گرایش و رشته را به ایمیل abbas136818@yahoo.com ارسال کنن،در ضمن این تخفیف فقط شامل افرادی هستش که میخوان هر 8مرحله را شرکت کنند،دوستان فقط خواهشا کسانی که میخوان شرکت کنند حتما تا 2روز آینده مشخصاتشون را ایمیل کنند
(28 شهریور 1394 07:50 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تمام دوستانی که میخوان ثبت نام کنن به جز نفراتی که اسمشون را گذاشتم توی تاپیک لطفا تا ۲روز آینده مشخصاتشون را که شامل نام ،نام خانوادگی ،کد ملی ،شماره تماس،شهر ،استان،و گرایش و رشته را به ایمیل abbas136818@yahoo.com ارسال کنن،در ضمن این تخفیف فقط شامل افرادی هستش که میخوان هر ۸مرحله را شرکت کنند،دوستان فقط خواهشا کسانی که میخوان شرکت کنند حتما تا ۲روز آینده مشخصاتشون را ایمیل کنند

عزیز میشه هزینشو اعلام کنید تا هم من هم خیلی های دیگه که پرسیدن باخبر شن.
برای گرایش شبکه باید چه رشته ای رو بزنیم؟

Sent from my SM-E700H using Tapatalk
براتون ایمیلو فرستادم... اگه به دستتون رسیده ممنون میشم یه ایمیل بزنید Smile
با تشکر از پیگیرتون
(29 شهریور 1394 11:29 ق.ظ)alireza.4 نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 شهریور 1394 07:50 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تمام دوستانی که میخوان ثبت نام کنن به جز نفراتی که اسمشون را گذاشتم توی تاپیک لطفا تا ۲روز آینده مشخصاتشون را که شامل نام ،نام خانوادگی ،کد ملی ،شماره تماس،شهر ،استان،و گرایش و رشته را به ایمیل abbas136818@yahoo.com ارسال کنن،در ضمن این تخفیف فقط شامل افرادی هستش که میخوان هر ۸مرحله را شرکت کنند،دوستان فقط خواهشا کسانی که میخوان شرکت کنند حتما تا ۲روز آینده مشخصاتشون را ایمیل کنند

عزیز میشه هزینشو اعلام کنید تا هم من هم خیلی های دیگه که پرسیدن باخبر شن.

از قیمتی که توی سایت زده 30%کسر کن هزینه اش بدست میاد

(29 شهریور 1394 01:31 ب.ظ)atefeh93 نوشته شده توسط: [ -> ]براتون ایمیلو فرستادم... اگه به دستتون رسیده ممنون میشم یه ایمیل بزنید Smile
با تشکر از پیگیرتون

لیست اسامی که جدید ایمیل زدن را میزارم توی تاپیک
سلام دوستان من دیروز آزمون های پارسه رو ثبت نام کردم با تخفیف 30 درصد شد 406 هزار تومن

(29 شهریور 1394 11:39 ق.ظ)qut.e نوشته شده توسط: [ -> ]برای گرایش شبکه باید چه رشته ای رو بزنیم؟

رشته کامپیوتر
چون به احتمال 99.99 درصد میره زیرگروه کامپیوتر
من دیروز ثبت نام کردم ازشون همین سوال رو پرسیدم گفتن باید آزمون های رشته کامپیوتر رو بدی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(23 شهریور 1394 09:17 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ببخشید یه سوال.. با توجه ب اینکه هنوز تغییر گرایش شبکه و امنیت ب گروه کامپیوتر قطعی نیس الان ما باید برای آزمون ها مهندسی کامپیوتر ثبت نام کنیم یا مهندسی فناوری اطلاعات؟؟
سلام فک کنم مهندسی کامپیوتر در نظر میگیرن

(29 شهریور 1394 07:40 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من دیروز آزمون های پارسه رو ثبت نام کردم با تخفیف ۳۰ درصد شد ۴۰۶ هزار تومن

(29 شهریور 1394 11:39 ق.ظ)qut.e نوشته شده توسط: [ -> ]برای گرایش شبکه باید چه رشته ای رو بزنیم؟

رشته کامپیوتر
چون به احتمال ۹۹/۹۹ درصد میره زیرگروه کامپیوتر
من دیروز ثبت نام کردم ازشون همین سوال رو پرسیدم گفتن باید آزمون های رشته کامپیوتر رو بدی

سلام شما چطور با تخفیف 30% ثبت نام کردید؟
(29 شهریور 1394 07:43 ب.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 شهریور 1394 09:17 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ببخشید یه سوال.. با توجه ب اینکه هنوز تغییر گرایش شبکه و امنیت ب گروه کامپیوتر قطعی نیس الان ما باید برای آزمون ها مهندسی کامپیوتر ثبت نام کنیم یا مهندسی فناوری اطلاعات؟؟
سلام فک کنم مهندسی کامپیوتر در نظر میگیرن

(29 شهریور 1394 07:40 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من دیروز آزمون های پارسه رو ثبت نام کردم با تخفیف ۳۰ درصد شد ۴۰۶ هزار تومن

رشته کامپیوتر
چون به احتمال ۹۹/۹۹ درصد میره زیرگروه کامپیوتر

سلام شما چطور با تخفیف 30% ثبت نام کردید؟
والا من دیروز رفتم شعبه پارسه ک اصفهان هست برای ثبت نام کلاس رفته بودم بعد گفتن تا دوشنبه 30 درصد تخفیف دارن آزمون ها منم چون قصدشو داشتم آزمون ها رو مهرماه ثبت نام کنم گفتم خب الان ثبت نام کنم تخفیف داره خیلی بهتره
حضوری رفتم و ثبت نام کردم

ما که اسممون داخل لیست هست کی باید بریم ثبت نام؟
(30 شهریور 1394 03:32 ب.ظ)mahdis_t نوشته شده توسط: [ -> ]ما که اسممون داخل لیست هست کی باید بریم ثبت نام؟

توی همین تاپیک اعلام میکنم نحوه ثبت نام و...را
باید همه ی آزمون هارو شرکت کنیم تا تخفیف بدن؟
منم هستم
فقط یه سوال منی که پارسال هم آزمون دادم تخفبفی شامل حالم نمیشه؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع