زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه های مرتبط با influence maximization

ارسال:

atmosphere پرسیده:

زمینه های مرتبط با influence maximization

سلام.من تا سه هفته دیگه باید عنوان پایان نامه و پروپوزال را مشخص کنم. موضوع کلی که با مشورت با استاد راهنما انتخاب کردم influence maximization در شبکه های اجتماعی است. در این زمینه مقالات زیادی مطالعه کردم اما واقعا در انتخاب موضوع قطعی سردرگمم. ممنون میشم در این رابطه مرا راهنمایی کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

bahareh67 پاسخ داده:

RE: زمینه های مرتبط با influence maximization

(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)atmosphere نوشته شده توسط:  سلام.من تا سه هفته دیگه باید عنوان پایان نامه و پروپوزال را مشخص کنم. موضوع کلی که با مشورت با استاد راهنما انتخاب کردم influence maximization در شبکه های اجتماعی است. در این زمینه مقالات زیادی مطالعه کردم اما واقعا در انتخاب موضوع قطعی سردرگمم. ممنون میشم در این رابطه مرا راهنمایی کنید.

salam man to zamin daram kare payaname anjam midam age khastin man mitonam komaketon konam

ارسال:

atmosphere پاسخ داده:

RE: زمینه های مرتبط با influence maximization

به نظرتون روی چه موضوعی تمرکز کنم بهتره؟ نفوذ در گراف های علامت دار یا حساس به موضوع(topic-aware) موضوعات مناسبی هستند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۴۳۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۷۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۴۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۳,۰۰۴ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۳۷ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۴۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۴,۳۳۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۷۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۹۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close