تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(02 بهمن 1392 11:44 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]دروخ میگم بالام جان ؟ Big Grin
خودت که بودی میدونی همش شایعه ست ! نات باور Smile
والا دعا میکنیم ولی کلن خدا مارو نمیبینه Big Grin ممنوووووووون دوست خوووووبم Heart
نه بالام جان شما راست میگی Big GrinBig Grin
بهله بهله .. کاملا شایعه است Smile من که عمراً باور کنم Wink

خوشکلم .. خدا همه رو میبینه . شک نکن .. ولی گاهی ما آدما صلاح کارمون رو نمی دونیم
همه چی درست میشه به امید خدا Heart
(02 بهمن 1392 11:53 ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]اما چرا دوستان به من منفی می دهند نمیدانم چرا؟ Huh

من به شما منفی نمیدم اما به عنوان مدیر بخش از شما میخوام اگر موردی رو اعلام میفرمایید با منبع رسمی باشه
انتظار نداشته باشید مواردی که با قاطعیت و بدون منبع میگید دوستان رو تحریک نکنه
لااقل بگید از نظر شما اینطوریه . تحیلیل کنید ، بسیار هم خوبه اما یه طوری نگید که معلوم نشه از کجا میگید .
این برداشت من از منفی هاییست که گرفتید : )

ممنون میشم دوستان این روزها از سایتهایی خبری رسمی اطلاع رسانی بفرمایند ضمن اینکه اگر خبری هست که قبلا در مانشت ثبت نشده در بخش اخبار آزمونهای ارشد ثبتش کنید تا وضعیت نامشخص الان مشوش تر از این برای سایر دوستان نشه

ممنون از همه عزیزان
ضمن اینکه بیشتر با هم دوست باشید و این لحظات خوبی که فردا به خاطرات شیرین انشاا... برای همتون تبدیل میشه رو در کنار هم باشید
: )
(02 بهمن 1392 11:20 ق.ظ)bargozide نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 بهمن 1392 10:47 ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه دانشگاه آزاد قزوین تو نرم افزار تا تراز چند اومده پایین پارسال ؟

سال پیش رو نمی دونم ولی الان چون دانشگاه های آزاد و علوم تحقیقات تهران توی لیست نیستند، افراد سعی کردند دانشگاه های خوبی مثل قزوین رو در اولویت قرار بدن. بعضی از افراد هم که در آزمون ۹۲ قزوین قبول شده بودن و تا الان صبر کرده بودن، باز قزوین رو انتخاب کردن Smile) (بیچاره شدیم).
خدا کنه هممون قبول شیم.

دقیقا، من برا شهریور فقط تهران رو زده بودم... Sad
پیش خودم گفتم اگه لازم شد تکمیل ظرفبت مهر جاهای دیگه میزنم، یا صبر کنم برا بهمن که خود تهران و بزنم. ولی دانشگاه آزاد هر سال یه جوریه ! Dodgy
دیگه الان قزوین رو زدم، اگه افرادی مثل من زیاد باشن، اصلا بعید نیست ترازش بره بالا !!!
تماس گرفتم با مرکز آزمون گفتن جوابا احتمالا اواسط هفته بعد بیاد.
احتمالا بعد پایان ثبت نام کارشناسی جوابا بیاد.یکشنبه یا دوشنبه
احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه میاد
به نظرتون دوستان با 240 تا اختلاف تراز میتونم شهر خودم قبول شم؟؟؟
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان با تراز 4911 نرم افزار آیا امیدی به قبولی توی شهرهای دور هست؟
مچکرم پیشاپیش از جوابتون
(02 بهمن 1392 06:02 ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط: [ -> ]احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه میاد
به نظرتون دوستان با ۲۴۰ تا اختلاف تراز میتونم شهر خودم قبول شم؟؟؟

بستگی به دانشگاه شهرتون داره. باید دید استقبال از دانشگاه به چه شکل هستش. اگر متقاضی نداشته باشه از 240 هم پایینتر میاد (Y)
ایشالا قبول میشی
سلام
عزیزان من کارنامه درست و حسابی از تکمیل بهمن 91 پیدا نکردم
میشه حداقل چند تا بزارید؟ ممنون
میای این تاپیک اخبار جدید رو ببینی پستا رو که میبینی استرس میگیری Smile)))))))))))))))))))))
[attachment=14858]از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود
(03 بهمن 1392 12:11 ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط: [ -> ]از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

عجب کار خوبی کردین با این کارتون خیلی ممنون از شما
امیدم بیشتر شد به قبولی
بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم 4800 هست و اختصاصی -5% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی 0%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(03 بهمن 1392 12:11 ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط: [ -> ]از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

میگم مگر فقط نمیشه یک رشته شرکت کرد؟
این کارنامه هم هوش زده هم معماری هم نرم افزار
چطوریه؟
(03 بهمن 1392 10:58 ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]

چطوریه؟
کل رشته های شاخه مهندسی کامپیوتر از نرم ، هوش ، ونرم افزار رو میتونسین انتخاب کنین .

(03 بهمن 1392 10:55 ق.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم 4800 هست و اختصاصی -5% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی 0%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فک میکنم شما به احتمال بالای 50 % واحد الکترونیکی قبولید . چون نسبت به پارسال هم ظرفیت نرم افزار بالا تر رفته و خیلی از دانشگاهها توی همین تکمیل ظرفیت اولین باره که دارن در رشته نرم افزار پذیرش میکنن
(03 بهمن 1392 11:01 ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 10:58 ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]

چطوریه؟
کل رشته های شاخه مهندسی کامپیوتر از نرم ، هوش ، ونرم افزار رو میتونسین انتخاب کنین .

(03 بهمن 1392 10:55 ق.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم ۴۸۰۰ هست و اختصاصی -۵% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی ۰%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فک میکنم شما به احتمال بالای ۵۰ % واحد الکترونیکی قبولید . چون نسبت به پارسال هم ظرفیت نرم افزار بالا تر رفته و خیلی از دانشگاهها توی همین تکمیل ظرفیت اولین باره که دارن در رشته نرم افزار پذیرش میکنن

خدا کنه مرسی ...به نظرتئن با مدرک الکترونیکی میتئنم بعدا دکترا شرکت منظور از پایان نامه نداره یعنی چی؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع