زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ های اشتباه کلید های اولیه

ارسال: #۱۲۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Joonz.)
RE: پاسخ های اشتباه کلید های اولیه
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  کاش حفظ می کردیم حداقل سوالات تخصصی امسال که همش با حفظ کردن می زدیم و بر عکس اگه استدلال می کردیم غلط می شد اینقدر که صورت سوالات رو بطور خیلی مسخره پیچونده بودند .
ولی در کل سوال ۱۲۰ گزینه ۴ حتمی درسته .
دقیقا صورت سئوالات امسال پیچیدگی بی سابقه ای داشت . کاش سئوال ۱۲۰ هر دو گزینه صحیح اعلام بشه که هیچ کس ضرر نکنه چون حذف سئوال هم فایده ای نداره
سوال ۱۲۱ به نظر شما چه جوریه؟ من نفهمیدم چه جوری بسط یا تولید میشه که بین ۳ و ۵ در میاد فک کنم این سوال هم بوی حذفی بده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
واقعا چه مملکتی مسخره ای داریم
بشین یک سال درس بخون با کلی دردسر
بعد برو کنکور بده با سوال های اشتباه و غیر استاندارد
بعد بیا تازه خودت بشین با بدبختی سولهارو تصحیح کن و به سازمان سنجش بگو
واقعا چقدر ما خوشبختیم
چه حس خوبی
چه قدر همه چیز خوبه
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lonelyforever , sohrablou , dyako , خانه سبز
ارسال: #۱۲۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
سوال ۱۱۲
چطور میشه دور منفی رو تشخیص داد اگه کسی میدونه بهم بگه مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)tarang نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲
اگر دوست دارید روی سئوالها بحث کنید توی تاپیک زیر بهتره ولی اگر کلیدی اشتباه به نظرتون میرسه در همین تاپیک مطرح کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
بچه ها کسی تونسته درخواست بررسی سوالارا برای سازمان سنجش بفرسته؟؟؟برا من خطاهای الکی میده!!!Huh

ذره را تا نبود همت عالی حافظ
طالب چشمه خورشید درخشان نشود
Heart
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
آره . برای من هم خطا می داد ولی با تلاش پی در پی حل شد خواستن توانستن است Smile
یک بار مرورگر ببندو بازکن شاید درست شد

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط amink_aut.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  دوستان عزیز در مورد سوال ۶۰ نباید حالات بی اهمیت رو در نظر گرفت.دکتر اجلالی سر کلاس مشابه این سوال رو حل کرده بودند
حالات بی اهمیت چیه؟ سوال ها ظاهرا جابه جاست...کدوم سوال رو میگی؟

(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ)kahkeshan نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)asbamacha نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)tarang نوشته شده توسط:  سوال ۵۰ ساختمان میشه ۳ سنجش زده ۱

اره، چرا اینطور شد؟
اشتباه نکنید با یه عدد گذاری ساده به گزینه ۱ میرسید
شما دوباره امتحان کنید!!!!!!!!گزینه ۳ صحیحه.

دوستان این سوال صحیح هست. براتون حل می کنم :
وقتی n = 0 باشه ، هیچ جمعی اتفاق نمی افته و بنا براین : T(0) = 0 هست.
وقتی n = 1 با شه :
i = 0 ; j = 0; بنا بر این یک جمع اتفاق می افته و i = 1 میشه .
حالا i = 1 و j = 0 هست بنا براین ۲ تا جمع اتفاق می افته ! یعنی هم j ++ و هم داخل حلقه ها.
بنا بر این برای n = 1 ، تعداد جمع ها میشه ۳ تا . بنا بر این :
t(1) = t(0) + 2n + 1
گزینه ۱ جواب هست و سنجش کاملا درست زده !
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)sahar91 نوشته شده توسط:  میشه لطفا یکی در مورد سئوال ۱۰۴ پایگاه داده توضیحی بده!!!؟؟؟ چرا اجداد شده !!! لطفا توضیح !!! ممنون .

جواب رو گفتن اجداد فقط برای اینکه تعداد اجداد معلوم نیست و توی حلقه می افته و توی sql حلقه نداریم !
اما در واقع این سوال غلط هست ! چون روی سوال نگفته به وسیله ی Sql بلکه گفته به وسیله ی مدل رابطه ای ! مدل رابطه ای یعنی مدلی که توش کلید اولیه و کلید خارجی داریم و دیتا داخل جدول نوشته میشه ! بنا براین اگه از اس کیو ال توی زبان برنامه سازی استفاده کنیم و از یک پایگاه داده ی رابطه ای با استفاده از حلقه های زبان برنامه نویسی اجداد رو بدست بیاریم در واقع بر اساس مدل رابطه ای عمل کردیم ! این سوال قطعا غلط هست و باید حذف بشه ! لطفا اعتراض کنید به سنجش
این سوال ۳ می شه چون i<n و j<i پس ل از ۰ تا n-2 تغییر می کنه که می شه ۲*(n-1)+ یک که جواب ۳ میشه
۱
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط amink_aut.)
نمی دونم شماها این قدر درصد ها ی بالا زدید که آدم نا امید میشه بعد تو این همه جمعیت کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دونم شماها این قدر درصد ها ی بالا زدید که آدم نا امید میشه بعد تو این همه جمعیت کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دونم شماها این قدر درصد ها ی بالا زدید که آدم نا امید میشه بعد تو این همه جمعیت کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲
۰
ارسال: #۱۲۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
لطفا بچه های که تو سیتم عامل صاحب نظر هستن رو این سوال نظر بدن خیلی مهمه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

abandoned
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)tarang نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲
الگوریتم را دوبار اجرا میکنی اگه آپدیت فاصله ها دوباره تغییر کنه یعنی دور منفی داره...البته در بدمن فورد به جای اجرای دوباره یک بار حلقه بیشتر تکرار می شود
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ)amink_aut نوشته شده توسط:  کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به چه دلیلی غلط هست؟(البته من یادم نیست این سئوال رو جواب دادم یا نه!)
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)comp67 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ)amink_aut نوشته شده توسط:  نمی دونم شماها این قدر درصد ها ی بالا زدید که آدم نا امید میشه بعد تو این همه جمعیت کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دونم شماها این قدر درصد ها ی بالا زدید که آدم نا امید میشه بعد تو این همه جمعیت کسی نظری راجب سوال ۱۰۰ نداره سوال تابلو غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام بچه ها
به نظر من سوال ۱۰۰ طراحی الگوریتم نرم افزار ابهام (در اثر اشتباه تایپی) داره
یعنی اینطور که سازمان سنجش جواب داده، خط آخر کد را هم جزء بدنه ی دستور else گرفته. که در این صورت جواب همون گزینه ۱ از دفترچه A میشه
اما اگر که خط آخر را به عنوان آخرین دستور کد در نظر بگیریم (به طوریکه فقط بعد از for اجرا بشه! و جزء بدنه دستور else نباشه) جواب گزینه ی ۲ میشه
خب به نظر من همون برداشت دوم درست تره
چون برای else آکولاد نذاشته و طبیعیه که این دستور آخر را خارج از بدنه ی else بگیریم؛ دراینصورت گزینه ۲ جوابه

من برای این سوال اعتراض زدم
خواهشا اونایی که با نظر من موافقن هم اعتراض بزنن
توجه کنید که ما الان داریم به خاطر این اشتباهات تایپی ۸ درصد از اختصاصیمون را برای یک چنین سوال ساده ای از دست میدیم
دقیقا همینه من روش اعتراض زدم حساب کنی میشه lgn واسه من که خیلی مهمه . کلید اولیه مدرسان شریف هم حرف ما رو تایید میکنه

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۶۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۱۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۶,۹۳۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۶۰۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۷۷۲ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close