زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۵۰ دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۶۱
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)
انگاری آسون بوده آزمون و من گند زدم
اما مهم نیست
دیگه
رتبه زیبای من ۱۴۵!!!!!!!!
اینطوری پیش بره داغونم!!!
هنوز خیلی از درس ها رو جمع بندی نکردم
بچه ها الگوریتم رو چی کار کنم غلط نزنم!!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  الان من هاج و واج موندم!!!

من نیز!!!
منم ۲ تا اشتباه، یکی نرم یکی زبان، من تکذیب میکنم شدیدا! حتما مصحح اشتباه کرده! من غلط عمرا بزنم Big Grin

رتبه: ۲۶
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  بچه ها الگوریتم رو چی کار کنم غلط نزنم!!!!
الگوریتم این کنکورا آسون هست، ولی کنکور اصلی این طور نیست و حد اقل یه ۲ تاش رو هیشکی بلد نیست. شما بهتره روی تستای سالای قبل تمرکز کنی و بقیه رو به شانس بسپاری.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط shazde kuchulo.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  بچه ها الگوریتم رو چی کار کنم غلط نزنم!!!!
الگوریتم این کنکورا آسون هست، ولی کنکور اصلی این طور نیست و حد اقل یه ۲ تاش رو هیشکی بلد نیست. شما بهتره روی تستای سالای قبل تمرکز کنی و بقیه رو به شانس بسپاری.
ممنون
ایشالا بشه حداقل ۳تاشو بزنم

بچه ها یه چیز دیگه تست ۷۰ سیستم عامل لفظ اینکه در بن بست هستیم غلط نیست آیا؟!!!
وقتی که جدول request رو نداریم نمیتونیم در مورد بن بست نظر بدیم !!!!
فقط میدونیم حالت ناامن هست!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ق.ظ
رتبه من در نرم افزار ۲۱ است.

درصد های من :
زبان : ۶۱/۱۱
ریاضی : ۰/۰۰
مشترک تخصصی : ۴۸/۱۵
تخصصی نرم افزار : ۵۴/۱۷
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۶۶
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
منم ۱۵ شدم
یه چیز خیلی بد اینکه وقتی دیدم تخصصی ام ۸ درصد کم شده و بعد متوجه شدم که توی تخصصی هم یکی درست حل کردم و باز تو پاسخنامه یکی اشتباه زدم. ای دل غافل Heart

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط iammiti.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیز دیگه تست ۷۰ سیستم عامل لفظ اینکه در بن بست هستیم غلط نیست آیا؟!!!
وقتی که جدول request رو نداریم نمیتونیم در مورد بن بست نظر بدیم !!!!
فقط میدونیم حالت ناامن هست!!!
نا امن در صورتی هست که حداقل یک راه وجود داشته باشه که سیستم کارشو تموم کنه ولی تو این سوال در هر صورت به بن بست می رسیدیم..
:|
۸۲
تخصصی یه سوال اشتباه وارد کردم و ۱۶% شد!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
دوستان سوالات درسی تون را جداگانه در محل مناسبش بپرسید تا تاپیک بسته نشود.ممنون

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۶۹
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
سلام دوستان
دیگه دارم شک میکنم به این پاسخبرگ پارسه من گرایشم هوشه طرف سوال های مدار الکتریکی هم نمیریم ولی برا من زده سوال ۱۰۸ گزینه ۳ که از ظاهرا گزینه ۳ هم درست هست همینطور ۱۱۲ الگوریتم را با اطمینان میگم که جواب ندادم ولی برا من گزینه غلط رو زده یا سوال ۱۱۴ اگوریتم مطمینم که گزینه درست رو انتخاب کردم ولی به عنوان سوال بدون پاسخ درنظر گرفته یا من اینقدر گیج بازی در اوردم که اینجوری درهم تو پاسخ نامه علامت زدم یا یه مشکلی هست .دوستان کسی هست مثل من مشکل داشته باشه؟
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان سوالات درسی تون را جداگانه در محل مناسبش بپرسید تا تاپیک بسته نشود.ممنون
چشم رییس. من که سوالمو رفتم تو قسمت نظریه پرسیدم که دلخوری پیش نیاد

رفقای پارسه ای یه نگاه به این سه تا سوال آزمون دیروز بندازید بلکه شاید مشکلاتم حل بشه
سوال ۷۳ سیستم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال ۵۷ نظریه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال ۵۳ نظریه

New LifeHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , AI.
ارسال: #۷۱
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان سوالات درسی تون را جداگانه در محل مناسبش بپرسید تا تاپیک بسته نشود.ممنون
چشم رییس. من که سوالمو رفتم تو قسمت نظریه پرسیدم که دلخوری پیش نیاد

رفقای پارسه ای یه نگاه به این سه تا سوال آزمون دیروز بندازید بلکه شاید مشکلاتم حل بشه
سوال ۷۳ سیستم

سوال ۵۷ نظریه

سوال ۵۳ نظریه

سلام سوالهای نظریه رو جواب دادم

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۷۲
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  خب حالا لطفا یکی بگه من این برنامه سازی رو چی کار کنم؟؟؟؟
...
حفظیاتش رو چی کار کنم خب؟!
این دقیقا مشکل منم هست، تصمیم گرفتم زیر درخت هم یه چیز حفظی از برنامه سازی دیدم فیش اش کنم بزارم اش توی جعبه لایتنر :| راه بهتری داشتید اطلاع بدید ما هم استفاده کنیم Big Grin

حیف رئیس ممنوع کرده سوال درسی رو، وگرنه سوالاتی رو آماده کرده بودم! به نظرم بعضی هاش توی بخش های درسی پرسیدن اش فایده نداره چون با آزمون و بچه های اینجا عجین شده و خیلی عمومیت نداره که اونجا پرسیده شه

راستی کسی از zimenswall خبری نداره؟ جاش خالیه

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  سلام سوالهای نظریه رو جواب دادم
تشکر. فکر کنم اوضاع نظریه ای خرابی دارم. باید بیشتر بخونم

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ
خیلی جالبه بالاترین درصد تخصصی نرم افزار ۷۲ درصده، نفرای ۱ تا ۵ ماکزیمم ۶۰ زدن تخصصی نرم رو، دوس دارم ببینم کسی که ۷۲ زده چند شده رتبه ش
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)amin222 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
دیگه دارم شک میکنم به این پاسخبرگ پارسه من گرایشم هوشه طرف سوال های مدار الکتریکی هم نمیریم ولی برا من زده سوال ۱۰۸ گزینه ۳ که از ظاهرا گزینه ۳ هم درست هست همینطور ۱۱۲ الگوریتم را با اطمینان میگم که جواب ندادم ولی برا من گزینه غلط رو زده یا سوال ۱۱۴ اگوریتم مطمینم که گزینه درست رو انتخاب کردم ولی به عنوان سوال بدون پاسخ درنظر گرفته یا من اینقدر گیج بازی در اوردم که اینجوری درهم تو پاسخ نامه علامت زدم یا یه مشکلی هست .دوستان کسی هست مثل من مشکل داشته باشه؟

احتمالا اسکنرهایی که موسسات کنکور برای تصحیح پاسخنامه ها استفاده می کنند، مشکل دارد.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۳۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۱ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۲۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۵۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۶۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۱۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close