زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی هست امسال کلاس شبکه حقیقت بره؟

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان. خواستم بدونم امسال آقای حقیقت تو کلاس همون کتاب خودشون رو درس میدن؟ آیا چاپ جدید کتاب پارسه خیلی تغییر کرده؟ من شنیدم بر اساس کتاب کراوس و راس میاد. چقدر حقیقت داره؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: anita_66 , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
سلام
من کلاس ایشون رو نمیرم اما با روش ایشون آشنا هستم، از کتاب خودشون تدریس می کنند، چاپ های جدید پارسه توی زیبایی صفحات و اندازه اون تغییر داشته و از لحاظ محتوایی تغییرات خیلی کم و قابل اغماضه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخه چند نفر گفتن امسال مرجع عوض میشه میترسم هرچی خوندم بپره
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: anita_66 , mohammadali1990
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ق.ظ، توسط هاتف.)
کنکور قابل پیش بینی نیس، از کجا می دونند امسال قراره مرجع عوض بشه؟ اینها فقط حدس می زنند.
شاید بهتر باشه بچه های IT نظر بدهند اما به نظرم اینطور نیست که اگر بخونید "هر چی خوندم بپره" بشه، بهرحال مفاهیم که تغییر نمی کنه، ما هم که قرار نیست مطلب رو حفظ باشیم که اگر مرجع عوض شه نتونیم حل کنیم.
توی انجمن دانشجویان رتبه برتر IT هستند، توی بخش مصاحبه های رتبه های برتر برید و منابعی که معرفی کردند رو ببینید، اگر لازم بود پست بدید یا پ.خ کنید برای اونها، انشالله کمکتون می کنند.

راستی، عنوانی که برای این موضوع انتخاب کردید هم گویای محتوای اون نیست، شاید به همین خاطره که ازش استقبال نشده، بهتره عنوان در عین اختصار شامل کلمات کلیدی درخواستتون باشه.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ
کلاس پارسه اصفهان شبکه رو ویدئو پروژکتوری از راه دور داره . به نظرتون برم ؟؟؟ به دردم می خوره ؟من رشتم IT نبوده و الان که خودم دارم می خونم خیلی با این درس مشکل دارم .Sad

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: کسی هست امسال کلاس شبکه حقیقت بره؟
این کتاب حقیقت رو پارسه تکی نداد به من، راهی هست بخرمش؟

۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)RadMan نوشته شده توسط:  این کتاب حقیقت رو پارسه تکی نداد به من، راهی هست بخرمش؟

راستش تو نمایشگاه کتاب گیر منم نیافتاد . فقط یکی از دوستان با خواهش تمنا خرید و من کپی زدم. فایل PDF اش تو اینترنت هست که ویرایشه قدیمه و با ویرایش پارسال تفاوت چندانی نداشته. تو اینترنت بگرد پیداش میکنی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: RadMan , anita_66 , mohammadali1990
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
هرچی گشتم توی اینترنت نشد دانلود کنم. اگر لینکشو دارین ممنون میشم بذارین.
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)khorshid_sh نوشته شده توسط:  هرچی گشتم توی اینترنت نشد دانلود کنم. اگر لینکشو دارین ممنون میشم بذارین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۵ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۸۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۴۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close