زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میهمان ناخوانده(قربونعلی ۴)

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
میهمان ناخوانده(قربونعلی ۴)
بعد از این همه معطلی برای ثبت نام دانشگاه توی سالن ثبت نام یه غرفه بود به نام پذیرایی ما هم با یه شور و اشتیاقی پپریدیم توی غرفه گفتیم "خانم پس کو پذیرایی تون گفت تموم شده رفتن بیارن یه نیم ساعت اون اطراف نشستیم به حق همون که بیارن.............

تشنه از در سالن اومدیم بیرون دیدم دارن توی یه چیز بشکه مانند آب لوله میکنن با لیمو و شکر همه جمعیت ریختن رو بشکه و ما هم از بین جمعیت رفتم یه لیوان پر کردیمو اومدیم آب ترش با سر سوزن شکر همانا و شربت آب لیمو همان.........

از خوردن این هم منصرف شدیم رفتیم واسه خوابگاه گفتن ما به ترم بوقیا خوابگاه نمیدیم باید یک سال بیرون باشیم

همه ریختن رو سر مسئول امور خوابگاهها و تا میخورد بستنش به فحش ما هم که دیدیم اونجا موندن واسه ما خوابگاه نمیشه زرنگی کردیمو زود رفتیم به خوابگاه خودگردان اطراف دانشگاه اسم نوشتیم

اتاق ما ۵ نفری بودو ما ۴ تا هم شهری بودیم که همدیگرو توی کرمان پیدا کرده بودیم.یه ئختر قد بلند با چشمای درشت اومد سمت منو با یه لهجه ی خاص گفت من هم شدم هم اتاقی شما .گفت من اهل فسا هستم و رشته زبانم

اونقدر تند و با لهجه حرف میزد که به سختی میفهمیدم چی میگه

ما ۴ تا تقریبا همدیگرو میشناختیم و تنها اون بود که برای ما غریب بود .به خواهرم گفتم من اصلا نمیفهمم چی میگه گفت بعدا به مرور عادت میکنی و واقعا هم همین بود.روزای اول ما ۴ تا از سوراخ دیوارم میخندیدیم واون نمیخندید اما حالا اومده تو راهو دیگه تا یه چیزی میگیم ما نمیخندیم ولی اون داره میخنده .............

و این بود سومین هم اتاقیم قربونعلی ۴
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود کتاب Foundations of Algorithms 4th jazana ۸ ۹,۱۷۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mmd_masterchief
  ۴۲۰ نرم افزار، فردوسی مشهد، آری یا نه؟ Y.Salehabadi ۲ ۲,۸۹۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Y.Salehabadi
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۸۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۷۸۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
  ۴۴۶ نرم افزار فردوسی مشهد یا علوم تحقیقات تهران benyamint ۵ ۳,۴۸۱ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sedimah
  رتبه ۴۵۰۰ نرم افزار..(تجربه شخصی متفاوت) Milad_Hosseini ۰ ۲,۷۳۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  ۴۳۹ معماری hajilari ۲ ۲,۳۶۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: musazhd92
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۱۹ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa
  ۴۷۸ نرم،روزانه شهید رجایی تهران pamta ۷۰ ۳۳,۲۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima.sr68
  ویزای ۴۷۶ saeidkhan ۱ ۷۵ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close