زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دسته بندی با svm

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
دسته بندی با svm
سلام دوستان
پروژه من دسته بندی داده های ژنیه و فاز انتخاب ویژگی مو انجام دادم ، حالا باید با svm داده هامو دسته بندی کنم . Huh
اما تا حالا تو این زمینه کار نکردم . تولباکس svm-km رو دانلود کردم و تا جایی که متوجه شدم باید از ۲ تابع svmmulticlass و svmmultival استفاده کنم ولی نمی دونم چطور ؟ Confused و اینکه ورودیشون چی باشه و چطور از دیتاستم استفاده کنم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
دسته بندی با svm
ببینید میتونید از svm خود مطلب استفاده کنید که بسیار ساده و روان توضیح داده
یا من خودم یه تمرین در مورد ماشین پشتیبان نوشتم که با کد هستش و کدش رو برای اجرا از اینترنت اوردم البته یادت باشه هر کدی به راحتی اجرا نمیشه باید اول حتما کد یا راهنما رو به دقت مطاله کنی ببینی چه پارامترهای و از چه مدلی می خواد یا مثلا دیتاست رو چطور براش مشخص کنی و یا خروجیش به چه ترتیب هست و اینا اگر راهنما در مورد این svm-km داری برام بفرست شاید بتونم بفهمم نحوه کارش رو
wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://javadjj.persiangig.com/Project/SVM.rar
این هم لینک دانلود تمرین
البته اگر کار تحقیقاتی هست و فقط نتایج و دقت برات مهم هست میتونی از نرم افزار Weka هم استفاده کنی و خیلی سریع معیار های مختلف با پارامتر های مختلف رو انجام بدی

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ق.ظ
RE: دسته بندی با svm
از لینکی که معرفی کرده بودید ممنونم
من به پیشنهاد استادم باید از ۲ تابع svmmulticlass و svmmultival استفاده کنم . هرچند دیتاستم شامل ۲ کلاس هست ، ALL و AML .
پارامترهای ورودی اصلی تابع svmmulticlass یعنی x وy رو ساختم ولی وقتی تابع رو فراخوانی می کنم با خطاهای مختلفی مواجه می شم .
راهنمای خاصی که درباره svm-km ندارم ولی خود این تولباکس رو می فرستم داخلش چند تا مثال هست .
لطفا اگه راهی برای برطرف کردن خطاها سراغ دارید بهم بگید.

فایل‌(های) پیوست شده
SVM-KM.zip
اندازه فایل: ۳۹۲/۴۹ KB
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۰۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۴۵۹ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتابهای مهندسی کامپیوتر کنکور ارشد و منابع ، دسته دوم bf92149026 ۰ ۲,۰۳۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۴۶ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۱۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۶۴۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  طبقه بندی دانشگاه ها براساس معماری کامپیوتر azarakhsh1986 ۳۱ ۱۷,۰۶۸ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  رده بندی دانشگاه ها برای مقطع ارشد admin ۱۴۴ ۱۲۸,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  خوشه بندی فازی masome12345 ۲ ۲,۶۴۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close