زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حرف حساب
(در دامنه مانشت)
در دامنه مانشت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۹ March 2024 , 03:56 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۳۸/۹ منفی
۲۳
۳۵

اطلاعات انجمن حرف حساب
آخرین بازدید: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۵ (۰ ارسال در روز | ۰ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲۹ دقیقه, ۴۴ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ حرف حساب
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به حرف حساب.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به حرف حساب.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی حرف حساب
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: تعیین نشده
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش:
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 حرف حساب (۱۷ اسفند ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۳ ق.ظ)
پاسخ حرف حساب :چون حدس زده میشه پاسخ را در پروفایلشان حذف کنند من اینجا هم مینویسم:
بنظرم نیازی به بحث در مورد شما نیست.خصومت شخصی با شما و تخریب شما ارزشی برای من نداره. چون بنظرم اهمیتی این موضوع نداره. ما بیشتر هدفمان جلوگیری از تخریب چهره مانشت با مدیریت شماست. مثلا" اینکه جواب نظر من را در پروفایل خودتون میدین. این واقعا" خنده داره که شما فکر میکنید خیلی به پروفایلتون سر میزنن. یکی از اعضاء بمن گفت. که اینجا جواب دادین.
شما لطف کنید من را به همه معرفی کنید. من اگه بن نشم نیازی نبود که با نام کاربری دیگری بیام. بن کردن شما هم فقط ۵ دقیقه وقت اضافی میگیره که یه ایمیل ایجاد کنیم. میدونید که من نام ایمیلم هم عوض نشده. لطفی کنید و من را بهمه معرفی کنید. ولی انتقاد من پابرجاست.
مطمئنا" اگه شما همه تاپیکهای بسته مربوط بمن را باز کنید و پستهام را برگردانید که نمایش داده شوند من از شما ممنون خواهم شد. مطمئنم که شما چنین کاری را نمیکنید چون با شناختی که من دارم شما اینقدر جسارت ندارید.ولی اگه انجام بدین بی نهایت سپاسگزار میشم.
سوابقم را هم لطفا" در مقابل دید بینندگان بگذارید. هر چی هست اگر چه نمیدونم چیه. کار خلافی نکرده ام. من که چیزی را حذف نکرده ام شما حذف کردین. من پای همه حرفام هستم.
البته ما از طریق یکی از دوستان پیام مان را به دکتر خواهیم رساند.ظاهرا" اینطور که دوستان میگن ایشان هم کسی را نداره که مدیر کل کنه. شما بمن میگید دیدم را گسترده کنم ولی خودتان تمایلی باینکار ندارید . کمی منصف باشید و با خودتان یه کم فکر کنید. من دیگه فکر میکنم باندازه کافی حرف زده ام. همینکه کسی بغیر از شما تمایلی بمدیریت نداره و مدیران را با قسم و آیه نگه میدارید خودتان باید باورتان شود که جایگاه شما اشتباهیه.
امیدوارم یه روزی متوجه بشید که دشمنی یا خصومتی شخصی با شما وجود نداره. البته ما هم سعی میکنیم علاقه به مانشت را فراموش کنیم و کم کم غیب بشیم. شما با همین ده پانزده نفر طرفدارتون باشید کافیه.
شما متاسفانه یه تصور اشتباهی راجع به مدیریت در مانشت دارید . واسه همینه که تغییر ماهیت دادین. از همان چند ماه پیش هم که مدیر بخش شدین این مشخص بود.
خداحافظ

نوشته شده توسط good-wishes:من فقط یک مورد به شما میگم
اگر به شیوه خودتون وقایع رخداده و رخ نداده رو به قصد تخریب یا غیره بیان میکنید یک درصد احتمال بدید شاید دیگران شما رو نشناسند و ندونن راجع به چی صحبت میکنید ، اما من و اونهایی که باید بدونن به سوابق حدود یک ماه اخیر شما در این مجموعه واقفیم
و تمامی ارسالها و سوابق حتی اگر از دید خارج شده باشند یا برای کاربران قابل دسترس نباشند باز هم هنوز وجود دارند
پس هوشمندانه تر عمل کنید

این تنها یک توصیه هست

نوشته شده توسط حرف حساب (۱۶ اسفند ۱۳۹۲ در ۰۱:۲۲ ب.ظ)
انتقاد از شما همچنان پا برجاست. میدونم که موثر نیست . چون شما بیشتر مامورید و معذور تا مدیر ولی اگه لازم بود اون تاپیک بسته بشه باید زودتر بسته میشد.

در ضمن بخوبی میدانید که آقای تنهایی به پیام خصوصی جواب نمیدن. اینه که نوشتن پیام خصوصی بایشان بی نتیجه است. البته اینطوری که پیداست در ملا عام هم جوابی منطقی از ایشان دریافت نمیشه چه رسد به خصوصی.
همچنان معتقدم که شما فرد شریف و معتقدی هستید ولی امانت را بدست اهلش بسپارید.
موفق باشید.
 پوونه (۱۶ اسفند ۱۳۹۲ در ۰۳:۳۲ ب.ظ)
سلام حرف حساب عزیز

قبول دارم که در چنین تاپیک هایی کاربران دیگه چیزی نگن که یکی از طرفین حس کنه جانبداری صورت میگیره. دقیقا به همین علت خود من پست نزدم. ولی خب گاها دوستان بی منظور چنین پست هایی میزنند لطفا از دوستان دلگیر نشید. هم شما حق دارید نظر خودتون رو بگید و هم بقیه.

به هر حال امیدوارم که به انتقادات شما هم دکتر تنهایی و هم خانوم گودویشیز پاسخ بدن که هم شما راضی باشید و هم این عزیزان.
خداحافظ شما : )

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close