تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(16 دى 1392 11:32 ق.ظ)overactive نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، به نظر شما با تراز ۵۰۰۸ نرم افزار امیدی به قبولی تو واحدهای ساری، بابل، آمل یا پردیس ساری هست؟!!
یکی رو می شماسم با تراز تقریبا 4 هزار و خوردی قبول شد.بابل. پارسال. تو تکمیل ظرفیت. آره قبول میشی
(16 دى 1392 05:37 ب.ظ)hps نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

من با تراز ۵۰۱۹ این انتخای رو انجام دادم به نظر شما قبول می شم ؟Huh

علوم و تحقیقات گیلان
بوئین زهرا
بابل
علوم و تحقیقات آبت الله آملی
ساری
علوم و تحقیقات مازندران
زنجان
علوم و تحقیقات زنجان
علوم و تحقیقات اردبیل
گرمی
ببین ترازت با اخرین نفر قبولی تو اون رشته چقدر اختلاف داره اگه زیاد باشه نه اگه زیر 500-600 تا باشه باید منتظر بمونی شاید قبول بشی همه چی بستگی داره دانشگاه ازاد چقدر تراز ها رو پایین بیاره البته با شرایط امثال فکر نکنم دیگه از 500-600 تا کمتر بشه اونم تو دانشگاه های سطح پایین تر البته بازم نمیشه با اطمینان گفت شاید بازم دانشگاه ازاد یه سوپرایز اساسی برا همه داشته باشه و یه حال اساسی به همه دادRolleyes
توکلت باشه به خدا ایشا... قبولی
(14 دى 1392 11:43 ق.ظ)mohammad_god نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

بنده یه کارت اعتباری تکمیل ظرفیت برای یکی از آشنایان خریدم که گویا به شرایط ایشون نمی خوره اگه از دوستان کسی هنوز کارت اعتباری نخریده به بنده اطلاع بده .
با تشکر

ببخشدی شرایط ایشون مگه چی هست؟اگر دانشجوی ازاد باشید نمیشه شرکت کرد؟
با تراز ۵۳۴۶ و سهمیه بسیجی که آخرین تراز فردوس تکمیل مهر ۵۷۶۵ بود آیا قبول میشه شد با نه ؟

اگه کارنامه های هوش مصنوعی سالهای قبل رو هم داشته باشید بذارید ممنون میشم
داداشای گل من من 6 سال عضو بسیج فعل بودم یکی از دوستام گفت داری ارشد امتحان میدی از سهمیت هم استفاده کن من خودم برات کد داوطلبی بسیجو میگیرم اصلا به سهمیه فکر نمیکردم 2 روز مونده بود به ثبت نام بهم یه شماره داد گفت موقع ثبت نام تو فیلدش پر کن شما جای من بودید استفاده نمیکردید یعنی من گناه کردم؟ پدرم که جانباز 75% نبود که داداش من حالا شما هم مارو بکوبید اشکال نداره
(16 دى 1392 07:49 ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 دى 1392 02:09 ب.ظ)mohammad_god نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 دى 1392 12:20 ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 دى 1392 11:58 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 دى 1392 04:18 ق.ظ)majidh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
تورو خدا منو از استرس در بیارید.
با تشکر

ببخشین اونوخ این سهمیه بسیج دیگه از چه نوعشه ؟!!!!Blush

یه تعداد داوطلب که بسیجی فعال دارن شانس قبولیشون حتی با درصدهای کمتر از یه عده که بسیجی فعال ندارن ،به نسبت قابل توجهی بالا میره.تازه سربازیشونم می افتند شهر خودشون از صبح تا ظهر خدمت می کنن و ناهار رو هم خونه ی خودشونن و از دستپخت مامانشون لذت میبرند تازه کلی هم کسری دارند.تازه توی استخدام هم سهمیه دارن(به همین ترتیبی که عرض کردم تقریبا همه جا) .
خدایا شکرت که من بسیجی نیستم .Dodgy

دقیقا ۳ سال پیش که سطح قبولی ترازها خیلی از امسال بالاتر بود یکی از دوستان بنده با تراز ۵۳۰۰ و سهمیه بسیج قبول شد در صورتی که اون موقع ها ۵۷۰۰ هم جایی قبول نمی شد .

بسجی ها همه جا قبولند یا باید پولدار بود بری اروپا و آمریکا یا تو ایران پارتی (بسیجی) داشته باشی دیگه مشکلت حله

چقدر بعضی ها با افتخار میگن سهمیه داریییییییییییییییییییییییییییییم

!!!!!!!!!!!!!!!!

من نزدیکه 10 سال بسیجی فعال دارم ولی خداییش اصلا هیچ موقعی ازش تو ورودی یونی استفاده نکردم بسیج و نهی نمیکنم ولی خیلی ظلم بزرگیه این سهمیه رو گذاشتن نو ورودی یونی هم شان دانشگاه آزاد پایین اومده و هم اونای که دنبال علم هستند و نه مدرک از ادامه تحصیل تو آزاد دلسرد شدند من خودم 2 سال به خاطر این موضوع ارشد آزاد شرکت نکردم!
ادعای اسلامی بودن داره آزاد ولی راه اسلام و عدالت اسلامی رو نمی ره اونم تو جبهه علم
اونای هم که با سهمیه میان مقصر نیستند این سیاست اشتباه یونی آزاده
امیدوارم همه موفق بشن و عدالت برقرار بشه
دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
چه عطری تو فضا پیچیده ! ماشالا جو بسیجی وار هست ! برادرا خدا قوت خخخخخخ

امیدوارم همین یونی قبول شم برم .... البته الان اعتماد به نفس کاذب بهم دست داده ! وگرنه قبول نمیشم !
خسته شودم ... دلم درس و دانشگاه میخواد خو Sad
بچه ها تراز میبد چنده؟؟؟؟
(17 دى 1392 01:00 ب.ظ)radrad نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها تراز میبد چنده؟؟؟؟
پارسال تکمیل مهر 5815 ولی واسه بهمن رو نمیدونم
سلام با تراز 4800 توتکمیل ظرفیت از جاههای که انتخاب کردم کجارو قبول میشم ؟ با تشکر
انتخاب 1) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد مشهد - کد: 111
انتخاب 2) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی - کد: 236
انتخاب 3) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 پردیس علوم و تحقیقات خراسان رضوی - کد: 617
انتخاب 4) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: 41021 واحد مشهد - کد: 111
انتخاب 5) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: 568
انتخاب 6) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد یزد - کد: 105
انتخاب 7) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد ساری - کد: 208
انتخاب 8) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد شبستر - کد: 195
انتخاب 9) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 واحد کرمان - کد: 108
انتخاب 10) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: 41002 پردیس علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان - کد: 630
(17 دى 1392 05:05 ق.ظ)maskot نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
دوست عزیز انتخاب اول شرط نیست ممکنه یکی بابل رو انتخاب دهم زده باشه ولی چون ترازش بیشتر از اونی باشه که بابل رو اول انتخاب کرده قبول بشه.
(17 دى 1392 01:53 ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 05:05 ق.ظ)maskot نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
دوست عزیز انتخاب اول شرط نیست ممکنه یکی بابل رو انتخاب دهم زده باشه ولی چون ترازش بیشتر از اونی باشه که بابل رو اول انتخاب کرده قبول بشه.
تف به این شانس کی قانون رو تغییر دادن خوب عیب نداره دوستان با تراز بالای 5500 بابل نزنین خوب Big GrinHeart
حالا از شوخی گذشته یکی که اطلاع کامل داره می تونه کمی راجب نحوه گزینش دانشگاه ازاد توضیح بده من قبلنا که یادمه می گفتن اول انتخاب اول همه رو بررسی می کنن بعد انتخاب دوم همه رو مثلا واحد بابل اگه 300 نفر انتخاب اول زده باشن بینشون بالاترین تراز ها رو می گیرن و تو واحد های دیگه هم همینطور بعد میرن سراغ انتخاب های بعد مثل اینکه اشتباه می کردیمConfused یکی توضیح بده ممنون میشیم
(17 دى 1392 02:27 ب.ظ)maskot نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 دى 1392 01:53 ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط: [ -> ]
تف به این شانس کی قانون رو تغییر دادن خوب عیب نداره دوستان با تراز بالای ۵۵۰۰ بابل نزنین خوب Big GrinHeart
حالا از شوخی گذشته یکی که اطلاع کامل داره می تونه کمی راجب نحوه گزینش دانشگاه ازاد توضیح بده من قبلنا که یادمه می گفتن اول انتخاب اول همه رو بررسی می کنن بعد انتخاب دوم همه رو مثلا واحد بابل اگه ۳۰۰ نفر انتخاب اول زده باشن بینشون بالاترین تراز ها رو می گیرن و تو واحد های دیگه هم همینطور بعد میرن سراغ انتخاب های بعد مثل اینکه اشتباه می کردیمConfused یکی توضیح بده ممنون میشیم
پیام روابط عمومی : 1392/10/11

تراز مهم است چون انتخابهای شما همزمان بررسی میشود
دوستان کسی میدونه من که رشته کارشناسیم علوم کامپیوتر بوده و با توجه به فایل پیوست پیش نیاز درس ها رو یعنی سیستم معماری پایگاه رو در کارشناسی پاس کردم تو ارشد بازم بهم جبرانی میخوره یا نه؟
ریاضی مهندس نداشتیم.ریاضی عمومی 1 و ریاضی عمومی 2 داشتیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع