زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو سوال طراحی الگوریتم

ارسال:

ememem پرسیده:

دو سوال طراحی الگوریتم

سلام دوستان.
ممنون میشم اگر در حل این دو سوال کمک کنید.
[تصویر:  400174_89yg0yxv7x0qtbsb8k5d.png]
[تصویر:  400174_qpd953vkr9qk6m8u45vk.png]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

wskf پاسخ داده:

RE: دو سوال طراحی الگوریتم

سوال اول با ادغامی حل میشه فک کنم که بشه گزینه ۴/
میشه جواب اینارو هم بزارید؟؟
سوال دوم هم گزینه ۴ میشه جواب
ممنون میشم ..

ارسال:

ememem پاسخ داده:

(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سوال اول با ادغامی حل میشه فک کنم که بشه گزینه ۴/
میشه جواب اینارو هم بزارید؟؟
سوال دوم هم گزینه ۴ میشه جواب
ممنون میشم ..

پاسخ تشریحی رو میخوام متاسفانه در کتاب ها هم به گزینه درست فقط اشاره شده!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Saman پاسخ داده:

کلا ثابت شده توی کنکور که این موسسه ها بلد نیستن جواب سوال های تازه و سوالاتی که ایده های جدید توش هست رو بدن.
سوال دوم هم مدرسان با یه ماست مالی حرفه ای زده گزینه ی ۲/
اول سواله میاد،بعد پاسخ های تستی سنجش،بعد مولف کتاب ها شروع میکنن به نظریه پردازی در مورد سوال تا به یه جواب دربو داغون برسن.چرا؟؟ چون خودشون هیچکدوم این کتابا رو نخوندن. دقیقا در درس شبکه هیم چیزا رو من دیدم.طرف فقط با یه راهکاری که از کتاب خودش هم منتج نمیشه سعی کرده پاسخ سنجش رو توجیه کنه.مثلا سوالات درس طراحی الگوریتم ۸۳ مهندسی کامپیوتر و ۸۶ آی تی که در مورد ماتریس استراسن هستند هر کتابی یه پاسخ داده برا خودش . . .

ارسال:

ememem پاسخ داده:

(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  کلا ثابت شده توی کنکور که این موسسه ها بلد نیستن جواب سوال های تازه و سوالاتی که ایده های جدید توش هست رو بدن.
سوال دوم هم مدرسان با یه ماست مالی حرفه ای زده گزینه ی ۲/
اول سواله میاد،بعد پاسخ های تستی سنجش،بعد مولف کتاب ها شروع میکنن به نظریه پردازی در مورد سوال تا به یه جواب دربو داغون برسن.چرا؟؟ چون خودشون هیچکدوم این کتابا رو نخوندن. دقیقا در درس شبکه هیم چیزا رو من دیدم.طرف فقط با یه راهکاری که از کتاب خودش هم منتج نمیشه سعی کرده پاسخ سنجش رو توجیه کنه.مثلا سوالات درس طراحی الگوریتم ۸۳ مهندسی کامپیوتر و ۸۶ آی تی که در مورد ماتریس استراسن هستند هر کتابی یه پاسخ داده برا خودش . . .

دقیقا همینطوره مخصوصا در چنین مباحثی مثل ساختمان و الگوریتم یا هیچ توضیحی ندارند یا یک راه کار قبلی رو با تغییر نه چندان درست به زور ب جواب میرسونن!
حتی در مسائل حفظی یا مفهومی فقط میان گزینه میدن در صورتی که این بحث اصلا توی کتاب راجع بهش چیزی نوشته نشده!!
موسسات که اغلب دانشجوها پاسخ میدن حتی با پاسخ سنجشم متناقضه! انگار اصلا نگاه نمیکنن به کلید! بحثی که من دارم حتی در مورد انتشارات معروف و اساتید به نام هم صدق میکنه!

۰
ارسال:

wskf پاسخ داده:

حالا کدوم گزینه جواب میشه؟ حداقل گزینه رو بگید ما هم واسه خودمون تجزیه تحلیل کنیم.. Smile

ارسال:

ememem پاسخ داده:

(۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  حالا کدوم گزینه جواب میشه؟ حداقل گزینه رو بگید ما هم واسه خودمون تجزیه تحلیل کنیم.. Smile

این جوری که تو کلیده: ۸۵ گزینه ۴ و سوال ۹۵ گزینه ۱

۰
ارسال:

reza.bsh پاسخ داده:

سلام

سوال ۹۵ رو فکر میکنم با برنامه ریزی پویا با رابطه بازگشتی زیر بشه حل کرد:
[tex]f(n,m)=f(n-1,m-x_i)\: \: x_i\: \: \: \: \: \: :\: \: \: \: 1\le x_i\le n[/tex]

[tex]f(n,m)[/tex] = زمان پیدا کردن زیر مجوعه ای از n عدد که مجموع آنها برابر m باشد.و m=s/2

چون اگه بتونیم زیر مجموعه ای از اعداد پیدا کنیم که مجموعشون بشه s/2 کار تمامه،ومیشه باقی اعداد رو در مجموعه ای دیگه جای داد.اینجوری جمع عناصر دو زیر مجوعه با هم برابر خواهد بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۵۹۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۸۸ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۳۴ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۶۴ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۳۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۸۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۴۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۹۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close