زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد

نظرسنجی: سمینار در ترم یک مشکلی ایجاد نمیکند؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال:

Breeze پرسیده:

سلام .. من این ترم درس سمینار بهم دادن . میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره یه کم منو راهنمایی کنه ؟
چی هستش؟
ارزیابی اش چه جوریه؟
و هر اطلاعاتی که امکانش هست به من بگید ممنون میشم.Undecided
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

luna پاسخ داده:

RE: هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد

(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  سلام .. من این ترم درس سمینار بهم دادن . میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره یه کم منو راهنمایی کنه ؟
چی هستش؟
ارزیابی اش چه جوریه؟
و هر اطلاعاتی که امکانش هست به من بگید ممنون میشم.Undecided
دانشگاه با دانشگاه فرق داره! ولی در اکثر دانشگاه‌ها شما شروع می کنید روی یه موضوعی کار می کنید و بعد برای سمینار باید یه ارائه ای داشته باشید که در مورد اون موضوع یه survay و تحلیل داشته باشید و معمولا بر اساس اون پروژتون رو پیش ببرید!
البته خیلی از دانشگاه‌ها هم سمینارشون به این شکل نیست! هر جا فرق داره!
تو شریف اول موضوع انتخاب می کنی بعد سمینار میشه قسمتی از کار پروژت. بعضی جاها سمینار رو بر می داری و بعد از اون اگه مورد قبول باشه موضوعت رو از روی کار سمینارت انتخاب می کنی! بعضی جاهام کلا سمینار هیچ ربطی به پروژه نداره و دو تا موضوع کاملا متفاوته!
حالا این چیزی بود که من از بچه‌ها در دانشگاه های مختلف شنیدم.بقیه هم اگه اطلاعات بیشتری دارند لطفا اینجا اضافه کنن.

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

تو تهران هر ترم سمینار با یکی ارائه می شه . یعنی این ترم همه مثلا با دکتر فلانی سمینار دارن . بعد بستگی داره اون استاد نظرش چی باشه‌! یکی می گه باید با پایانی در یه راستا باشه یکی کاری نداره . یکی می گه نباید در یه راستا باشه!! تو هر دانشگاهم استاد با استاد فرق داره .
تو آزاد معمولا می گن استاد سمینار باید با استاد پایان نامه یکی باشه . که اینجوری معمولا بهتره چون تقریبا کار پایان نامه جدی از ترم دوم شروع می شه . بعد معمولا یه بخشیشو به عنوان سمینار دفاع می کنن . لزوما جلسه‌ی دفاعی حتما نباید باشه . به هر حال گردن اون استاده نمره .

ارسال:

Breeze پاسخ داده:

RE: هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد

(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  تو تهران هر ترم سمینار با یکی ارائه می شه . یعنی این ترم همه مثلا با دکتر فلانی سمینار دارن . بعد بستگی داره اون استاد نظرش چی باشه‌! یکی می گه باید با پایانی در یه راستا باشه یکی کاری نداره . یکی می گه نباید در یه راستا باشه!! تو هر دانشگاهم استاد با استاد فرق داره .
تو آزاد معمولا می گن استاد سمینار باید با استاد پایان نامه یکی باشه . که اینجوری معمولا بهتره چون تقریبا کار پایان نامه جدی از ترم دوم شروع می شه . بعد معمولا یه بخشیشو به عنوان سمینار دفاع می کنن . لزوما جلسه‌ی دفاعی حتما نباید باشه . به هر حال گردن اون استاده نمره .

آخه من ترم یک هستم .. خودشون بهم سمینار دادن و شاید نخوام استاد پایان نامه‌ام این استاد باشهHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

به نظر منم به دانشگاه بستگی داره بهتره از بچه های سال بالاتر بپرسید ببینید چه جوریاست.شاید موضوع سمینارتون به موضوع پایان نامه تون ربطی نداشته باشه و همین طور استادش.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۱۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۲۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۳۹۶ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  موضوع سمینار درس سیستم های چند رسانه ای پیشرفته akramasadi ۰ ۱,۷۲۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: akramasadi
  یه برنامه نویس اندروید بیاد لطفا H.Mohammadi ۰ ۲,۱۹۱ ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کسی میدونه پارسال اخرین رتبه قبولی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تو رشته نرم افزار چی بوده؟ ستاره بارون ۲ ۲,۹۵۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ستاره بارون
  سمینار با موضوع ارتباط ماشین با ماشین ۲۰۱۲s ۰ ۱,۵۱۱ ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۲s
  شرح مختصر سمینار aria ۰ ۱,۹۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aria

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close