زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل المسائل انگلیسی نظریه زبانها

ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط Savonan.)
حل المسائل انگلیسی (Solution Manual)
Introduction to Formal Language and Automata by Linz
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: [درخواست]حل المسائل انگلیسی طراحی الگوریتم و نظریه زبانها
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ق.ظ)Savonan نوشته شده توسط:  سلام.
از دوستان کسی حل المسائل انگلیسی (Solution Manual) رو برای دو کتاب زیر داره؟

برای کتاب طراحی الگوریتم خودم هم میخواستم / هر چی گشتم پیدا نکردم / واسه نظریه لینز دارم: (نظریه سودکمپ هم دارم / خواستی بگو)
AUTOMATA solution of peterlinz.pdf
اندازه فایل: ۲/۴۳ MB
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , siloi , Savonan , comp_89 , - rasool - , Ely , EhsanChess , m@hboobe , tahmasebi , zer0ne , pouri_sb , شاپری , csharpisatechnology
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
RE: [درخواست]حل المسائل انگلیسی طراحی الگوریتم و نظریه زبانها
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  سود کمپ رو هم اگه دارین بزارین لطفا

این هم حل تمرین سودکمپ (ویراست سوم): (اگه sipser هم خواستی دارم)

Sudkamp-Solutions-3rd.pdf
اندازه فایل: ۶۷۱/۵۵ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: alidata , Shiny , Savonan , - rasool - , m@hboobe , zer0ne , csharpisatechnology , Morris
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
ببخشین این حل تمرین کامله آخه من بالای ۶ بار دانلود کردم از جاهای مختلف همشون یکی بودن همشون هم ناقص داشتن کلا نامید شدم میخوام برم از بیرون کتابش رو تهیه کنم اگه کامل هس بگید دان کنم وگرنه باید بفکر یه فاینال state دیگه باشم هه هه .ممنون .هرچقدر یکی زودتر ج بده ممنون میشم تنکس فور ال

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۹۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۹۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۶۴ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۵۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۳,۰۶۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close