زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۴۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان کمک
با تراز ۵۵۴۶ فناوری اطلاعات / شبکه احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت هست ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط baran_68.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من تو گرایش نرم افزار قزوین شرکت کرده بودم شدم ترازم ۵۳۰۰
۲۵% سوالات هوشو جواب داده بودم
الان توی هوش برام تراز اومده ۶۳۰۰ ... اما رتبه نداره
احتمال قبولی هست اصلا؟؟ Sad
علوم تحقیقات قزوین قبول میشم بنظر شما؟ Sad
تورو خدا یکی راهنمایی کنه.. دارم دق میکنم
۰
۰
ارسال: #۴۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
۱۰۰ درصد اگه هوش بزنی قبولی. ترازت به قزوین می خوره ۶۳۰۰ عالیه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran_68
ارسال: #۴۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط atefeh_nbv.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)baran_68 نوشته شده توسط:  من تو گرایش نرم افزار قزوین شرکت کرده بودم شدم ترازم ۵۳۰۰
۲۵% سوالات هوشو جواب داده بودم
الان توی هوش برام تراز اومده ۶۳۰۰ ... اما رتبه نداره
احتمال قبولی هست اصلا؟؟ Sad
علوم تحقیقات قزوین قبول میشم بنظر شما؟ Sad
تورو خدا یکی راهنمایی کنه.. دارم دق میکنم

تراز بچه های هوش بالاست.ضمنا رقیبای تو بچه های هوش علوم تحقیقاتن که تراز تو معادل با رتبه ۱۵۰ تهران میشه.ولی نرم افزار انتخابای بیشتری داری راحتتر قبول میشی.

(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  ۱۰۰ درصد اگه هوش بزنی قبولی. ترازت به قزوین می خوره ۶۳۰۰ عالیه.
مطمئنی؟؟؟؟یادت باشه بچه های هوش کلا ۴ تا انتخاب دارن که معمولا ۲ تاشو مثل کرمان و بوشهر نمیزنن
۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان کمک
با تراز ۵۵۴۶ فناوری اطلاعات / شبکه احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت هست ؟
۰
۰
ارسال: #۴۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط رنگین کمان.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  دوستان اطلاعیه دیروز رو خوب بخونین متوجه میشین که قرار نبوده انتخابهای اصلی(محلهای موجود در دفترچه) تو تکمیل هم باشن،برای هر کسی اول انتخاب اصلیش بررسی مجدد میشه اگه قبول شد که هیچ و اگه نشد این انتخابهای دهگانه بترتیب اولویت بررسی میشن،حالا کسیکه علوم تحقیقات تهران زده بوده اونجا اتوماتیک براش بررسی مجدد خواهد شد وحالام که میتونه از بین محلهای موجود انتخاب داشته باشه تا اگه انتخاب اصلیش رو واسه تکمیل قبول نشد انتخابهای دهگانه براش بررسی بشن اما این فرد دیگه نمیتونه انتخابهای اصلی دیگه رو که موقع ثبت نام تو دفترچه بودن انتخاب کنه جاهایی مثل قزوین و تبریز و...درواقع هرکسی فقط یک انتخاب اصلی داشته که اونم موقع ثبت نام بوده .
درمورد تفاوت پردیسها با واحدها به سایت علوم وتحقیقات تهران مراجعه کنید اطلاعات کاملی هستش.چکیده اش اینه:تاسال پیش پردیسها مجوز نداشتن اما امسال قراره این مراکز که نمی تونن به اندازه یه واحد دانشگاهی باشن تحت نظارت واحد تهران باشن و صدور مدارکشون روهم تهران انجام میده ومشکل مجوزشون به این ترتیب حل شده؛بقیه خودشون مثل واحدهای دانشگاهی دیگه مستقل هستن ونیازی به نظارت واحدتهران ندارن.

دوست گرامی این پست رو بنده درساعت ۱۲(قبل ازشما)تو تاپیک دیگه ای زدم وشما عینش رو ورداشتید اینجا paste کردید بنام خودتون!مهم نیستا کشف اتم نبوده که،منتها کاردرستی نیست حداقل یه زحمتی می کشیدی تغییرش می دادیSmileاینهم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
ارسال: #۴۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
سلام دوستان

به نظرتون پسر دائیم با رتبه ۱۳۵ شبکه قزوین و تراز ۶۱۹۵ می تونه شبکه بوشهر قبول بشه؟؟؟؟

دلــم
آغــوش مـی خـواهـد
کـه
نـه زن باشـد
نـه مــرد !
خـدایـــــــــــا
زمـیـــــن نمـی آیـی ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
به نظر شما با تراز ۶۴۴۰ اهواز قبول میشم یا باید به فکر شهرستان رفتن باشم؟

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
ارسال: #۴۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
عزیزم پردیس هم همون علوم و تحقیقاته چرا اینقدر خودتون رو در گیر میکنید این پردیس یک واحد وابسته به دانشگاه آزاد همون شهر هست من از یکی از بستگانم که در مرکز آزمون کار میکنه پرسیدم شهریه اش هم با همه واحدها یکی هست
۰
۰
ارسال: #۴۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  دوستان لطفا راهنمایی کنید
با تراز ۵۴۴۸ نرم افزار کجا انتخاب کنم که قبول شم؟؟
ممنون می شم

من پارسال با تراز ۵۴۵۱ مرکز آموزش بین المللی قشم قبول شدم تو تکمیل ظرفیت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam deilamirad
ارسال: #۴۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
با تراز ۵۹۱۶ چی مشهد یا علوم تحقیقات نیشابور قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مشهد که انتخاب اولمه قبول نشم.نیشابوریا (اونایی که انتخاب اولشون نیشابور بوده) زودتر بررسی میشن و اونجا قبول میشن.اونوقت من کجا قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
با تراز ۵۷۳۴ هوش پردیسها رو بزنم قبول می شم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام
تراز نرم افزار شبستر ۵۰۳۸ بوده.و هوش مصنوعی ۶۱۱۹ به نظرتون کجا برای هوش قبول میشم؟؟نرم افزار چی؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۳۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها تراز ۶۳۰۰ هوش تهران رو میارم؟
۰
۰
ارسال: #۴۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
رشته / محل های انتخابی :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات لرستان - کد: ۶۵۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲

هر چی خدا بخدا...البته فکر کنم انتخاب ۱۰ رو بیارم چون تراز هوش ۶۳۶۵ شدم ولی نرم افزار ۵۲۲۵

واسه دلخوشی ۹ تا نرم افزار زدم و آخری رو هوش.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۴۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close