زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه

ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
سلام خدمت دوستان مانشتی
از بین دوستان مانشتی کسی هست که کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه رو شرکت کرده باشه مخصوصا بچه های شیرازی؟
دوستان من از شهرستان های فارس هستم و می خواستم کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه رو شرکت کنم اگه کسی هست لطف کنه کمکم کنه.
می خواستم بدونم ثبت نام کلاس ها خوبه یا نه؟
هزینه هر درس چقدر است؟
کیفیتش چطور است؟
به نظر شما ثبت نام تو کلاس های معماری و گسسته با آقای یوسفی که در شیراز برگزار میشه بهتر است یا کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه؟(هزینه کلاس های آقای یوسفی ۴۰۰ هزار تومانه).
لطفا راهنماییم کنید.
با تشکر از شما...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط taktaz.)
RE: کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه
کلاس ویدئو کنفرانس معماری کامپیوتر پارسه ۱۱۷هزار تومانه!
با توجه به اینکه این کلاس از لحاظ فاصله به خیلی ها دوره، خودتون قضاوت کنید آیا ارزش داره این همه وقت و انژی و پول را صرف کرد؟!

به نظر من درسهایی مثل مداراکتریکی و معماری را اگه توش صفر باشی کلاس رفتن خیلی راه گشاست ولی کلاسهای ویدئو کنفرانس پارسه حدود مهر ماه شروع میشه(۳۳ساعته) و این برای کسانی که توی این دروس صفر هستند خیلی دیره

توی پروسه ی درس خوندن برای کنکور مهمترین چیز "زمان" هست

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۱
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: کلاس های ویدئو کنفرانس پارسه
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  کلاس ویدئو کنفرانس معماری کامپیوتر پارسه ۱۱۷هزار تومانه!
مگه کلاس های حضوری از این خیلی گرون تر نیست؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام
منم میخواستم کلاسهای ارشد ویدئو کنفرانس پارسه (کامپیوتر)رو تو اصفهان ثبت نام کنم.آیا ارزشی داره؟
چطور میتونم فایلای تصویری یا صوتی کلاسهای ارشد موسسات معتبر رو گیر بیارم؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
دوستانی که از این کلاسها استفاده کردن لطفا نظراتشونو درمورد این کلاسها بفرمایند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۲۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۵۲ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۱۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۰۹۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۷۴۴ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۳۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close