زمان کنونی: ۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمایش سایت

ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ ق.ظ
نمایش سایت
سلام خدمت دوستان
من سایت خودمو با php طراحی کردم در حالت لوکال هیچ مشکلی نداره .همه قسمت ها به درستی نمایش داده میشه و درست کار میکنه. ولی وقتی توی هاستم آپلود میکنم و توی مرور گر دامنه سایتمو میزنم با اینکه سایتمو نشون میده و قسمت های که به پایگاه داده نیاز داره هم مشکلی نداره فقط دوتا مشکل دارم که نمیدونم دلیلش کد نویسی منه یا تنظیمات سی پنل درست انجام ندادم.
مشکلاتم:
۱- وقتی سایتم توی مرور گر بالا میاد توی قسمت های که فرم ورود دارم اطلاعاتو درست میزنم وارد پنل میشه ولی محتویاتو نشون نمیده و فقط یه صفحه خالی میاره در حالی که در حالت لوکال مثلا پیام خوشامدگویی که قرار دادمو نشون میده.
۲- توی مرور گر موزیلا سایتمو به هم ریخته نشون میده
لطفا اگر دلیلشو میدونید کمکم کنید
در ضمن هنگام آپلود سایتم زیپ میکنم و توی فایل منیجر قرار میدم و اکسترک میکنم
دیتا بیسممو هم میسازم توی phpmyadmin هاستم و جداولو ایمپورت میکنم البته قبلش توی قسمت mysql... سی پنلم دیتابیس ایجاد میکنم و یوزر تعریف میکنم و ارتباطشونو برقرا میکنم
باید کار دیگه ای انجام بدم ؟
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۱۹ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۲ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۸ ۳,۰۳۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۱ ۵۳۴ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... ) fo-eng ۲۳ ۵,۲۰۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Star ایده طراحی یک وب سایت stabesh ۱ ۲۱۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۳,۰۱۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲۳۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close