زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داده کاوی یا سیستم های هوشمند

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط maxi.)
سلام دوستان
یه راهنمایی از شما می خواستم.من می خوام موضوعی برای پایان نامه انتخاب کنم.زمینه ی کاری استاد من داده کاوی و سیستم های هوشمند می باشد.به من گفته موضوع رو خودت بهم بگو.اگه بخوام در مورد سیستم های هوشمند کار کنم چه موضوعی رو به من پیشنهاد می کنید؟اگه بخوام داده کاوی رو انتخاب کنم data setاستاندارد رو از کجا بدست بیارم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
date set های استاندارد زیادی هست با توجه به موضوعتون.
داده کاوی موضوع داغ این چارپنج سال اخیر بوده.میشه تو حوزه وب و متن خیلی کارا کرد.اینا هم خودشون باز زیر حوزه هایی دارن.
انتخاب با خودت.یه سرچ کنی چیزای خوبی پیدا میکنی.
موضوعت داده کاوی باشه بیشتر حمایت میشی.
یه سر به فروم artificial.ir بزن.موضوعات جالبی در رابطه با داده کاوی و سیستمهای هوشمند پیدا میکنی.
موفق باشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , raaheee
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: داده کاوی یا سیستم های هوشمند
اگه بخوام در زمینه سیستم های هوشمند کار کنم چه موضوعی به من پیشنهاد میدید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: raaheee
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)maxi نوشته شده توسط:  اگه بخوام در زمینه سیستم های هوشمند کار کنم چه موضوعی به من پیشنهاد میدید؟
بنده هم هستم
خصوصا هوشمند سازی سیستم های تجاری یا ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۳۱۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۷ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۸ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۴۰۳ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۴۴۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۰۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close