زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کجا شروع کنم؟

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
از کجا شروع کنم؟
...........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: از کجا شروع کنم؟
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بچه ها یکی نمیاد منو راهنمایی کنهSad؟
من یه تحقیقی کردم دیدم که انتشارات جنگل یه ۴ تا کتاب که از یک تا ۴ شماره گذاری شده رو منتشر کرده که مترجمشم رضا دانشور هستش.
کتاباش اینان:
۱-General Vocabulary for the IELTS
۲-Academic Vocabulary For The Ielts
۳-Topic Based Vocabulary For the IELTS
۴-Advanced Vocabulary Fro The IELTS
کسی هستش ک این کتابا رو گرفته باشه یا خونده باشه؟میخام بدونم ک خوب هستن یا نه؟و اینکه باید همشونو بخونیم واسه Academic IELTS؟
کمککککککککک!!Big Grin

سلام
دوست من این قدر هم ساده نیست شما اول باید برید تعیین سطح بدی بعد مشخص شه از چه نوع کتابی باید استفاده کنی.اگه ۵۰۴ رو کامل خوندی الان نزدیک ۶۰۰۰ لغت بلدی نه ۳۰۰۰ تا بعدشم آیلتس و تافلش و حدودا باید مشخص کنی چون از ۱ مرحله به بعد تفاوت دارند.در آخرم شما از ۱ مرحله به بعد مجبوری کلاس بری چون از نمره ۶ به بالا علاوه بر سواد باید تکنیک آیلتس دادن و بلد باشی تا بتونی تو وقت کم به سوالات بدی.ولی در کل کتاب خوب زیاده بسته به سطحت می تونی استفاده کنی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
RE: از کجا شروع کنم؟
همه چی باید کار کنی ولی واسه شروع گرامر زیاد واجب نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱سر بزن اینجا.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
از کجا شروع کنم؟
من انتشارات جنگل رفتم و مشاور چند تا کتاب بهم معرفی کرد و نحوه خوندش رو برام گفت که واقعا عالی بود.
از اونجایی که من شهریور میخوام امتحان بدم از الان تست زدن رو اصلا بهم توصیه نکردند. یک روز کتاب objective ielts در رده intermediate رو میخونم که به گفته خود کتاب با خوندش میشه نمره ۶ رو گرفت. و روز بعد تمرینات کتاب objective رو از توی کتاب تمرینش حل میکنم و دو کتاب دیگه به اسم ielts academic vocabulary in use و writing مک کارتر رو میخونم. هر روز هم یک ساعت رو صرف حفظ کردن لغت از فلش کارت های لغت های ضروری آیلتس تالیف آقای قنبری میکنم. لغات رو با هم معنی فارسی و مترادف های انگلیسی به همراه مثال ها حفظ میکنم. این فلش کارت ها برای من به شخصه خیلی عالی بوده. به نظرم ترکیبی از ۵۰۴ لغت ضرروری و ۱۱۰۰ لغت هستش.یک روز درمیان روزی ۱ ساعت رو صرف دیدن فیلم زبان اصلی میکنم و روز بعدش حدود ۱ ساعت با افرادی که زبان اولشون انگلیسی هست چت صوتی میکنم. به نظرم چت کردن با افراد انگلیسی زبان واقعا عالیه چون هم روی لحجه تاثیر زیادی داره و صحبت کردن شما رو روان و به اصطلاح fluent میکنه و هم شما رو با فرهنگ مردمان دیگه آشنا میکنه. در کل یادگیری زبان و آشنایی با فرهنگ های جدید به دست آوردن یک زندگی جدیده و به افق دیدگاه افراد وسعت میده.
۶
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۰۰ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۲۹۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close