زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۱۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط شاپری.)
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

واقعا متاسفم واسه اونکه میاد به همه منفی می ده!!!
کار و زندگی نداره!!!
اصلا شما همه رو بزن منفی و برسون به منفی ۱۰۰۰۰۰۰
چی می شه حالا !

راجب منفیا منم صد در صد با شما موافقم!!!!!تو این ۲ ۳ روز ۲۰، ۳۰ تا منفی گرفتم!!!!!!!!!! بنده خدا بیکاری ؟ برو درس بخون بجا آزار مردم!!
بنده خدایی که هی منفی میدی.. اینقدر منفی بده ببین کجارو میگیری! ببین کی بهت مدال افتخار میده!
برسون به منفی ۱۰۰۰۰۰۰ همرووووو.. باشه؟

چرااا.... چرا....
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Farid5617 نوشته شده توسط:  سلام، من مکاترونیک علوم تحقیقات شدم ۳۸ و تراز ۵۲۰۷ . آخرین نفر قبولی ۲۵ و ترازش ۵۴۱۹ است . من تو تکمیل ظرفیت شانس تهران را دارم ؟؟؟

سلام بله من فکر میکنم اگه خیلی بدشانس نباشید، شانس تهران رو دارید. معمولا تا دو برابر اعلام میکردن.حالا امسال هم که فرق کرده فکر میکنم تا دوبرابر ظرفیت رو بذارن.
ورودی سال ۹۰ علوم تحقیقات تهران با تکمیل ظرفیت و غیره شد ۱۹ نفر اینطورا!میدونم که ۳ نفر توی تکمیل اومدن

برای ثبت نام هم اگه رفتید و گفتن برای بهمن بیاید معطل کنید همونجا چون نظرشون عوض میشه و همون مهر میگیرنتونBig Grin
من رفتم تا خونه و فرداش دوباره زنگ زدن که بیا

{من خودمم تکمیل بودم و ۷ نفر فاصله داشتم و ترازم حدود ۹۰ تا فرق داشت.}
من یه پیغام خصوصی واستون فرستادم . لطفا بخونیدش . ممنون
۱
۰
ارسال: #۱۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون
۳
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

دیروز یکی از دوستان زحمت کشیدن با مرکز آزمون تماس گرفته بودن و سوال کرده بودن. در جواب به ایشون گفته بودن تراز هر داشنگاه برای خودش محاسبه شده که این یعنی سراسری محاسبه نشده
اگه بگردید پست این دوستمون رو پیدا می کنید
ولی بازم تا اعلام رسمی خود مرکز آزمون نمیشه جواب قطعی داد .باید صبر کرد و دید
۳
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  [quote='fifii' pid='128480' dateline='1347779296']
بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

چجوری رفتین دیدین؟؟؟
---------------------------------------------
نمایش رشته محل ها ربطی اصلا به تراز و اینا نداشته
برید تو سایت azmoon.org
سامانه ثبت نام کارشناسی ها رو انتخاب کنید
تو ستون سمت راست صفحه لینک جدول/رشته محل ها رو باز کنید ، می بینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال: #۱۴۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

دیروز یکی از دوستان زحمت کشیدن با مرکز آزمون تماس گرفته بودن و سوال کرده بودن. در جواب به ایشون گفته بودن تراز هر داشنگاه برای خودش محاسبه شده که این یعنی سراسری محاسبه نشده

من از مشاور پارسه پرسیدم گفت تراز یعنی نمره کل که بنظر نمیاد نمره کل مربوط به دانشگاه باشه
۱
۲
ارسال: #۱۴۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

سراسری حساب شده...چون وقتی شما میتونی شهر دیگه ای رو بزنی یعنی که تراز سراریه..
دانشگاه که نمیاد واسه تکمیل ظرفیت ۶ ماه طول بده دوباره تراز حساب کنه..
۳
۰
ارسال: #۱۴۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط mahdi_d3000.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ)hoofariya نوشته شده توسط:  من نرم‌افزار علوم تحقیقات ترازم ۶۲۸۵ شده.
تو تکمیل ظرفیت کجا رو بزنم به نظرتون؟ تهران قبول میشم آیا؟ و حتی قزوین؟

قزوین میشی

حتما قزوین قبول میشم؟
شما مطمئنین؟
ینی امیدوار باشم؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه منظورت علوم تحقیقات قزوین بوده آره قبولی..... پارسال از تو کمتر هم قبول شده ...خود قزوین هم شاید بشه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کنم خدا شفا بده کسی که به همه داره امتیاز منفی میده.....خیلی درد بدیه .. !!!!!!!!! بزن برسی به ۶۴^۲ !!! ایشالا المپیک
۴
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط فرحناز.)

سلام من بودم تماس گرفتم بله با اجازه شما تراز هر دانشگاه مربوط به خودش هست و سراسری حساب نمیشه .

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  

سلام من بودم تماس گرفتم بله با اجازه شما تراز هر دانشگاه مربوط به خودش هست و سراسری حساب نمیشه .

مثلا کسانی که علوم تحقیقات تهران شرکت کردند و ترازشون ۵۰۰۰ با کسانی که ساری یا .. شرکت کردن و ترازشون ۵۰۰۰ فرق می کنه .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happyfeat
ارسال: #۱۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.
.ترازا ۱۰۰ درصد سراسری حساب شده و تراز مثل هم تو یه رشته وجود نداره
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb , sara-p
ارسال: #۱۴۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط atefeh_nbv.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

منم با شما موافقم که تراز سراسریه.مثلا من ترازم توی هوش علوم تحقیقات شده ۶۲۷۹ یعنی تو کل دانشگاه ها من با این تراز سنجیده میشم.

بنظرتون من با این تراز هوش علوم تحقیقات قزوین و میارم؟؟؟رتبه در علوم تحقیقات ۱۵۶

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

منم با شما موافقم که تراز سراسریه.مثلا من ترازم توی هوش علوم تحقیقات شده ۶۲۷۹ یعنی تو کل دانشگاه ها من با این تراز سنجیده میشم.

بنظرتون من با این تراز هوش علوم تحقیقات قزوین و میارم؟؟؟رتبه در علوم تحقیقات ۱۵۶

اگه میشه یکی جواب منو بده
۲
۰
ارسال: #۱۴۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط javid_1110.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.
درست میفرمایید شما ولی اگه شخصی در تکمیل ظرفیت گرایشش رو تغییر بده باید مجدد براش تراز تعیین بشه در گرایش جدید...

(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

اگه میشه یکی جواب منو بده
به نظر من شما هوش دانشگاه آزاد قزوین رو هم میارید ... اول اونو انتخاب کنید بعد برید هوش علوم تحقیقات قزوین ..
۱
۱
ارسال: #۱۴۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ ب.ظ
من ۶۸۰۰ نرم افزارم ، رتبه ی ۱۳۷ ، ۹۸ نفر گرفته، انتخابم هم تهران شماله ، به نظرتون تهران یا قزوین می آرم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط arman4343.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
به نظر من هم سراسریه.چون وقتی کارنامه های دوستانی که توی سایت گزاشتن رو نگاه کردم.
نحوه محاسبه به نظرم سراسری اومد

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  من ۶۸۰۰ نرم افزارم ، رتبه ی ۱۳۷ ، ۹۸ نفر گرفته، انتخابم هم تهران شماله ، به نظرتون تهران یا قزوین می آرم ؟

به نظر من شما راحت همون تهران شمال رو میارید خدا به داد من براسه که لب مرزم ۱۷۹ :دی
۱
۱
ارسال: #۱۵۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط Fantasy.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
تراز سراسری محاسبه نشده بین شرکت کنندگان هر رشته/محل محاسبه شده زنگ بزنید مرکز آزمون بپرسید!!!! لطفا برای ارامش خودتون تعریف تراز دانشگاه آزاد رو عوض نکنید!!!! واقعا ادم تعجب میکنه

من اطلاع دارم در انتخاب مجدد رشته/محل دوباره تراز بین کسایی که اون رشته محل رو انتخاب کردن اپدیت میشه.
۲
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۱۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۰۳۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۹۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۱۰ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۳۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close