زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی

ارسال: #۶۱
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  سلام
کلاس‌ها تقریبا رو روال افتادن ولی یک چیز بین همشون مشترک هست
کلا اگر محتوای درسی هر واحد را خوب بخونیم یعنی اسلاید‌ها و پرزنت‌ها رو نگاه کنیم تو کلاس مجازی چیزی بیشتر از اون نمی گن و حتی به نظرم اون مولتی مدیایی که آماده کردن به مراتب بهتر و کامل‌تر از کلاس مطلب رو گفته.
هنوز نتونستن کاری کنن که دانشجوها بجای تایپ کردن سوالشون بتونن با میکروفون صحبت کنن.
سیستم حضور غیاب هنوز تعریف درست حسابی نداره. یعنی فعلا فقط تو کلاس لاگین کنید کافیه م یتونید پشت پی سی نباشید.
سیستم وب کم هم می خواستن برای دانشجو راه بندازن ولی برای استادشم یا صدا قطع میشه یا تصویر نیست یا هردو.
و از همه بد‌تر محیط برنامه کلاس هست. نمی تونی در محیط نوشتاری حرف یا کلمه انگلیسی رو درست سر جاش در متن فارسی تایپ کنی و مصیبتیه خودش...

یه سری توضیح اضافه هم من بدم.
سر بعضی کلاس های ما که گرایش نرم افزار هستم، دانشجو‌ها تقریبا روی روال افتادن که سوال‌ها باید با voice باشه. یکی از کلاس‌ها مون هم که موقع سوال پرسیدن استاد میگه که وب هم روشن بشه و این کار به خوبی انجام میشه و هم صدا و هم تصویر با سرعتی عالی (برای من که adsl 128 دارم) و بدون تاخیر میاد.
برای استاد وب کم بدون مشکل با صدا پخش میشه.
البته محیط برنامه‌ی کلاس رو قبول دارم کمی خشک و مشکل داره.

ولی بقیه صحبت هاتون به نظر من تا حد زیادییییی به خود استاد بر میگرد...و این که مشکلاتی که گفتید برای خیلی‌ها وجود نداره... ... و همچنین درصد کمی هم به خود دانشجوهای اون کلاس بر می گرده که تا چه حد بخوان کلاسشون مفید و باعث پیشرفت روند باشه.
Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: grayman
ارسال: #۶۲
۲۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط nima3608.)
سلام
هرکی میدونه لطفا جواب بده .
آخرین فرد قبولی واسه مجازی علوم کامپیوتر رتبش چند بوده؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط grayman.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  دوستان دو سؤال درباره مجازی شهید بهشتی داشتم:
مطلع هستید که با حدود چه رتبه‌ای مجازی شهید بهشتی برای IT برمیداره؟
همینطور از نظر خدمت مشکلی نداره؟
ممنون میشوم راهنمایی کنید
سوال اول رو نمی دونم ولی سوال دوم براتون مرخصی تحصیلی برای نظام وظیفه صادر نمی شه.
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ)nima3608 نوشته شده توسط:  سلام
تا اونجا که من از بچه‌ها حین ثبت نام شنیدم آخریش ۵۰۰ بوده.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  دوستان دو سؤال درباره مجازی شهید بهشتی داشتم:
مطلع هستید که با حدود چه رتبه‌ای مجازی شهید بهشتی برای IT برمیداره؟
همینطور از نظر خدمت مشکلی نداره؟
ممنون میشوم راهنمایی کنید
سوال اول رو نمی دونم ولی سوال دوم براتون مرخصی تحصیلی برای نظام وظیفه صادر نمی شه.
(۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ق.ظ)nima3608 نوشته شده توسط:  سلام
تا اونجا که من از بچه‌ها حین ثبت نام شنیدم آخریش ۵۰۰ بوده.

دوستان از نظر سربازی مشکلی نداره
معافیت تحصیلی می دن.
مرخصی هم می دن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xps1530
ارسال: #۶۵
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ب.ظ
با سلام
سیستم دادن تمرین هم برامون راه افتاد
به این صورت که استاد یا آموزشیار( همون حل تمرین خودمون) تمرین رو بر روی سایت قرار میده و تا ساعت ۱۱:۵۵ شب یه تاریخ خاص همه یا اسکن شده یا فایل های ورد و پی دی اف رو باید آپلود کنن تا توسط استاد یا آموزشیارش تصحیح بشه.
اساتید یاد گرفتن هوشمندانه حضور غیاب کنن به طوریکه گاهی سوال میپرسن از همگی که مثلا بریم قسمت بعد یا سوالی نیست و بچه‌ها باید تایپ کنن جواب رو. یا مثلا اسم یه نفر رو میگه و باید اون شخص جواب بده به استاد در غیر این صورت غایب می خوره.
هنوز ارتباط وبکم برقرار نشده...

۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  با سلام
سیستم دادن تمرین هم برامون راه افتاد
به این صورت که استاد یا آموزشیار( همون حل تمرین خودمون) تمرین رو بر روی سایت قرار میده و تا ساعت ۱۱:۵۵ شب یه تاریخ خاص همه یا اسکن شده یا فایل های ورد و پی دی اف رو باید آپلود کنن تا توسط استاد یا آموزشیارش تصحیح بشه.
اساتید یاد گرفتن هوشمندانه حضور غیاب کنن به طوریکه گاهی سوال میپرسن از همگی که مثلا بریم قسمت بعد یا سوالی نیست و بچه‌ها باید تایپ کنن جواب رو. یا مثلا اسم یه نفر رو میگه و باید اون شخص جواب بده به استاد در غیر این صورت غایب می خوره.
هنوز ارتباط وبکم برقرار نشده...

واسه تمرین ما هم که مجازی نیستیم باید تمریناتمون رو روی سایت اپلود کنیم یا با میل بفرستیم.

عجب کار جالبی کردن این اساتید Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  ولی سؤال اینجاست منظور از «ثبت نام» با کنکور هست یا بدون کنکور!
ثبت نام با کنکور براتون معافیت تحصیلی صادر می کنن ولی اونایی که بدون کنکور هستن ظاهرا معافیت ندارن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , xps1530
ارسال: #۶۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
دانشجویان دوره مجازی بیماری واگیر دار دارن!
نه اینکه همه چیز در این مملکت به خصوص دانشگاه شهید بهشتی بر روال قانونی انجام می شود، این موردی که می گم هم روش.
کلا ما دانشجویان مجازی انگار بیماری واگیر دار داریم! می تونیم از همه امکانات کلاس‌ها استفاده کنیم جز اینکه خدای ناکرده - خدای ناکرده استاد رو حضوری ببینیم یا باز هم خدای ناکرده کلاس حضوری برگزار کنن. دلیل برگزار نکردن هم سختی هماهنگ کردن کلاس هست. فکر کنید! سختی!
توصیه به بچه هایی که این روزها می خوان کنکور بدن. اگر دنبال درس حضوری هستین بیخیال دوره مجازی بالاخص دانشگاه بهشتی بشید. اینو جدی میگم. از ایم دانشگاه بهشتی آبی گرم نمیشه....

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir2930
ارسال: #۶۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  دانشجویان دوره مجازی بیماری واگیر دار دارن!
نه اینکه همه چیز در این مملکت به خصوص دانشگاه شهید بهشتی بر روال قانونی انجام می شود، این موردی که می گم هم روش.
کلا ما دانشجویان مجازی انگار بیماری واگیر دار داریم! می تونیم از همه امکانات کلاس‌ها استفاده کنیم جز اینکه خدای ناکرده - خدای ناکرده استاد رو حضوری ببینیم یا باز هم خدای ناکرده کلاس حضوری برگزار کنن. دلیل برگزار نکردن هم سختی هماهنگ کردن کلاس هست. فکر کنید! سختی!
توصیه به بچه هایی که این روزها می خوان کنکور بدن. اگر دنبال درس حضوری هستین بیخیال دوره مجازی بالاخص دانشگاه بهشتی بشید. اینو جدی میگم. از ایم دانشگاه بهشتی آبی گرم نمیشه....
بشتگی به نگاه‌ها و دیدگاه های تحصیل در هر شخصی داره...
یک ترم مجازی گذشت اما من تقریبا راضیم از اومدن...
خوب کم و کاستی هایی بوده و هست اما...شکر.
از اینکه آزاد نجف آباد را ول کردم و اومدم مجازی شهید بهشتی، زیاد ناراحت نیستم
Smile
انشاالله همه به چیزی که میخوان برسن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  دانشجویان دوره مجازی بیماری واگیر دار دارن!
بشتگی به نگاه‌ها و دیدگاه های تحصیل در هر شخصی داره...
یک ترم مجازی گذشت اما من تقریبا راضیم از اومدن...
خوب کم و کاستی هایی بوده و هست اما...شکر.
از اینکه آزاد نجف آباد را ول کردم و اومدم مجازی شهید بهشتی، زیاد ناراحت نیستم
Smile
انشاالله همه به چیزی که میخوان برسن

دقیقا بستگی به نوع نگاه داره Smile
من که لیسانس بهشتی بودم، فوق که مجازی ام راضی ام. چون هم میشه کار کرد هم میشه درس خوند Smile
البته باید تلاش کنه آدم چون سخته و از نظر اینکه کمتر از روزانه ها کلاس داریم باید بیشتر درس بخونیم ا
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  چند تا سوال
مجازی اصلا کلاس حضوری نداره؟
مجازی که کلاس نداره رو به آزاد که کلاس داره ترجیح میدید؟ چرا؟ چون دانشگاه مجازی تون معتبره؟
امتحاناتش هم مجازیه؟
همه ی واحدها شبیه روزانه است؟ واحدهای عملی مثل سمینار و... چطور؟

مجازی اصلا کلاس حضوری نداره برای همین آدم استرس نداره که تو ترافیک بمونه و همیشه سر کلاس دیر برسه
مدرک مجازی مورد تایید وزارت علومه . از طرفی موقع انتخاب واحد یه جا خوندم که یکی به دانشگاه بریتیش کلمبیا ایمیل زده بود گفته بود مدرک آموزش الکترونیک رو قبول دارین یا نه ؟ که گفته بودن قبول داریم.
از یه طرف دیگه استاد ها همون استاد های روزانه هستن و درس تقریبا همونه. فقط چون وقت کلاس ها کمتره، یه سری درس های خاص که احتیاج به کار بیشتر داره نمیرسن همه ی مباحث رو درس بدن. ولی بیشتر مباحث رو درس میدن و مشکلی از بابت مواد درسی نیست.
منابع درسی هم همونه و کلا تقریبا فرقی با روزانه نداره و بسته به استاد ممکنه کمتر یا بیشتر درس بدن.
امتحاناتش مجازی نیست و آخر ترم میریم دانشگاه و امتحان می دیم.
واحد های عملی مثل سمینار این طوریه که ما به صورت آنلاین ارائه میدیم. سیستمش جالبه.
فقط باید اینترنت پر سرعت داشته باشین.
نکته ی اصلی هم اینه که خیلی از درس ها رو خود آدم باید بخونه. چون دیگه استاد در کار نیست که بخواد کمک و اینا بکنه.
البته دانشگاه میشه رفت و از استاد ها کمک گرفت. ولی استادها کلا توی دوره ی روزانه هم کار زیادی با دانشجو ها ندارن و فقط کمک فکری می دن.
اینم از این.
اگر کار دارین می کنین این دوره خیلی خوبه . چون هم میشه کار کرد هم درس خوند.
از یه طرف دیگه تصور خیلی ها از دانشگاه کلاسه و اینکه استاد باشه و درس و دانشجو. اینا توی این دوره هست ولی بیشتر خود آدم باید کار کنه تا اینکه استاد بخواد به آدم چیزی یاد بده.
خلاصه که به نظر من بد نیست و از اینکه آدم یه عالمه پول خرج کنه پاشه از ایران بره یا یه همچین چیزی بهتره.
یا اینکه آدم بخواد بره شهرستان درس بخونه. این توی خود تهرانه و از آزاد خیلی بهتره.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , matin724
ارسال: #۷۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
بچه های دکترای مجازی به شکلی که می گید وجود داره؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط grayman.)
توصیه های من برای کسایی که ارشد رو می خوان مجازی بخونن مخصوصا علوم کامپیوتر
۱- هزینه هر ترمش یک میلیون و دویست هزار تومن حداقلشه
۲- در دانشگاه شهید بهشتی دانشجوهای مجازی رو آدم حساب نمی کنن مگر در زمان گرفتن پول و ثبت نام.
۳- کلا سیستم کار با استاد تعطیله مگر استاد مرام داشته باشه و بخواد شما کار کنید.
۴- لفظ عبارت مجازی در مدرک قید میشه. شرط و شروط هم نداره که اگر اینجوری شد حذف میشه یا نه.
۵- اساتید به چشم یک دانشجوی کارشناسی بهتون نگاه می کنن نه ارشد چون جزوه می دن و از همون جزوه امتحان می گیرن.
۶- در نمره دادن شدیدا سخت می گیرن بر خلاف اینکه داشنجو های روزانه نمراتشون تو یه درس مشترک زیر ۱۶ نیست و معدل ورودی ها حدود ۱۶/۲۰ هست ولی برای مجازی حدود ۱۴ - اینم بدونید در ارشد معدل زیر ۱۴ مشروط حساب می شید.
۷- خیلی هنر کنن به بچه ها موقع امتحان خوابگاه میدن اونم شبی ۱۰ هزار تومن در نماز خانه خوابگاه- لطف می کنن.
۸- به نظرم اگر کسی مجبور نیست که حتما امسال بره داانشگاه و وقت داره درس بخونه بهتره دوباره کنکور بده. تقریبا یک سال عقب میافته آدم ولی دیگه می دونه که دانشجو هست اونم از نوع واقعیش
۹- این سیستم آموزشی فوق العاده است برای کسایی که کارمندن و داشتن مدرک ارشد مهمه واسشون چون پایه حقوقیشون میره بالا.

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , ف.ش , delta , najme60 , sheyda , Spresso , fz_916
ارسال: #۷۴
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام بچه ها امیدوارم همتون خوب و سلامت و سر زنده باشید.
چند تا سوال از بچه های مجازی علوم کامپیوتر شهید بهشتی داشتم، اگه میشه جواب بدین بهم،ممنون میشم.
امروز نتیجه های مجازی ارشد ۹۱ اومد و من دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، میخواستم راهنمایم کنید که باید چه کاری انجام بدم واسه ثبت نام، چه زمانی هست،به چه شکلی باید ثبت نام کرد؟
من هنوز یه درسم مونده اونم پروژه هست، که ترم پیش گرفتم، و الان یه ترمش گذشت باید ترم تابستون تحویل بدم، الان من واسه اینکه بتونم ثبت نام کنم باید پروژه رو الان تحویل بدم یا اینکه نه، میتونم تا آخرین روز تحویل پروژه صبر کنم بعد ( منظورم اینکه باید فارغ تحصیل شده باشم کامل در زمان ثبت نام یا نه )

سوال بعدی اینکه آیا معافی تحصیلی میدن به کسایی که از طریق کنکور قبول شدن یا خیر؟

ممنون از دوستان.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)pami_smart نوشته شده توسط:  سلام بچه ها امیدوارم همتون خوب و سلامت و سر زنده باشید.
چند تا سوال از بچه های مجازی علوم کامپیوتر شهید بهشتی داشتم، اگه میشه جواب بدین بهم،ممنون میشم.
امروز نتیجه های مجازی ارشد ۹۱ اومد و من دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، میخواستم راهنمایم کنید که باید چه کاری انجام بدم واسه ثبت نام، چه زمانی هست،به چه شکلی باید ثبت نام کرد؟
من هنوز یه درسم مونده اونم پروژه هست، که ترم پیش گرفتم، و الان یه ترمش گذشت باید ترم تابستون تحویل بدم، الان من واسه اینکه بتونم ثبت نام کنم باید پروژه رو الان تحویل بدم یا اینکه نه، میتونم تا آخرین روز تحویل پروژه صبر کنم بعد ( منظورم اینکه باید فارغ تحصیل شده باشم کامل در زمان ثبت نام یا نه )

سوال بعدی اینکه آیا معافی تحصیلی میدن به کسایی که از طریق کنکور قبول شدن یا خیر؟

ممنون از دوستان.

سلام
برای ثبت نام در سایت دانشگاه بهشتی اعلام میکنن. همزمان با ثبت نام دانشجویان روزانه است. مدارک ثبت نام رو کامل میزنن تو سایتو هم پی دی اف هاشو می زارن که دیگه علاف نشی روز ثبت نام هم روز ثبت نام خودشون اون فرم ها رو آماده بهتون می دن. روز ثبت نام باید تشریف بیارید دانشگاه. در طول ترم شما نهایتا ۲ زمان بیایید دانشگاه. یکی همین ثبت نام اولیه، یکی هم برای امتحان ها.
البته برای گرفتن کارت دانشجویی و کتابخونه اگه خواستی می تونی هروقت اعلام کردن بیبایی بگیری ولی تا زمان امتحان مارت دانشجویی لازمت نمیشه و میتونی روز قبل امتحان از حراست بری بگیری کارتترو.
معافیت تحصیلی براتون صادر میشه که از امسال از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ باید اقدام بشه.
شما موقع ثبت نام که همین الانم می تونی بری زمانبندی ثبن نام رو از سایت دانشگاه بگیری باید فارغ التحصیل شده باشی و مدرکی مبنی بر اینکه فارغ التحصیل شدی بیاری براشون. ت پایان شهریور باید تموم شده باشه درست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pami_smart , fateme66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۷۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۷۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۸۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۰۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۶۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close