زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۹۲ هوش و ۱۶۶ IT گرایش ۱و۴

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
بچه ها با ۱۹۲ هوش و ۱۶۶ IT گرایش ۱و۴ هوش بهشتی و مدیریت سیستم های اطلاعات خواجه نصیر کدومش قبول میشم؟
اول هوش بهشتی رو زدم.
این استرس کنکور آخرش ما رو میکشه، اگرم نکشه جواب انتخاب رشته میکشه Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
سلام.من فقط میدونم آخرین رتبه قبولی مدیریت سیستم خواجه نصیر پارسال ۱۲۵ بوده
۱
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط nabisobhi.)
RE: 192 هوش و ۱۶۶ IT گرایش ۱و۴
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)۹۱۵۳۸۲۱۶۱۳ نوشته شده توسط:  سلام.من فقط میدونم آخرین رتبه قبولی مدیریت سیستم خواجه نصیر پارسال ۱۲۵ بوده

ممنون، پس فقط می تونم به هوش بهشتی امیدوار باشم و امیدمم از دست ندم Big Grin
آخرین رتبه شبانه همونو میدونی؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط hosseini25.)
دقیقا نمیدونم ولی ۲۰۰ اینا باید باشه.شبانه رو حتما میارین

[/quote]

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط nabisobhi.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)۹۱۵۳۸۲۱۶۱۳ نوشته شده توسط:  دقیقا نمیدونم ولی ۲۰۰ اینا باید باشه.شبانه رو حتما میارین

قبل از اون هوش بهشتی رو زدم که سال ۸۹ رتبه ۱۹۲ آورده که امسال ظرفیتا از اون موقع هم کمتره... یعنی اونم قبول نمی شم Sad
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
من از رتبه های قبولی رشته هوش اطلاع دقیق ندارم انشا ا.. جای خوبی قبول شین
۱
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
سلام
میشه کارنامتون رو بگذارید راستش چه طوری هوش و it رو با هم رتبه آوردین اگه بگین چه درس هایی خوندین ممنون میشم .
درس های ارشد هوش نسبت به itخیلی سخت تره؟
۱
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  سلام
میشه کارنامتون رو بگذارید راستش چه طوری هوش و it رو با هم رتبه آوردین اگه بگین چه درس هایی خوندین ممنون میشم .

والا من IT خوب خونده بودم سه بار تو ماهان اول شدم آخرش کنکورو بد خراب کردم، دیتابیس منفی زدم لعنتی Huh نمی دونم چرا Angry
کامپیوترم اصلا نمی دونستم درساش چیه همینجوری رفتم سر جلسه، ۶ تا درس نزدم Big Grin

۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)nabisobhi نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  سلام

والا من IT خوب خونده بودم سه بار تو ماهان اول شدم آخرش کنکورو بد خراب کردم، دیتابیس منفی زدم لعنتی Huh نمی دونم چرا Angry
کامپیوترم اصلا نمی دونستم درساش چیه همینجوری رفتم سر جلسه، ۶ تا درس نزدم Big Grin
بهتون تبریک میگم.انشاالله یک جای خوب قبول میشید.نرم افزار هم توی انتخاب هاتون زدید؟اگر زدید حتما دانشگاه خوبی با این رتبه میارید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط nabisobhi.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم.انشاالله یک جای خوب قبول میشید.نرم افزار هم توی انتخاب هاتون زدید؟اگر زدید حتما دانشگاه خوبی با این رتبه میارید.

ممنون، نرم افزارم دوست دارم اما با ظرفیت امسال بعید می دونم، اگه پارسال بود علم وصنعت احتمالش بود اما امسال ... Sad
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)nabisobhi نوشته شده توسط:  بچه ها با ۱۹۲ هوش و ۱۶۶ IT گرایش ۱و۴ هوش بهشتی و مدیریت سیستم های اطلاعات خواجه نصیر کدومش قبول میشم؟
اول هوش بهشتی رو زدم.
این استرس کنکور آخرش ما رو میکشه، اگرم نکشه جواب انتخاب رشته میکشه Big Grin
کامپیوترو نمی دونم، ولی با ۱۶۶ شانس قبولی واسه شبانه سیستم های اطلاعات خواجه نصیر رو دارید. با ۱۱۴ هم احتمالا می تونید شبکه اصفهان قبول شید. پارسال دوست من با ۱۱۴ آخرین نفری بود که شبکه اصفهان قبول شد... ان شالله جایی که دوست دارید قبول می شید! Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nabisobhi
ارسال: #۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط hosseini25.)
آقا من کارنامه شما رو دیدم ۲تا ابهام واسم وجود داشت.۱ای تی رشته شناور وقتی ۲تا رشته شرکت میکنین باید رشته امتحانی دوم بزنین چون اگر ایتی رشته انتخابی اول بزنین نمیشه رشته دوم انتخاب کرد دیگه
۲/میانگین درصد ای تی شما تقریبا ۳۷ درصد یعنی رتبه تون باید حدودا ۷۰ بیا نه ۱۶۶ مگر اینکه معدلتون نزدیک ۱۰ باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط nabisobhi.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ق.ظ)۹۱۵۳۸۲۱۶۱۳ نوشته شده توسط:  آقا من کارنامه شما رو دیدم ۲تا ابهام واسم وجود داشت.۱ای تی رشته شناور وقتی ۲تا رشته شرکت میکنین باید رشته امتحانی دوم بزنین چون اگر ایتی رشته انتخابی اول بزنین نمیشه رشته دوم انتخاب کرد دیگه
۲/میانگین درصد ای تی شما تقریبا ۳۷ درصد یعنی رتبه تون باید حدودا ۷۰ بیا نه ۱۶۶ مگر اینکه معدلتون نزدیک ۱۰ باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اول اینکه حتی اگه آی تی رو اول انتخاب کنبن وقتی میخاین رشته دومم شرکت کنین خودش آی تی رو شناور می کنه
دوم اینکه می گن این -۵ رتبه مو اینقد داغون کرده، معدل موثرم تو آی تی شد ۱۲/۸۹ یعنی معدلم اینقدر می تونه تاثیر بزاره؟
کلی درس خوندیم آخرش همش به باد رفت Confused
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
-۵ شما تاثیر داره ولی من میانگینو حساب کردم و اونو تاثیر دادم شد ۳۷ واسه شما ولی رتبه شما دقیقا به خاطر معدل بد شده من میانگین درصدم ۳۲ با معدل ۱۵ شدم ۱۲۰ یکی از بچه ها با معدل ۱۷/۵ و میانگین ۳۲ شده رتبه ۸۵
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)۹۱۵۳۸۲۱۶۱۳ نوشته شده توسط:  -۵ شما تاثیر داره ولی من میانگینو حساب کردم و اونو تاثیر دادم شد ۳۷ واسه شما ولی رتبه شما دقیقا به خاطر معدل بد شده من میانگین درصدم ۳۲ با معدل ۱۵ شدم ۱۲۰ یکی از بچه ها با معدل ۱۷/۵ و میانگین ۳۲ شده رتبه ۸۵

فکر نکنم، یکی از بچه ها با معدل ۱۴/۵ و درصدای نزدیک من ۱۶ شده، منم که معدلم ۱۲/۸۹ بود نزدیکه ۱۳/
میگن این -۵ ترازو به شدت میاره پایین و میانگین ترازو میاره پایین Huh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۴۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۹۹ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close