زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات آمار علوم کامپیوتر !

ارسال:

nazanin.pd پرسیده:

Question سوالات آمار علوم کامپیوتر !

سلام دوستان ..میشه بگید چقد از آمار برای رشته ی علوم کامپیوتر سوال میاد؟یکی از رتبه های برتر گفته بود تا اخر اختمال شرطی خونده..اگه واقعا ادم بدونه کافیه تا اونجا یا نه خیلی خوبه..چون من مجبورم کل کتاب رو بخونم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. وقت بخیر.
اگه کتاب کنکوری دارید آخر هر فصل رو ببینید چند تا سوال از علوم کامپیوتر اومده. چون تعداد سوالات کنکور علوم کامپیوتر از مهندسی بیشتره، معمولاً مباحث بیشتری رو سوال میدن. دفترچه سال ۹۲ رو چک کردم. یه سوال از نااریبی، یکی از حداکثر درست نمایی و یکی از براورد گشتاوری آورده بودن. (از مجموع ۱۰ سوال)

ارسال:

nazanin.pd پاسخ داده:

RE: سوالات آمار علوم کامپیوتر !

(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقت بخیر.
اگه کتاب کنکوری دارید آخر هر فصل رو ببینید چند تا سوال از علوم کامپیوتر اومده. چون تعداد سوالات کنکور علوم کامپیوتر از مهندسی بیشتره، معمولاً مباحث بیشتری رو سوال میدن. دفترچه سال ۹۲ رو چک کردم. یه سوال از نااریبی، یکی از حداکثر درست نمایی و یکی از براورد گشتاوری آورده بودن. (از مجموع ۱۰ سوال)

ممنونم..اخه مصاحبه ی رتبه ی برتر علوم کام رو دیده بودم ..گفته بود که دو تا سه فصل اول پارسه رو خونده..این قسمت شامل گشتاور هم میشه..ولی گفته بود با خوندن همین دو فصل همه بجز یکی رو جواب داده..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

خوب خوش شانس بوده. سوالات هر سال دقیقاً قابل پیش بینی نیستن. مثلاً گسسته مهندسی کامپیوتر و آی‌تی سال قبل، از گراف سوال نیومد.

ارسال:

nazanin.pd پاسخ داده:

RE: سوالات آمار علوم کامپیوتر !

(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  خوب خوش شانس بوده. سوالات هر سال دقیقاً قابل پیش بینی نیستن. مثلاً گسسته مهندسی کامپیوتر و آی‌تی سال قبل، از گراف سوال نیومد.
ممنون سعی میکنم پس بخونن...از دکتر طورانی هم میپرسم حتما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۴۷ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۲۶ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۴۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۹۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۳۷ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۱۴ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close