زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سئوال در مورد هک شدن

ارسال: #۱۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ
چند سئوال در مورد هک شدن
(۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  کلا من اگه بخوام سیستمم رو از نظر امنیتی قوی کنم چی باید نصب کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
من مطمئنم از وب کم لپ تاپم ازم فیلم گرفته! یا عکس از دسکتاپ
میشه؟!؟

نصب و آپدیت آنتی ویروس + فایروال های روز دنیا ( Eset,Kaspersky,ZoneAlarm و ...)

سپس اسکن کلی سیستم

* البته باید توجه داشته باشید که نصب آنتی ویروس و فایروال مسلما" سرعت سیستمتون رو کاهش میده.
و البته اسکن کل سیستم هم بسته به حجم هارد و سرعت رم و سی پی یو سیستم شما ممکن هست ساعت ها طول بکشه.

اما اگر واقعا یقین به مانیتور شدن سیستم خودتون دارید (هر چند دلیل این اطمینانتون رو نفرمودید...) دریغ نکنید.

پ.ن : دوستان راهنمایی های خوبی کردن با کمی گوگل کردن به نتایج تکمیلی تری خواهید رسید.

یا حق

هرگز به مقصدتان نخواهید رسید، اگر بخواهید بایستید و برای هر "سگی" که پارس می کند سنگی بیاندازید.
[وینستون چرچیل]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
چند سئوال در مورد هک شدن
من یه برنامه NetTraffic نصب کردم بعد نشون میده که چقدر Upload و Download می کنی در لحظه این اگه حواست حمع کنیم توجه میشی کی داره آپلود میکنه هکر.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
ارسال: #۱۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
RE: چند سئوال در مورد هک شدن
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  من یه برنامه NetTraffic نصب کردم بعد نشون میده که چقدر Upload و Download می کنی در لحظه این اگه حواست حمع کنیم توجه میشی کی داره آپلود میکنه هکر.

اگر باز حساسی برنامه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو نصب کن و برنامه ها یی که هنگام شروع به کار ویندوز کار می کنند رو قشنگ بررسی کن احتمالا اگر چیزی واسه پیدا کردن باشه اینجا باید نشون بده

یا اگه خواستی teamviewer نصب کن و id و رمز رو بده تا من (یا یکی دیگه) سیستمت رو بررسی کنه.(این برنامه امکان دسترسی ریموت میده یعنی مثل این میمونه که من پشت سیستمت نشسته ام)

البته مطمئن هم نیستم که برنامه ای چیزی پیدا کنم ولی میشه گشت...
ارسال: #۱۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
چند سئوال در مورد هک شدن
سلام
تمام روش هایی که دوستان گفتن عملی هست و جواب میده و کاربرد داره اما حقیقت اینه که بعد از طی کردن تمام مراحل نمیتونید بگید سیستم من امن هست چون تمام اینها روش ها دور زدنشون وجود داره
ویندوز عوض کنید و فایل اجرایی هاتون رو مجدد از اینترنت و سایت های معتبر بگیرید نصب کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۵۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۵ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close