زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید با کارت شارژ

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ ب.ظ
Question خرید با کارت شارژ
بعضی سایتها محصولات خود را با کارت شارژ می فروشن به چه صورتی پولش رو دریافت میکنن؟

drink 8 glasses of water a day

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
خرید با کارت شارژ
مثلا یه جا گفته که فروش وی-پی-ان با کارت شارژ
بعد گفته شماره سریال و رمز کارت شارژ رو برای ما اس مس کنید تا وی پی رو بهتون بدیم

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
خرید با کارت شارژ
خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ق.ظ
RE: خرید با کارت شارژ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

خوب امتحان کردنش مگه مساوی با واریز شدن شارژ به موبایل نیست ؟ یعنی پولی دستشون نمیرسه فقط سیم موبایلشون شارژ می شه!!!؟

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
خرید با کارت شارژ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

خوب امتحان کردنش مگه مساوی با واریز شدن شارژ به موبایل نیست ؟ یعنی پولی دستشون نمیرسه فقط سیم موبایلشون شارژ می شه!!!؟
آره خب.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

آره خب.

Exclamation این دیگه چطور تجارتی هست

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ
خرید با کارت شارژ
سلام.
من فک میکنم که خودشون کارت شارژ رو استفاده نمیکنن. اگه خودشون استفاده میکردن که دیگه نیازی به گرفتن سریال کارت نداشتن. درسته؟؟!
من یه دفه هر کار میکردم شارژ به حساب سیم کارتم واریز نمیشد. زنگ زدم به خدمات ارتباطی، ازم سریال کارت شارژ رو گرفت و گفت که هنوز استفاده نشده، اشکال از شبکه بود.
حالا "شاااید" اینا هم با یه تماس ساده از خدمات ارتباطی بپرسن. اینجوری دیگه میشه تجارت.

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  سلام.
من فک میکنم که خودشون کارت شارژ رو استفاده نمیکنن. اگه خودشون استفاده میکردن که دیگه نیازی به گرفتن سریال کارت نداشتن. درسته؟؟!
من یه دفه هر کار میکردم شارژ به حساب سیم کارتم واریز نمیشد. زنگ زدم به خدمات ارتباطی، ازم سریال کارت شارژ رو گرفت و گفت که هنوز استفاده نشده، اشکال از شبکه بود.
حالا "شاااید" اینا هم با یه تماس ساده از خدمات ارتباطی بپرسن. اینجوری دیگه میشه تجارت.

مقداری حرفه شما درست هست اما تماس نه فکر کنم شاید راهی باشه که بدونن استفاده شده Ideaاما اینم بازم منطقی جور در نمیاد Exclamationچون فرض کنید الان شما با کارته شارژ خریدتون رو انجام بدید بعد ۱ ساعت بعد برید شارژ رو واسه خودتون استفاده کنید

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
خرید با کارت شارژ
فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (
من چند وقت پیش توی یه سایت دیدم که میشد یه هر مقداری که میخواستی میتونستی شارژ بخری ولی کار مزد برمیداشت واز طریق موبایل شارژ واست میفرستاد. )

به امید زندگی بهتر.
ارسال: #۱۰
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (
من چند وقت پیش توی یه سایت دیدم که میشد یه هر مقداری که میخواستی میتونستی شارژ بخری ولی کار مزد برمیداشت واز طریق موبایل شارژ واست میفرستاد. )

دوسته عزیز توجه نکردی فکر کن در هر ساعتی با شارژ محصول بفروشه حالا تو ساعت ۳ با فرستادن شارژت خرید کنی و بعد خرید فورا شارژ رو استفاده کنی قبله اینکه اون بفروشه اینتوری منطقی نیستExclamation

ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
خرید با کارت شارژ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (

دوسته عزیز توجه نکردی فکر کن در هر ساعتی با شارژ محصول بفروشه حالا تو ساعت ۳ با فرستادن شارژت خرید کنی و بعد خرید فورا شارژ رو استفاده کنی قبله اینکه اون بفروشه اینتوری منطقی نیستExclamation

دوست عزیز من کاملا بادقت خوندم ولی فکر کنم شما توجه نکردی شارژو میفرستی طرف استفاده میکنه *۱۴۰*#شارژ#) محصولو به شما تحویل میده و اگه هم بخواد بفروشه از طریق سرویس انتقال سارژ(همراه اول به همراه اول/ایرانسل به ایرانسل) این کارو انجام میده !
امید وارم که.....Tongue

به امید زندگی بهتر.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۴۸ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۱,۰۰۳ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۶۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۹۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۰۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  خرید موس moslem73421 ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  بهترین انتخاب در خرید elaheh1375 ۱ ۱۰ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close