تالار گفتمان مانشت
هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - نسخه‌ی قابل چاپ

هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - Breeze - 15 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلام .. من این ترم درس سمینار بهم دادن . میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره یه کم منو راهنمایی کنه ؟
چی هستش؟
ارزیابی اش چه جوریه؟
و هر اطلاعاتی که امکانش هست به من بگید ممنون میشم.Undecided

RE: هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - luna - 15 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  سلام .. من این ترم درس سمینار بهم دادن . میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی داره یه کم منو راهنمایی کنه ؟
چی هستش؟
ارزیابی اش چه جوریه؟
و هر اطلاعاتی که امکانش هست به من بگید ممنون میشم.Undecided
دانشگاه با دانشگاه فرق داره! ولی در اکثر دانشگاه‌ها شما شروع می کنید روی یه موضوعی کار می کنید و بعد برای سمینار باید یه ارائه ای داشته باشید که در مورد اون موضوع یه survay و تحلیل داشته باشید و معمولا بر اساس اون پروژتون رو پیش ببرید!
البته خیلی از دانشگاه‌ها هم سمینارشون به این شکل نیست! هر جا فرق داره!
تو شریف اول موضوع انتخاب می کنی بعد سمینار میشه قسمتی از کار پروژت. بعضی جاها سمینار رو بر می داری و بعد از اون اگه مورد قبول باشه موضوعت رو از روی کار سمینارت انتخاب می کنی! بعضی جاهام کلا سمینار هیچ ربطی به پروژه نداره و دو تا موضوع کاملا متفاوته!
حالا این چیزی بود که من از بچه‌ها در دانشگاه های مختلف شنیدم.بقیه هم اگه اطلاعات بیشتری دارند لطفا اینجا اضافه کنن.

هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - Bache Mosbat - 15 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۷ ب.ظ

تو تهران هر ترم سمینار با یکی ارائه می شه . یعنی این ترم همه مثلا با دکتر فلانی سمینار دارن . بعد بستگی داره اون استاد نظرش چی باشه‌! یکی می گه باید با پایانی در یه راستا باشه یکی کاری نداره . یکی می گه نباید در یه راستا باشه!! تو هر دانشگاهم استاد با استاد فرق داره .
تو آزاد معمولا می گن استاد سمینار باید با استاد پایان نامه یکی باشه . که اینجوری معمولا بهتره چون تقریبا کار پایان نامه جدی از ترم دوم شروع می شه . بعد معمولا یه بخشیشو به عنوان سمینار دفاع می کنن . لزوما جلسه‌ی دفاعی حتما نباید باشه . به هر حال گردن اون استاده نمره .

RE: هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - Breeze - 15 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  تو تهران هر ترم سمینار با یکی ارائه می شه . یعنی این ترم همه مثلا با دکتر فلانی سمینار دارن . بعد بستگی داره اون استاد نظرش چی باشه‌! یکی می گه باید با پایانی در یه راستا باشه یکی کاری نداره . یکی می گه نباید در یه راستا باشه!! تو هر دانشگاهم استاد با استاد فرق داره .
تو آزاد معمولا می گن استاد سمینار باید با استاد پایان نامه یکی باشه . که اینجوری معمولا بهتره چون تقریبا کار پایان نامه جدی از ترم دوم شروع می شه . بعد معمولا یه بخشیشو به عنوان سمینار دفاع می کنن . لزوما جلسه‌ی دفاعی حتما نباید باشه . به هر حال گردن اون استاده نمره .

آخه من ترم یک هستم .. خودشون بهم سمینار دادن و شاید نخوام استاد پایان نامه‌ام این استاد باشهHuh

هرکه از درس سمینار چیزی میدونه بیاد - انرژی مثبت - ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ

به نظر منم به دانشگاه بستگی داره بهتره از بچه های سال بالاتر بپرسید ببینید چه جوریاست.شاید موضوع سمینارتون به موضوع پایان نامه تون ربطی نداشته باشه و همین طور استادش.