زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود۱

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ب.ظ
دانلود۱
با سلام :
بچه ها کسی نمی دونه چطور میشه از youtube فایل های تصویری دانلود کرد جدیدا دیگه IDm جواب نمیده .اگه کسی تست کرده خودش لطفا راهنمایی کنه لطفا . من چند روش رو امتحان کردم نشد .کمک کنید ممنون .

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: دانلود۱
(۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این سایت dirpy.com رو امتحان کردید؟ لینک مورد نظر رو توش قرار میدید و لینک جدیدی میده که قابل دانلود هست.
البته همیشه جواب نمیده.
این روش ها رو امتحان کردم جواب نمیده

هر کدام که گم شوند....
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  با سلام :
بچه ها کسی نمی دونه چطور میشه از youtube فایل های تصویری دانلود کرد جدیدا دیگه IDm جواب نمیده .اگه کسی تست کرده خودش لطفا راهنمایی کنه لطفا . من چند روش رو امتحان کردم نشد .کمک کنید ممنون .

ورژن جدید idm اینقابلیتو داره من خودم دیروز نصب کردم روی chorom mozila هم جواب میده اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسوردش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ)najmehdj نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  با سلام :

ورژن جدید idm اینقابلیتو داره من خودم دیروز نصب کردم روی chorom mozila هم جواب میده اینم لینکش

پسوردش:
سلام:
نرم افزارش مشکل داره فکر کنم .

هر کدام که گم شوند....

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close