زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طنز؛ آزرده نمی‌کنند!

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط mr.sinbad2016.)
Lightbulb طنز؛ آزرده نمی‌کنند!
شهرام شهیدی در روزنامه اعتماد نوشت:

اسحاق جهانگیری: به خاطر آزرده نشدن خاطر مردم خیلی از مسائل را نمی‌گوییم

جلسه هیات دولت:

وزیر اقتصاد: دوستان، اسحاق واقعا درست گفت. حیف که نمی‌خواهیم مردم آزرده بشوند، وگرنه می‌گفتیم بدهی بابک زنجانی به دولت از موجودی توی صندوق بیشتر است.

وزیر کار: من را بگو که اگر می‌خواستم مردم آزرده شوند می‌توانستم آمار واقعی بیکاری را ارایه دهم تا حتی آنهایی که سر کار هستند هم بفهمند فقط سر کار گذاشته شده‌اند.

وزیر ارشاد: اوضاع من از همه قمر در عقرب‌تر است. همه فکر می‌کنند من سر قضیه کنسرت در مشهد کوتاه آمده‌ام. حیف که نمی‌توانم بگویم کنسرت‌ها در صد و سی و یک شهر کشور رو‌هواست! همه جای میهن مشهد من است!

وزیر نیرو: من هم از کیفیت آب آشامیدنی شهرها بگویم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و کسی دیگر آب نمی‌خورد.

وزیر امور خارجه: حیف که دیگران آزرده می‌شوند وگرنه چیزهایی می‌گفتم که آزردگی مردم کمتر شود!

وزیر ورزش: مردم مگر آزرده هم می‌شوند؟ برای‌شان خوب نیست.

وزیر بهداشت: من تا اطلاع ثانوی گیلاسم. مرا نچینید!

وزیر صنعت و معدن: خب مردم آزرده بشوند. مگه چیه؟ دیگه بیشتر از سوار شدن به این خودروها آزرده می‌شوند؟ وا؟ چه سوسول!

مردم: حیف به خاطر آزرده شدن خاطر دولت تدبیر و امید خیلی از مسائل را نمی‌گوییم.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۶۸۱ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۷۷۹ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۳۶ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۳۹۵ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۸۶۸ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فصل " حل معادله دیفرانسیل با کمک سری ها" در معادلات دیفرانسیل را نمی فهمم!! saeid4x ۳ ۵,۰۲۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: CSX
  شاغلانی که کم‌تر کار می‌کنند H-Arshad ۰ ۱۱ ۰۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۱۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  ضرب کننده آرایه ایی به روش پایپ لاین peace2013 ۱ ۲,۴۳۱ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close