تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۶۸- امنیت + شاگرد اولی - روزانه امنیت امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه دوستان عزیزم... Heart
حقیقتش اصلا قصد ایجاد تاپیک نداشتم چون خودم رو لایق این لطف خدا نمی دونستم....اما بخاطر خواسته دوستانی نظیر علی اکبر جان،رضا و علی و .... تاپیک رو زدم!
تنها به لطف خدا و در اوج ناباوری منم انتخاب اولم که امنیت امیرکبیر بود رو قبول شدم!
فقط می تونم بگم خدا کمکم کرد....
بابت همه چیز از همه دوستان و مدیران عزیز مانشت واقعا ممنونم...دم همتون گرم....Wink
----------------------------------
تنها در یه صورت تو محساباتم ممکن می دونستم که این انتخاب قبول شم و اون هم این بود که معدل در نتایج نهایی تاثییر داده بشه نه در نتایج اولیه!که فک کنم همینطور هم شد!چون معدلم ۱۹/۳۲ بود و تراز بالایی داشت ....
تبریک میگم.
تبریک فراوان دوست عزیز ایشالا موفق باشی
بهتون تبریک میگم براتون ارزوی موفقیت میکنم.
عووووووووووووف ! ترکوووندی باو !
چه قدر تاثیر داشته شاگرد اولیت !
تبررررریک میگم ایشالا موفق باشی Smile
تبریک مهدی جان!
ایشالا که در ادامه مسیر نیز موفق و پیروز باشی
شیرینی یادت نره!
راستی کمپ تهران که برگزار شد منم خبر کن با چهره های بچه های مانشت بیشتر آشنا شیم از نزدیک.
----------------
من منتظر نتبجه پذیرش بدون آزمون خواجه نصیر (شبکه) و امیر کبیر(مهندسی اطلاعات پزشکی) هستم که نهایتا هفته بعد میاد.پروژه پایانی هم داره کم کم تموم میشه ایشالا(بگو ایشالا!)
اگه این 2تا نشن! بازم شکر خدا.آره واقعا الخیر و فی ما وقع! اگه هم شدن که بازم شکر خدا و الخیر و فی ما وقع!
فعلا هم منتظرم.بعدش اگه خواست خدا نبود که امسال برم دانشگاه میخونم برا ارشد مگه اینکه کارای وزارت دفاع زودتر از کنکور جور بشه و برم سر کار و الا که میخونم برا کنکور.
--------------------
راستی محمد چکار کرد؟ مدرس رو آورد یا نه؟
تبریک ویژه دوست گرامی Smile
ببخشید من باید زودتر تبریک می گفتم اما کمی درگیر بودم نشد Shy شما پیش دستی کردید و شرمنده ام کردید
انشاا... همیشه در سایه لطف خداوند موفق باشید .
با آرزوی بهترینها
سلام
منم بهتون تبریک میگم
من که توفیق اینو نداشتم دانشگاه دولتی درس بخونم
واقعا باید سپاس گزار خدا بود
از همه دوستان عزیز و محترم (deh-ab,silver_0255 ,majid_22,virtual girl ,sir_ams,good-wishes,zahra13.66)که بنده رو شرمنده کردن صمیمانه تشکر می کنم... امیدوارم همیشه موفق باشید...
----------
چشم علی اکبرجان...به روی چشم....اگه تو کمپی برگزار شد و ما هم دعوت شدیم به روی چشم....
خبر نداشتم!انشالله که هرچی خیره محقق شه علی اکبرجان....(ایشالله... Wink )

(05 شهریور 1392 05:23 ب.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط: [ -> ]من که توفیق اینو نداشتم دانشگاه دولتی درس بخونم
واقعا باید سپاس گزار خدا بود
حق با شماست!
منی که هم دولتی درس خوندم و هم غیر دولتی به این نتیجه رسیدم که این دانشگاه نیست که دانشجو می سازه بلکه این دانشجوست که دانشگاه رو می سازه و صد البته این ماییم که خودمون رو می سازیم فارغ از اینکه در چه دانشگاهی درس می خونیم!!!
منم هم تبریک میگم.
انشاالله موفق و پیروز باشید.
تبریک میگم
پس با یه سال صبر کردن بالاخره نتیجه دیدین Smile
خداروشکر
موفق باشید
تبریک دوست من
منم امنیت امیر کبیر افتادم ولی شبانه
تبریک می گم دوست عزیز. شما جوان برازنده و محترمی هستید. از خدا توفیق شما در تمام مراحل زندگی را آرزومندم. یا علی
تبرک میگم آقای ۸Operation Smile
انشالله همیشه موفق باشید.
واییییییی
آوریننننننننننننننن
اینم یه آورینننننننننننننننننننننننننننن با کشش بیشتر تقدیم به شما
مبارک باشه
Big Grin
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع