زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کادر مستطیل شکل طوسی رنگ گوشه سمت راست دسکتاپ بدون هیچی متنی !!!

ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
Sad کادر مستطیل شکل طوسی رنگ گوشه سمت راست دسکتاپ بدون هیچی متنی !!!
با سلام خدمت دوستان عزیزم..
یه مشکل کوچیک برام پیش اومده ولی واقعا کلافم کرده،نمی دونم چی کار کنم؟Sad
چند روزیه گوشه سمت راست دسکتاپم دقیقا بالای نوار ابزار یه کادر مستطیل شکل طوسی رنگ باز شده که هیچی درش نوشته نیست،فقط علامت × برای بستن داره، که وقتی می بندی دوباره بلا فاصله باز می شهSad
مرتب هم به حالت چشمک بالا و پایین می ره..وقتی به صفحه نگاه می کنم چشمم اذیت می شه؟
کسی می دونه چطور حذفش کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ ب.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
شاید برنامه ای نصب کردید که باعث این مسئله شده.
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
شاید یه ویروس باشه انتی ویروستون اپدیته؟ اگه نرم افزار خاصی نصب نکردید می تونید سیستم رو restore کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
ممنون از اینکه جواب دادین..
یعنی اگه چند یرنامه‌ی آخری که نصب کردم و پاک کنم،ممکنه مشکلم حل بشه؟
چطور بفهمم کدوم برنامست؟:/
والا رو سیتمم microsoft security essentials نصبه ،ولی چیزی پیدا نکرده..
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط - rasool -.)
مشکل اعصاب خورد کن
سلام‌،
Task manager رو باز کنید و اونجا ببینید که چه برنامه هایی در حال اجرایند . فکر می کنم که اونجا بتونی شناساییش کنی.
یکی یکی برنامه های مشکوک به این پیغام رو از Task manager پایان بده (البته با احتیاط)و ببین کی این پیغام غیرفعال می شه.
وقتی برنامه مورد نظر رو پیدا کردی اونوقت می تونی از کار بندازیش.

ضمنا با تست سیستم توسط آنتی ویروسی مناسب و آپدیت شده می تونید تقریبا مطمئن شوید که این پیغام مال ویروس هست یا نه.
موفق باشید.

یا علی(سلام الله علیه)

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ)گنجشک نوشته شده توسط:  یعنی اگه چند یرنامه‌ی آخری که نصب کردم و پاک کنم،ممکنه مشکلم حل بشه؟
چطور بفهمم کدوم برنامست؟:/
من که معمولا این کار رو میکنم.
الان آنتی ویروس خوب bitdefender و avira هستند.از آنتی ویروسی که نوشتید اطلاعی ندارم.ولی معمولا برنامه های ویروسی هستند که اینقدر اذیت میکنند.
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
ممنون، yaali جان ،تو قسمت application , task manager که هیچ برنامه ای فعال نبود..از قسمت process هم می تونم چیزی بفهمم؟
fatima1537 جان این نرم افزار مال خود مایکروسافته،خیلی معتبره، تا حالا هم از سیستمم خوب مراقبت کرده..ولی الان نمی دونم واقعا ویروسه یا نهSad
آخه تو کادرش هیچ متنی هم نوشته نیست....کمک..
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
Lightbulb مشکل اعصاب خورد کن
توی قسمت Task Manager اگه وارد Processes بشید و اون رو باز نگه دارید و در همین حالت اون برنامه هم در دسکتاپتون در حال فعالیته اگه متعلق به ویروس یا نرم افزاری باشه حتماً هر چند ناچیز روی cpu usage یا mem usage تاثیر میذاره.اگه کمی دقت کنید اون برنامه رو پیدا میکنید.اگه پیدا کردید اون process رو end کنید و حالا که فهمیدید مشکل از چیه اون رو برطرف کنید.اگه ویروس بود که آنتی ویروس خوب یا آپدیت و اگه نرم افزار مزاحم بود unistall کردن لازم دارید.

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط - rasool -.)
مشکل اعصاب خورد کن
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)گنجشک نوشته شده توسط:  ...از قسمت process هم می تونم چیزی بفهمم؟
بله .منظور من هم بیشتر روی این قسمت هستش. البته داشتن کمی تجربه در این قسمت می تونه خیلی به شما کمک کنه.
پیرو پست قبلی‌ام‌:
وقتی برنامه رو در process پیدا کردید , می تونید روی اون راست کلیک کرده و بعد گزینه open file location رو بزنید تا بروید به محل این پروسس و اونجا دیگه هر کاری خواستید باهاش بکنید.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۱۰
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ
مشکل اعصاب خورد کن
با تشکر از همه‌ی دوستای خوب که راهنماییم کردین..منشا رو پیدا کردم..وقتی end process رو می زنم موقتا حذف می شه تا زمانیکه restart می کنم دوباره برنامه فعال می شه..با uninstaller هم نتونستم برنامه رو uninstall کنم..Sad
ولی تا همینجا شم ممنون خیلی چیزا یاد گرفتم..:×

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  نسبت راست دو زبان fly2000 ۰ ۱,۱۷۵ ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: fly2000
  نسبت راست دو زبان fly2000 ۰ ۱,۱۲۰ ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: fly2000
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  رسم مستطیل با ماوس در اسمبلی Zmf ۰ ۱,۳۱۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Zmf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close