زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست پاسخنامه پارسه ایتی پارسال (لطفااا) :)

ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط shirin0101.)
درخواست پاسخنامه پارسه ایتی پارسال (لطفااا) :)
سلام دوستان Heart
من سوالات پارسال پارسه ایتی دارم ولی پاسخنامه هاشو کامل ندارم Undecided (۳ تای اول فقط دارم )، کسی داره برام ایمیل کنه؟
ممنووووون میشم Rolleyes
۹۱khosravi@gmail
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ
RE: درخواست پاسخنامه پارسه ایتی پارسال (لطفااا) :)
سلام راستش منم ندارم.کسی بهم میل کنه لطف میکنه.
paradize4415@gmail.com
۱
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط mina.h.)
براتون میل کردم .. انشالله که مفید واقع بشه Smile
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ)mina.h نوشته شده توسط:  براتون میل کردم .. انشالله که مفید واقع بشه Smile

خیلی ممنون HeartHeart

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۹۴ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۸۶ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  درخواست اشتراک آزمون های آزمایشی جامع پارسال fahim.m ۱ ۱,۸۱۳ ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  مصاحبه با رتبه ایتی sali_h ۲ ۳,۴۷۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamad0057
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۲۸ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵ IPv6 ۲ ۲,۴۳۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رتبه ۴۶ ایتی پذیرش معجزه اسا در امیرکبیر :) shirin0101 ۳۲ ۱۷,۷۶۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  کسی میدونه پارسال اخرین رتبه قبولی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تو رشته نرم افزار چی بوده؟ ستاره بارون ۲ ۳,۰۰۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ستاره بارون

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close