زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای ارشد

ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ
Question راهنمایی برای ارشد
سلام
من لیسانس IT دارم حدود ۱سالم هست درسم تموم شده تصمیم گرفتم برای ارشد شروع کنم می خواستم نحوه خوندن‌، اینکه چا کتابایی بخونم و کلا چه طوری شروع کنم و اینکه آیا بدون کلاس می تونم یا نه کمکم کنید واز تجربیاتتون استفاده کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
راهنمایی برای ارشد
درمورد منابع مفید در این تالار بحث شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید مصاحبه‌ها رو هم بخونید شاید براتون مفید باشه.البته مصاحبه با گرایشهای it کمترهست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
مرسی از راهنماییتون

لینکهارو خوندم اما خیلی منابع معرفی شده نمی دونم کدوما رو بخونم .بیشتر سوالم اینه من که از الان میخوام شروع کنم‌، مرجع بخونم یا کتابای تست!!! واینکه اگه کل کتابای مرجع وبخونم برای آخر نفس کم میارم .
اگه راهنماییم کنید که بیشتر کدوم کتاب مرجع لازمه حتما خونده بشه ممنون می شم؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ
راهنمایی برای ارشد
(۲۱ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ)mahta نوشته شده توسط:  لینکهارو خوندم اما خیلی منابع معرفی شده نمی دونم کدوما رو بخونم .بیشتر سوالم اینه من که از الان میخوام شروع کنم‌، مرجع بخونم یا کتابای تست!!! واینکه اگه کل کتابای مرجع وبخونم برای آخر نفس کم میارم .
به نظر من الان مرجع بخونید.مرجعهای خوب! چون اغلب ماها بالاخره یه اشکالات پایه ای و اساسی توی مفهوم دروس داریم یا اینکه توی کارشناسی این دروس رو از کتابهای نه چندان مناسب خوندیم.ممکنه اگر بخواید یکم دیرتر شروع کنید مشکلاتی پیش بیاد و درس خوندنتون با وقفه باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahta
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ق.ظ، توسط mahta.)
راهنمایی برای ارشد
مرسی .
ببخشید اینهمه سوال میپرسم اما به نظرتون کدوم کتابای مرجع لازم هست؟
اینجا
یک سری منابع دیدیم که خریدم ایا این منابعی که گرفتم کافی هست یا خیر؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۰۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۷۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۶۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۰۹۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۱۵۳ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close