زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۲۹ مهندسی نرم افزار - کنکور ارشد سراسری ۸۹

ارسال: #۳۱
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
سلام luna .می خواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید.شرایطم:کاردانی ازاد خوندم سطح درسیم خیلی ضعیف بود ولی برای کنکور نا پیوسته نشستم حدود ۲هفته روزی ۴ ساعت خوندم و بهترین رتبه دانشگاهمونو اوردم ویه غیرانتفاعی خوب قبول شدم دوره کارشناسیم سطحم متوسط به بالا بود.الان معدل مجموعم ۱۴/۵ و تا الان مدار و معماری رو کامل و ۲فصل نظریه و ۲فصل گسسته خوندم.به نظر شما از الان برای دولتی میرسم رتبه زیر ۳۰۰؟با مطالب سخت که باعث ناامیدی میشن چیکار کنم؟ همینطور روزایی که حوصله خوندن ندارم.ببخشید طولانی شد.منتظر راهنماییتون هستم.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۳۲
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ب.ظ
RE: [اختصاصی مانشت] مصاحبه با رتبه ۲۹ مهندسی نرم افزار - کنکور ارشد سراسری ۸۹
همه چیز بستگی به خودتون داره! از الان تا کنکور فرصت زیادی مونده و شما هم تقریبا خوب شروع کردید اگه بتونید به طور پیوسته و با کیفیت خوب درسا رو بخونید چرا که نه!
خوب در مورد روزایی که حوصله خوندن ندارید اگه تعداد این روزا کمه( مثلا ماهی یکی دو روز) می تونید اون روزها رو به خودتون استراحت بدید و بقیه روزا جبرانش کنید. در مورد درسای سخت هم سعی کنید که اون مباحث رو از منابع دیگه بخونید و بیشتر روش کار کنید! بازم اگه تعداد این مباحث خیلی کمه و واقعا براتون سخته و فکر می کنید که خیلی روی درصداتون تاثیر نمی ذاره می تونید وقتشو بذارید روی مباحثی که به نظرتون مهم تره و احتمال سوال اومدنش بیشتره!
به هر حال چیزی که مهمه اینه که برای کنکور علاوه بر درس خوندن باید روی درسا و وقتی که برای هر مبحث هم می ذارید مدیریت کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.
موفق باشید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , ashena1
ارسال: #۳۳
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
به هر حال چیزی که مهمه اینه که برای کنکور علاوه بر درس خوندن باید روی درسا و وقتی که برای هر مبحث هم می ذارید مدیریت کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.
موفق باشید.
[/quote]
ممنون از راهنماییتون.ضمنا برای تشخیص اهمیت مباحث مختلف هر درس توزیع اماری که پارسه داره قابل اتکاست.از کجا باید فهمید کدوم فصل سوالای بیشتری داره وبیشتر باید روش تمرکز کرد؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ ب.ظ
سلام
شما جزوه کامپایلر کارگهی رو می تونید اینجا آپلود کنید؟
خیلی ضروریه
متشکرم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ارام
ارسال: #۳۵
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون.ضمنا برای تشخیص اهمیت مباحث مختلف هر درس توزیع اماری که پارسه داره قابل اتکاست.از کجا باید فهمید کدوم فصل سوالای بیشتری داره وبیشتر باید روش تمرکز کرد؟

این توزیع آماری پارسرو من نمی دونم چیه! ولی خودتون سوالای چند سال اخیر در هر مبخث رو بخونید دستتون میاد. معمولا تو کلاس کنکورام اینا رو میگن! اگه کسی رو می شناسین که این کلاسارو میره هم می تونید ازشون سوال کنید!
ولی در عین حال این رو هم در نظر داشته باشید که هر سال احتمال این وجود داره که این اهمیت مباحث تغییر کنه! پس کاملا بهش اتکا نکنید!

نقل قول: سلام
شما جزوه کامپایلر کارگهی رو می تونید اینجا آپلود کنید؟
خیلی ضروریه
متشکرم

نه متاسفانه من جزوه هامو ندارم! ولی تا اونجایی که یادمه جزوش خیلی شبیه جزوه کتاب پوران پژوهش بود! (البته کاملا شبیه نبود)

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , saiedattar , ashena1
ارسال: #۳۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ق.ظ
ممنونتم از راهنمایتان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
سلام مرسی از راهنمایی های خوبتون
این منابع مقسمی که اکثرا میگن باید منبع کارشناسی به کارشناسی ارشد باشه ؟؟؟؟؟؟ چون من چندتا از کتاباشو دارم ولی کتابای کاردانی به کارشناسی هست !!!!!!! نمیدونم این کتابا کامل هست یا اینکه باید دوباره کتابشو بخرم ؟ منظورم اینه که مطالبش کامل گفته شده که برا ارشد هم باشه یا نه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید تصمیم دارم برا ارشد بخونم ولی تو همین منابع گیج شدم که چه کتابی رو بخرم و جی بخونم ؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سلام
ماهیت کنکور کارشناسی ارشد خیلی متفاوت با کنکور کاردانی به کارشناسی هست. و به همین دلیل کتاب های کاردانی به کارشناسی ممکن هست که بخش هایی رو پوشش نداده باشند یا دید کلی کتاب فرق داره. برای همین فکر می کنم که بهتر باشه کتابای ارشد رو بگیرین.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۳۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
مفید بود دوست عزیز.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , nilo.areta
ارسال: #۴۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
دوست عزیز این موفقیتو با تاخیر بهتون تبریک میگم. فقط یه سوال. نظریه زبان لینز، چند تا ترجمه وجود داره و کودومو باید بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۴۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)masoudalmas نوشته شده توسط:  دوست عزیز این موفقیتو با تاخیر بهتون تبریک میگم. فقط یه سوال. نظریه زبان لینز، چند تا ترجمه وجود داره و کودومو باید بگیرم

سلام
ممنون
راستش من خیلی ترجمه هاش رو نمیشناسم . خودم از روی کتاب اصلیش خوندم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudalmas
ارسال: #۴۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط Aref Safari.)
با اجازه :

نظریه من دارم کتاب ترجمه شده لینز آقای آقای صراف زاده انتشارات ناقوس رو میخونم. احساس من اینه که بهترینش همینه !

امیدوارم کمک کرده باشم دوست خوبم. بازم تبریککککککککک

(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)masoudalmas نوشته شده توسط:  دوست عزیز این موفقیتو با تاخیر بهتون تبریک میگم. فقط یه سوال. نظریه زبان لینز، چند تا ترجمه وجود داره و کودومو باید بگیرم

دکتر صراف زاده / ناقوس
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudalmas , nilo.areta
ارسال: #۴۳
۰۶ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ
با سلام
من دروس ساختمان و طراحی الگوریتم پورا و گسترش علوم پایه رو خوندم و با تستاش هم اصلا مشکلی نداشتم ولی توی کنکور تستایی که بصورت مفهومی و تحلیلی هستند نمیتونم جواب بدم بنظرتون مشکل کجاست؟؟
میتونم ایمیل شما رو داشته باشم که اگه سوالی بود ازتون بپرسم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close