زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱ سوال یه چند روزیه که داره ذهنمه می خوره.

ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ
سلام بچه‌ها ۱ سوال یه چند روزیه که داره ذهنمه می خوره.
به نظر شما ارشد آی تی شهرستان(مثل کرمان یا قم)(روزانه یا شبانه) قبول بشی بهتره یا آزاد واحد علوم تحقیقات ؟( البته اگر قرار بر انتخاب باشه و با در نظر گرفتن اینکه سال دومی کنکور هم باشی؟ سربازی هم باید بری!!)
یا کلا سال سوم هم بشینی بخونی ؟اونم وسط سربازی!
همه لطفا اگه نظری دارن کمک کنن خصوصا دکتر تنهایی .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ ب.ظ
در تحصیلات تکمیلی تفاوت های زیادی بین ازاد با ساراسری هست و توصیه خیلی زیاد همون سراسری هستش مثلا کسی که در زاد فوق یا دکترا بگیره نمیتونه تو سراسری درس بده ولو سطحش هم خیلی بالا باشه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۴۸ ب.ظ
کجایی دکتر ؟
بقیه نظری ندارن؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ ق.ظ
خوب بستگی داره.همه که هدفشون در آینده استاد شدن نیست.اگر من بودم علوم تحقیقات را انتخاب می کردم.یکی به دلیل اینکه احتمال می دهم اساتید علوم تحقیقات زبده‌تر از اساتید کرمان یا قم باشند.دلیل دوم اینکه حداقل تهرانی و این دو سال در کنار درس می تونی بری سر کار یا یه سری مهارت و تجربه کسب کنی که به درد دنیا و آخرتت بخوره.درس خوندن تو شهرستان مخصوصا شهرهای کوچک خیلی وقت آدم رو می گیره.

فکر قبول شدن تو دوران سربازی رو هم از سرت بیرون کن!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: 1 سوال یه چند روزیه که داره ذهنمه می خوره.
هنوزم نتونستم نتیجه کاملی بگیرما !!!؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ق.ظ
RE: 1 سوال یه چند روزیه که داره ذهنمه می خوره.
برو علوم تحقیقات‌، محیطشو ببین ؛ دانشجوهاشو ببین , استاد ما می گفت‌: ازاد هر چی باشه آزاده ،خودش مدیر گروه ارشد آزاد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close