تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
سلام دوستان

بنده یه کارت اعتباری تکمیل ظرفیت برای یکی از آشنایان خریدم که گویا به شرایط ایشون نمی خوره اگه از دوستان کسی هنوز کارت اعتباری نخریده به بنده اطلاع بده .
با تشکر
بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
یکی از دوستان که دانشجوی ارشد تو قزروین می گه اینجا اگه درخواست هم ندی تا 2 سال(4 ترم)اسمتو نگه می دارن البته موقع ثبت نام شهریه ثابت ترم های قبل رو می گیرن.
می شه اگه کسی چیزی می دونه بگه.چون احتمال اینکه قبول شم خیلی زیاده.نمی دونم سربازیمو تموم کنم یا برم دانشگاه.
(14 دى 1392 05:17 ب.ظ)sunshine نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
یکی از دوستان که دانشجوی ارشد تو قزروین می گه اینجا اگه درخواست هم ندی تا ۲ سال(۴ ترم)اسمتو نگه می دارن البته موقع ثبت نام شهریه ثابت ترم های قبل رو می گیرن.
می شه اگه کسی چیزی می دونه بگه.چون احتمال اینکه قبول شم خیلی زیاده.نمی دونم سربازیمو تموم کنم یا برم دانشگاه.
دو سال رو که بعید می دونم ولی یه ترم رو فکر کنم بدون در خواست رزرو می مونه شما الان چند ماه خدمت کردین رو نمی دونم ولی اگه قبول بشین تا اول مهر فکر کنم چیزی نزدیک 9 ماه خدمتتون تموم میشه شما که هستی اونجا تا مهر هم بمون میزان خدمتت کم بشه بعد که درست تموم شد برو ادامه خدمتت رو انجام بده
(11 دى 1392 04:55 ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 دى 1392 04:12 ب.ظ)bahita نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 دى 1392 02:23 ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها ایشالا که همتون همون جایی که می خواین قبول بشید Rolleyes
یه سوال داشتم به نظرتون بین پردیس علوم تحقیقات قزوین و دانشگاه گرمسار کدوم از لحاظ مدرک معتبرتره؟ آخه اولی پردیس هستش و تازه تاسیس ،اما دومی واحد مستقل هست، (واسه رشته ی آی تی ) مرسی دوستانShy

فک کنم خودت جوابه خودتو بهتر دادی همونو که فکر می کنی خوبه بزنن

من اگه می دونستم کدوم خوبه که سوال نمیپرسیدم ،در ضمن اکثرا پردیس علوم تحقیقات رو بعد از واحد قزوین می زنن چون اساتیدش همون اساتید دانشگاه قزوینه،اما من سوالم راجبه معتبر بودن مدرک هست
من خودم به پردیس حس خوبی ندارم،گرمسار بهتره
(14 دى 1392 07:00 ب.ظ)maskot نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1392 05:17 ب.ظ)sunshine نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کسی می دونه تکمیل ظرفیت رو می شه رزرو کرد یا نه. من سربازم می خوام اگه قبول شدم بزارم بعد سربازیم برم.تا چند ترم می شه رزرو کرد؟
یکی از دوستان که دانشجوی ارشد تو قزروین می گه اینجا اگه درخواست هم ندی تا ۲ سال(۴ ترم)اسمتو نگه می دارن البته موقع ثبت نام شهریه ثابت ترم های قبل رو می گیرن.
دو سال رو که بعید می دونم ولی یه ترم رو فکر کنم بدون در خواست رزرو می مونه شما الان چند ماه خدمت کردین رو نمی دونم ولی اگه قبول بشین تا اول مهر فکر کنم چیزی نزدیک ۹ ماه خدمتتون تموم میشه شما که هستی اونجا تا مهر هم بمون میزان خدمتت کم بشه بعد که درست تموم شد برو ادامه خدمتت رو انجام بده

ممنون از جوابی که دادی.اگه اینجوری بشه خیلی خوبه.تا مهر 15 ماه از سربازیم رفته(9 ماه می مونه چون امریه دارم باید 24 ماه خدمت کنم )
سربازیم زیاد سخت نیست واسه همین یکم دلم می سوزه می خوام تا اونجا که می تونم مدت سربازیمو طی کنم.خدا کنه رزرو کنن. باز از جوابت ممنونم.خیلی لطف کردیHeart
با سلام

من ترازم شد 5383

اولویت هام بدین صورت بوده :

نرم افزار / واحد علوم و تحقیقات خوزستان اخرین نفر قبولی 6189
نرم افزار / واحد اراک اخرین نفر قبولی 5945
نرم افزار / واحد محلات اخرین نفر قبولی 5628
نرم افزار / واحد آشتیان 5603
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات خمین 5535
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات مرکزی 5607
نرم افزار / پردیس علوم و تحقیقات همدان 5712

به نظرتون اصلا شانسی هست ؟
شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(15 دى 1392 02:41 ق.ظ)fafa1369 نوشته شده توسط: [ -> ]شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه کمی پردیس شهریه اش بیشتره
Smile
این رشته هوشه مصنوعی و رباتیک دیگه چیه یا هوش مصنوعی میزاشتن یا رباتیک بخاطر جلب دانشجو همه کار میکنند
(15 دى 1392 02:24 ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1392 02:41 ق.ظ)fafa1369 نوشته شده توسط: [ -> ]شهریه پردیس و علوم تحقیقات با واحد ها فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Smile

نه نیست !

ار نظر شهریه هیچ تفاوتی با واحد های معمولی نداره
سلام دوستان دانشگاه بویین زهرا بهتره یا علوم و تحقیقات آذر بایجان شرقی؟
(15 دى 1392 03:27 ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان دانشگاه بویین زهرا بهتره یا علوم و تحقیقات آذر بایجان شرقی؟

بنظرم اگر بخوای برا مدرک اقدام کنی خوب مسلما تبریز بهتر از بویین زهراست
ولی نه اگر بخوای بخاطر نزدیک بودن مکانت انتخاب کنی بویین زهرا بهتر از تبریزه ولی از نظر استاد فکر نکنم ضعیف باشه
(15 دى 1392 03:04 ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1392 02:24 ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط: [ -> ]
Smile

نه نیست !

ار نظر شهریه هیچ تفاوتی با واحد های معمولی نداره

هیچ فرقی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بچه ها تورو خدا میشه یکی به این چندتا سوالم جواب بده؟ایشااله خدا خیرتون بده از هرجا میخواین قبول شین فقط یکم منو راهنمایی کنید؟!
1-من امسال یعنی سال 93 میخوام کنکور ازاد ثبت نام کنم میدونین ثبت نامش کیه ؟
2 -این خرید کارت تکمیل ظرفیت اینا قضیش کیه منم الان باید بگیرم؟
3-اینکه علوم تحقیقات تبریز نرم افزار میخوام قبول شم به نظرتون از الن تا کنکور روزی چند ساعت بخونم خوبه؟؟میدونم کیفیت مطالعه مهم تره ولی یا چیز تقریبی بگین
4-سعی کنم همه کتابارو یه دور بخکنم یا بعضیارو حذف کنم کنم رو بقیه تمرکز کنم؟چه درسایی رو واسه تمرکز توصیه میکنید؟
هرکی جواب این سوالا رو بده و کمکم کنه به حق 5 تن ایشاللا خدا هم کمکش کنه
(16 دى 1392 02:56 ق.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها تورو خدا میشه یکی به این چندتا سوالم جواب بده؟ایشااله خدا خیرتون بده از هرجا میخواین قبول شین فقط یکم منو راهنمایی کنید؟!
۱-من امسال یعنی سال ۹۳ میخوام کنکور ازاد ثبت نام کنم میدونین ثبت نامش کیه ؟
۲ -این خرید کارت تکمیل ظرفیت اینا قضیش کیه منم الان باید بگیرم؟
۳-اینکه علوم تحقیقات تبریز نرم افزار میخوام قبول شم به نظرتون از الن تا کنکور روزی چند ساعت بخونم خوبه؟؟میدونم کیفیت مطالعه مهم تره ولی یا چیز تقریبی بگین
۴-سعی کنم همه کتابارو یه دور بخکنم یا بعضیارو حذف کنم کنم رو بقیه تمرکز کنم؟چه درسایی رو واسه تمرکز توصیه میکنید؟
هرکی جواب این سوالا رو بده و کمکم کنه به حق ۵ تن ایشاللا خدا هم کمکش کنه
۱ - کنکورش سال بعد و زمان ثبت نامش تقریبا بهمن ماه
۲ - کسانی می تونن در تکمیل ظرفیت ترم بهمن ماه شرکت کنند که امسال کنکور داده باشن فقط حضور سر جلسه شرط شرکت در تکمیل ظرفیته !
۳ - اینکه چقدر لازم دارید برای خوندن بستگی داره به اینکه وضع فعلی تون چیه! ولی مطمین باشید کار سختی نیست ! رتبه من در سراسری یه مقدار بهتر از ۹۰۰ شد و تمام مدت تا کنکور ازاد هیچی نخوندم شاید یه کمی مرور کرده باشم روز قبل از ازمون ازاد! ترازم یه مقدار از ۷۰۰۰ کمتر شد! البته من هم می خواستم شهر خودم بخونم و برای همین تهران و بقیه رو نزدم ولی فکر می کنم با همین تراز می شه که تبریز هم اورد پس در حد معمولی بهت می گم کاری نداره قبولی!بخون قبولی!
۴ - واسه کنکور ازاد ؟ می خوای از حالا حذف کنی ؟ چ کاریه ؟ هر درسی که دوستش داری رو بخون ! اینم باز بستگی داره به وضع فعلی درسیت ! باید بر اساس اینی که هستی برنامه ریزی کنی اول بشین از خودت ی ازمون بگیر ببین وضع الانت چیه بعد برو بر اساس اون تصمیم بگیر که چقدر در روز بخونی چیا بخونی و چیا رو منبع بخونی و ...

ببین من همه سوالاتو جواب دادم ها !!! اولین نفر هم که هستم
برام جوشن کبیرو یک بار بخون! خیلی کمه سطح انتظاراتم Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع