زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارشناس شبکه یا تحلیل گرسیستم؟؟؟؟

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
بچه ها خوزستان آگهی استخدام زده من موندم بین این دوتا کدوم رو بزنم؟؟؟کارشناس شبکه یا تحلیل گرسیستم؟سوالات کدوم راحت تره؟؟؟من از شبکه کمی میترسم!!!!اگه کسی قبلا شرکت کرده میتونه راهنمایی کنه فرق این دوتا تو منابع آزمون چیه؟!!!!!!!!!!!!!!

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
یکی نیست ماروازبلاتکلیفی دربیاره؟

۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ
RE: کارشناس شبکه یا تحلیل گرسیستم؟؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  یکی نیست ماروازبلاتکلیفی دربیاره؟
ببین آزمون علوم پزشکی که من و دوستام در ۲ ماه پیش دادیم اونجا کارشناس شبکه قبول شدن راحت تر بود البته این فقط یه تجربه شخصی هستش

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_2000
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
ممکنه بگید موادآزمونی چی بود؟؟؟ممنون از راهنماییتون....من یکم از خود سوالا شبکه میترسم!!!!هوش مصنوعی هم داشت؟

منظورتون اینه که تحلیل گرسیستم سخت تره؟؟؟من با مهندسی نرم افزار راحت ترم تا شبکه!!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط - rasool -.)
به نظرم
اصولا امتحانات دولتی سبکشون مشابه هستش. و خصوصا اگه مال یه اداره باشن.
(نوع دروس هم تا حدی به رشته شغلی بستگی داره.
مثلا ممکنه کارشناس شبکه سوالات شبکه داشته باشه و اون یکی مهندسی نرم.)
نمونه سوالات سالهای قبل رو بخونید.
در مورد آزمونها من توی سایت تا حدی مطالبی ذکر کردم ( حسب تجربه و تحقیق و ...). (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

همچنین فقط سختی و راحتی ملاک نیست
ملاک های دیگه ای مثل
علاقه شما به شغل مورد نظر + محل و چگونگی کار + تعداد نفری که جذب می کنن + شرایط مختلف +میل قلبی خود شما و ... هم هستن.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: کارشناس شبکه یا تحلیل گرسیستم؟؟؟؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  ممکنه بگید موادآزمونی چی بود؟؟؟ممنون از راهنماییتون....من یکم از خود سوالا شبکه میترسم!!!!هوش مصنوعی هم داشت؟

منظورتون اینه که تحلیل گرسیستم سخت تره؟؟؟من با مهندسی نرم افزار راحت ترم تا شبکه!!!!!
برا تحلیلگر سیستم یادمه ساختمان داده،سیستم عامل،اسمبلی،الگوریتم ،معماری و دیگه یادم نیست واسه شبکه هم من امتحان ندادم ببینم چی اومد

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shady205
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ق.ظ
دوستانی که استخدامی استانداری های خوزستانو ثبت نام کردند ، میشه بگن زمان و مکان ازمونشون کجاست ؟

سپاس بیکران

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
کسی ثبت نام نکرده که اطلاعی داشته باشه؟

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۵ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۱ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۹ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۸۹۷ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۹۲۷ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین منابع برای تحلیل اقتصادی کدامند؟ hoseyn9999so ۰ ۳,۲۹۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseyn9999so
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۹۹۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ manamsaeid ۱ ۳,۳۲۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close