زمان کنونی: ۲۸ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل سیلبرشاتز

ارسال:

marvelous پرسیده:

سیستم عامل سیلبرشاتز

سلام خدمت دوستان گرامی،
من دارم برای ارشد میخونم و باید بگم کتاب حقیقت رو الان دارم میخونم و یه کم گیج شدم راستش چون من کاملا صفر کیلومترم در سیستم عامل و از یه رشته ی کاملا غیر مرتبط دارم ارشد کامپیوتر شرکت میکنم. میخوام بدونم آیا سیستم عامل سیلبرشاتز کتاب مناسبی خواهد بود برای من که برای امتحان ارشد بخونم؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید. ممنونSmile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

marvelous پاسخ داده:

RE: سیستم عامل سیلبرشاتز

الان متوجه شدم بیست تا کاربر موضوع رو دیدن ولی جوابی نداشتم. به خدا من تجربه ی زیادی ندارم. فقط میدونم برای سیستم عامل منبع هست. خوندنش می ارزه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۲۶۷ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲۶۹ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko
  سیستم عامل تننباوم - راهنمایی marvelous ۴ ۵۷۴ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۶,۴۸۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۳۱۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
  دانلود حل المسائل ویرایش هفت و هشت سیستم عامل سیلبرشاتز jazana ۸ ۱۳,۱۳۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Mhmdgrbni
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۲,۰۰۸ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  جزوه سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیمی مقدم Farid_Feyzi ۲۵ ۲۶,۴۲۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: taban96
  اسلاید های سیستم عامل دانشگاه امیرکبیر- دکتر طاهری جوان mehdialmasi ۸ ۳,۰۹۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdialmasi
Star خلاصه های سیستم عامل - پایگاه داده boshbosh ۲ ۲,۰۹۶ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mahnaz afshar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close