زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۶ درصد قبولی‌های آزمون دکتری مرد هستند(۶/۹۱)

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۹۱، گفت: اسامی ۸۹۳۲ نفر در این آزمون با عنوان پذیرفته‌شده نهایی از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد.

دکتر توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برخی جزئیات این ظرفیت، اظهار کرد: از این تعداد ۲۹۷۵ نفر زن و ۵۹۵۷ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۶۶/۶۹ درصد پذیرفته‌شدگان را مردان تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به انجام مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری در هفدهم مهرماه، اظهار کرد: کلیه مجازین آزمون دکتری که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شده نهایی منتشر نشده است، می‌توانند از هفدهم مهرماه در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

دکتر توکلی در خاتمه خاطر نشان کرد: حدود ۱۵۰۰ ظرفیت جدید برای آزمون دکتری سال ۹۱ در مرحله تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری ایسنا
۲۸/۶/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
من دوستم اول هفته صنعتی شاهرود در رشته هوش مصنوعی ارشدشو دفاع کرد
اماری که ازین دانشگاه دارم میدونم ومطمئنم فقط ۳ تا استاد رشته هوش داره
با این سه تا استاد میگه
۱۶ تا دانشجو دکتری هوش از کنکور گرفته
۶ تا شرط معدل
۸ تا سهمیه مربیان
شد ۳۰ تا
۷ تا از سال قبل داشته
جمعش میشه ۳۷ تا دانشجوی دکتری هوش مصنوعی همینطوری پیش بره چی میشه!!!!!!!!!!!!
ما ارشدی ها خودمون هم معترض شدیم یه جوری باشه بتونیم رقابت کنیم اخه ما ده شثطی ها رقابتی هستیم کلا
از شیر خشک زمان خردسالی تا نوشتن اسم در مدرسه ابتدایی و انتخاب رشته دبیرستان و کنکور های متععد همیشه رقابت کردیم
درشو باز کردند فک کنم دانشجو های ارشدو حالا دیگه خیلی تحویل نمیگیرند
تازه این صنعتی شاهروده فک کنید دانشگاههای مادر چه وضعیه که پردیس بین الملل هم داره

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ق.ظ
خدای من این دیگه چه وضعیه!!!!! ولی اساتید اینجا این جوری نیستند!! مثلا استاد داریم که به تازگی استاد شده و فقط دو تا دانشجوی ذکتری داره ضمن این که حتی اگر تعداد دانشجوهای دکتری استادی کم باشه هر ترم تعداد خاصی رو می تونه دانشجوی دکتری بگیره مثلا استاد می تونه ۴ تا دانشجوی دکتری داتشه باشه و الان یکی داره ولی این ترم مثلا می تونه حداکثر ۲ تا دیگه بگیره! ولی وضع واسه ارشدی ها خوب نیست. البته این چیزیه که من اطلاع دارم

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
RE: 66 درصد قبولی‌های آزمون دکتری مرد هستند(۶/۹۱)
این دانشگاه شاهرود خیلی امسال خراب کرده یکی از دوستای منم اونجاست اصلاً در سطح دکتری نیستن استاداشون. جالب تر اینجاست همین سه استاد تا ۳ سال پیش دانشجویای کارشناسی رو درس میدادن(یعنی مدار منطقیو ساختمان درس میدادن) اونوقت حالا استاد دانشجویان دکتری شدن امسال خیلیا ازدست این دانشگاه شاهرود شاکی بودن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۰۷ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۴۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۳۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۲۵۷ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه دکتری ٩٧ hesamvazirii ۵۱ ۳۰,۰۵۵ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: com83
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۵۵۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Exclamation فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف csun ۱ ۲,۲۹۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Elham Pr
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۳۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  تحلیل سرشکن ۶۰۰ مسله قدسی سوال ۶۳/۱ LEA3C ۳ ۴,۵۸۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close