زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[معرفی] دانشگاه گیلان

ارسال: #۱۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: ارشد نرم افزار دانشگاه گیلان
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)arashmobileboy نوشته شده توسط:  سلام

دوستان کسی در مورد ارشد نرم افزار دانشگاه گیلان خبری داره؟شنیدم ۱ ساله اومده ولی دیگه هیچ اطلاعاتی در مورد رتبه قبولی و وضعیت کلاساش ندارم.

خیلی ممنون

من کارشناسی اونجا بودم...زیاد استاد نداره.
خیلی خوب نیست.پارسال با ۴۴۰-۴۵۰ قبول شدن فکر کنم.
مشکل اصلیش کمبود استادِ...
کلا زیاد قوی نیست.من خودم واسه ارشد تو انتخابام نبود.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ، توسط hosseini2012.)
[معرفی] دانشگاه گیلان
من خودم کارشناسی گیلان بودم، در حال حاضر ارشد رو هم در گیلان میخونم.
همونطور که بعضی از دوستان هم اشاره داشتند به هر حال کامپیوتر گیلان نوپاست و از لحاظ بعضی مسائل شاید برخی ایراداتی بهش وارد باشه (به طور مشخص در مورد کامپیوتر صحبت میکنم)، اما به اعتقاد من همت خود دانشجو هم بسیار مهمه. اگر میخواستیم بگیم همه چیز امکاناته، و اگر امکاناتی وجود نداشته باشه جای پیشرفتی نیست، تا حدودی ممکنه درست باشه، ولی تو همین دانشگاه گیلان داشتیم بچه هایی مثل هم کلاسی خودمون که ورودی ۸۷ بودند و تو کنکور ارشد ۹۱ رتبه ۱ رو آوردند چون خودش همت بالایی داشت و زحمت کشید. بنابراین اگر خود بچه ها هم همت کنند همه چیز امکان پذیره و در مقابل اگر شما بهترین اساتید رو هم داشته باشید اما خودتون زحمت نکشید و نخواهید یه کار درست و حسابی انجام بدید، به جایی نمیرسید.
به اعتقاد من هیچ گاه صرف در نظر گرفتن تعداد کم یا زیاد اعضای هیات عملی نمیتونیم یک رشته در یک دانشگاه رو بد و یا خوب تلقی کنیم.
در مورد رتبه های قبولی، با توجه به پیشرفت کامپیوتر گیلان دوستان میتونند ببینند که چه در مقطع کارشناسی و چه ارشد تا چه اندازه رتبه های قبولی بهتر شده و گیلان میتونه یه انتخاب مناسب باشه و کاملا میتونه با دانشگاههای شهرستان در رقابت باشه (با توجه به این تعداد اساتید و امکاناتی که داره). البته دوستان نگن خودشون اینجا میخونن جانب داری میکنند، خیر، هنوزم میگم خیلی ایرادات وجود داره، کمبود استاد خودش رو داره نشون میده، علی الخصوص اینکه تعداد دانشجویان دوره های مجازی و پردیس واقعا زیاده و تعداد اساتید به نسبت واقعا کم. و فضای کافی هم وجود نداره. مثلا اگر اساتید در زمینه کاری خودشون بتونن آزمایشگاههای تخصصی داشته باشند خوب طبیعتا بازدهی کار بسیار بالا میره و خروجی بهتری حاصل میشه
ولی باز هم میگم بعضی چیزها رو هم بزارید به حساب نوپا بودن این رشته که امیدوارم در آینده خیلی نزدیک حل بشه

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , احسان مومنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۶ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۴ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۳۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۷۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۳۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۶۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close