زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

anti spam code

ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
anti spam code
سلام.
۱ سوال داشتم.
کسی ایده ای داره واسه پیدا کردن حروف ۱ anti spam code???
من فکر میکنم با image processing بشه کاری کرد.

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط -Ali-.)
anti spam code
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط:  سلام.
۱ سوال داشتم.
کسی ایده ای داره واسه پیدا کردن حروف ۱ anti spam code???
من فکر میکنم با image processing بشه کاری کرد.
اگر منظورتون CAPTCHA هست که کار خیلی سختی هست ، دانشجویان استنفورد با استفاده از الگوریتم های خاص بینایی ماشینی تازه تونستن با موفقیت بیش از ۶۶ درصد کپچاهای Visa و ۷۰ درصد کپچاهای Blizzard و ۲۵ درصد کپچاهای ویکی پدیا را کرک و رمزگشایی کنند.
طبق استانداردهای موجود، تنها یک درصد کرک شدن یک کپچا باعث حذف کامل و فوری آن از سیستم و خارج شدن اون از گردونه کاربری می شه. تا اینجا تنها سیستم ReCaptcha متعلق به گوگل تونسته محققان را عاجز کنه. چون از پس افکت های بلور و ایجاد لکه و تیرگی ریکپچا بر نمی یاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , mjzarrin
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: anti spam code
ممنون از اطلاعات مفیدتون.ولی حرف من رو چگونه گیشه.آیا مقاله ای در این مورد دیدید؟

....winners do not do different thingss they do things differently
۰
۰
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط -Ali-.)
RE: anti spam code
یک روش که من دیده بودم این بود که می اومدن با پردازش تصویر، حروف ابتدا و انتهای یک کلمه رو استخراج می کردن و با جستجو تو یک بانک کلمه مورد نظر رو حدس می زدن

در مورد مقاله که درباره ReCaptcha هست ، مثل

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Lantern

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Registration for Google Code Jam 2016 is Open x86 ۰ ۲,۴۸۶ ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  مسابقه‌ی برنامه‌نویسی گوگل: Google Code Jam 2015 ashkan_d13 ۲ ۳,۴۱۲ ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  درخواست کمک در مورد codeigniter metallica.r ۰ ۱,۴۸۷ ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: metallica.r
  مسابقه‌ی برنامه‌نویسی گوگل: Google Code Jam 2014 ashkan_d13 ۹ ۷,۴۲۸ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  مفاهیم Fault tolerance،erasure code ،small-write problem .net ۲ ۲,۰۶۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close