زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال تست غلط داشتیم ؟تو چه درسی ؟

ارسال: #۳۱
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
RE: کلید سوال ۵۴ نظریه درسته یا غلط ؟؟
(۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  
(04 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این سوال خارج سرفصل نیست اخه من لینز رو کامل خوندم کلاسهای هم ارزی کجای کتاب لینز وجود داره؟ امیدوارم رو این سوال اعتراض داده باشید

مفهوم کلاس هم ارزی در کتاب ساختمان گسسته مفصل توضیح داده شده است.

حرف شما درست قبول دارم ۳ تا گسسته رو سر جلسه درست زدم اما تا حالا این جور تست یا تمرینی تو نظریه ندیده بودم . نظریه زیاد خوندم تمام تمرین های لینز رو با دقت مطالعه کردم و کتاب مدرسان شریف رو کامل خوندم البته تا حدودی پوران رو هم خوندم. ضمنا چه جوری می خواد به نظریه ربطش بدن من که سر جلسه هیچی به ذهنم نرسید بازم من از شما ممنونم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: کلید سوال ۵۴ نظریه درسته یا غلط ؟؟
(۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  فصل اول کتاب نظریه پوران پژوهش در مورد هم ارزی توضیح داده. حتی اگه درس یادم مونده باشه سال ۷۹ یه مساله هم ارزی هم آورده.(تو سوالات اخر فصل بوران هست!!!!)

ممنون از شما مدرسان رو کامل خوندم دکتر تنهایی گفته بود پوران ، حیف پوران رو ناقص خوندم

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۳۲۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۶,۹۶۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۵۰۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۱۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ edward71 ۳,۴۹۵ ۹۴۴,۶۱۸ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۶۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  کتاب های درسی رشته کامپیوتر Eng_Sara ۰ ۱,۵۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Eng_Sara
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۶۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close