زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا امیدی هست؟

ارسال: #۱۶
۰۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
آیا امیدی هست؟
برای درس مدار منطقی کتاب پوران کافیه. در مورد درس پایگاه داده‌ها سعی کنید مفاهیم رو از کتاب رانکوهی بخونید ولی برای قسمت های محاسباتی مثل جبر رابطه ای‌، حساب رابطه ای‌، SQL و نرمال سازی کتاب مقسمی کافیه و نیازی به کتاب رانکوهی نیست پس دوباره کاری نکنید. در مورد درس سیستم های عامل من کتاب های استالینگز‌، مقسمی و دکتر حقیقت رو خوندم. اگه کتاب دکتر حقیقت رو بخونید دیگه نیازی به کتاب مقسمی نیست پس با توجه به وقتتون کتاب مقسمی رو خوندن بازم دوباره کاریه. در مورد درس گسسته که همین کتاب پوران کافیه. این درس سوالای متنوعی داره ،‌تقریبا کل کتابایی که تو بازار هست مطالب رو به خوبی پوشش می دن مشکل نه در کمیت مطالب بلکه در سوالای متنوع و بعضاً سخت این درسه که نیاز به تمرین زیاد داره پس کتاب پوران برای این درس کافیه. البته با توجه به وقتتون این منابع رو بهتون پیشنهاد دادم.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina_774 , هاتف
ارسال: #۱۷
۰۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
آیا امیدی هست؟
سلام به همگی
منم همچین وضعیتی دارم .....ولی خداییش از حرفاتون روحیه گرفتم ....ان شالله دوستانی که این وضعیت رو دارن ومن.....دقیقا بعد اعلام نتایج بیایم ورتبه های عالیمون رو اینجا اعلام کنیم .........

اشخاص بى اراده مانند کاغذى هستند که در روى شط عظیمى قرار گیرند و کوچکترین اراده اى از خود نداشته باشند، ولى مردان مصمم بسان شناوران ماهرى هستند که در پرتو اراده و فعالیت بدنى‌، به هر سو بخواهند، آب را مى شکافند و مى روند.

پس با توکل به خدا به پیش........حالا سبقت گرفتین اشکال نداره ولی اگه ما پنچر شدیم دم راه کمکمون کنین خداییش........

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina_774
ارسال: #۱۸
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
آیا امیدی هست؟
سلام
من هم تازه دارم شروع میکنم هر چند میدونم ممکنه توی هفته های اینده هم نتونم بخونم ولی دوست دارم همه زمانی که مال خودم هست را درس بخونم و دوست دارم امید داشته باشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mina_774
ارسال: #۱۹
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
آیا امیدی هست؟
واییییی مرسی از همه تون. کلی روحیه دادید. من از فردا به امید خدا شروع می کنم. از همه کمک‌ها و توصیه های تک تک تون هم ممنونم. تو این زمان باقی مونده تلاشم رو می کنم و امیدوارم قبول بشم. واسم دعا کنید. از همه تون ممنونم. فکر نمی کردم کسی کمکم کنه. الان اوضاع‌ام خیلی بهتره. از کارم چند ماهی مرخصی گرفتم و کتابها و منابعی که دوستان معرفی کرده بودند رو هم تهیه کردم. مرسی از همه تون. امیدوارم همه تون به اون چیزی که می خواهید برسید و قبول بشید. آیا امیدی هست؟ بله...Tongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , hadi_m , Lantern
ارسال: #۲۰
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
RE: آیا امیدی هست؟
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mina_774 نوشته شده توسط:  آیا امیدی هست؟ بله...Tongue

این اون چیزیه که بهش نیاز دارین و همین برای موفقیت کافیه .
پس براتون ارزوی موفقیت میکنم و امیداورم تمام مشکلات رو با صبر و حوصله و اراده انسانی از سر راهتون بردید.
به سلامتی همه برو بچه های مانشتی که منتظر دیگران نمی مونند.

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
آیا امیدی هست؟
سلام دوستان
بچه‌ها من تومعماری واقعا ضعیفم
چندبار سعی کردم بخونم
ئلی واقعا درک نمکنم
حالا تصمیم گرفتم این درسا حذف کنم
به نظرتون کارم اشتباهه؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
آیا امیدی هست؟
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بچه‌ها من تومعماری واقعا ضعیفم
چندبار سعی کردم بخونم
ئلی واقعا درک نمکنم
حالا تصمیم گرفتم این درسا حذف کنم
به نظرتون کارم اشتباهه؟
به نظر من که اشتباه می کنید درس ضریب ۴ رو که حذف نمی کنن عزیزم حداقل یه بخشهایی رو که بیشتر تکرار شدن رو بخون واونقدر بخون که بشه در ضمن اگه این سوال رو توی بخش پرسش وپاسخ معماری می نوشتی بهتر نبود ؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi_m
ارسال: #۲۳
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ق.ظ
آیا امیدی هست؟
از دورس مشترک درسی رو حذف کردن یه ریسک بزرگه . می دونین‌، مشکل اینجاست که سوالای متنوع و بعضاً سختی از دورس مشترک طرح میشه . یه جورایی هم شانس می تونه مطرح بشه . حالتی رو در نظر بگیرین که سوالای معماری امسال خیلی ساده طرح بشن و بقیه سخت . منم پیشنهاد می کنم اقلا فصول پر تکرار و مهم چند ساله اخیر رو مطالعه کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۸۸۶ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۶۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۶۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۰۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۸۱ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close