زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲

ارسال: #۳۱
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
سلام دوستان.امیدوارم حال همه خوب باشه. من متوجه رشته با کد ۲۳۵۸ با عنوان فن آوری اطلاعات تو دفترچه نشدم، کسی میتونه راهنمایی کنه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲
(۲۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)yazdanpanah20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.امیدوارم حال همه خوب باشه. من متوجه رشته با کد ۲۳۵۸ با عنوان فن آوری اطلاعات تو دفترچه نشدم، کسی میتونه راهنمایی کنه؟
در زمره ی تغییرات اندک کنکور دکتری، این کد حذف شد دوست عزیز Smile

The best defense against logic is ignorance
ارسال: #۳۳
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
پس مایی که شبکه خوندیم چه رشته ای رو بخونیم؟! ۱۳ تا درس مگه الکی که ۲۳۸۷ بریم بخونیم!
ارسال: #۳۴
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز مهندسیIT با کد ۲۳۷۲
(۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  من موندم این درسا کجا به رشته IT میخوره !

دوستان کسی جزوه یا کتاب فارسی از بازیابی پیشرفته اطلاعات داره ؟ یا میدونید کجا میشه گیر آورد ؟ من اصلا همچین درسی تا حالا نداشتم اصلا نمیدونم درباره چیه سخته با نه ؟ ممنون

من درس بازیابی هوشمند اطلاعات دارم این ترم-دانشگاه تهران با دکتر آزاده شاکری-منبع درسمون یک کتابه و در اصل اسلایدای دانشگاه ilinois امریکاس و کلی مقاله ی تکمیلی
Main textbook:
Introduction to Information Retrieval, by Christopher D. Manning, Prabhakar Raghavan, and Hinrich Schuetze
Other textbooks:
Modern Information Retrieval, by Ricardo Baeza-Yates & Berthier Ribeiro-Neto, Addison-Wisley, 1999.
Managing Gigabytes: Compressing and Indexing Documents and Images, by Ian H. Witten, Alistair Moffat, and Timothy C. Bell, 2nd Edition, Morgan Kaufmann, 1999
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahshid1383

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۶۳۴ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۳۷ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۳۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۳۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۷۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close