زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علت صفحه مشکی بعد از بالا اومدن ویندوز ۸ چیه؟

ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط hamraz1991.)
علت صفحه مشکی بعد از بالا اومدن ویندوز ۸ چیه؟
سلام

من به تازگی دو روزه بعد از بالا اومدن ویندوز ۸ در لب تاپ با صفحه مشکی مواجه میشم. در این زمینه جستجو کردم در نت .ترفندهای ریجستری رو امتحان کردم موثر نبود .ویندوزو آپ دیت کردم و آنتی ویروسم آپدیت کردم بازم موثر نبود. وقتی با این صفحه سیاه مواجه میشم تنها راه خلاص فقط از تسک منیجر گزینه فایل xplorer.exe رو می نویسم و وارد میکنم هست.در ضمن من روز قبل لاینس ویندوزم چون داشت تمام میشد کرک کردم.دوستان اگه مشکل از کرک باشه ،شما از کدوم سایت کرک ویندوز تون انجام میدید؟Rolleyes
نظر دوستان برای حل همیشگی این مشکل چیه؟

منتظر کمک های دوستان خوب مانشت هستم.ShyShyShyShy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط ezebim.)
RE: علت صفحه مشکی بعد از بالا اومدن ویندوز ۸ چیه؟
احتمالا دوست عزیز سیستم شما توسط خود برنامه کرک ویندوز ویروسی شده شما می توانید با دانلود kmspico یا kms windwos Activator مشکلتون رو حل کنید و بعد از وارد شدن در محیط ویندوز گزینه CMD را در Run در حالت Administrator اجرا کرده و
دستور sfc /scannow را وارد نمایید
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamraz1991
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: علت صفحه مشکی بعد از بالا اومدن ویندوز ۸ چیه؟
(۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ب.ظ)ezebim نوشته شده توسط:  احتمالا دوست عزیز سیستم شما توسط خود برنامه کرک ویندوز ویروسی شده شما می توانید با دانلود kmspico یا kms windwos Activator مشکلتون رو حل کنید و بعد از وارد شدن در محیط ویندوز گزینه CMD را در Run در حالت Administrator اجرا کرده و
دستور sfc /scannow را وارد نمایید
موفق باشید.

ممنون از شما به خاطر پاسختون.Shy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۰۷ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۹۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۹۴۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۸۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۱۷ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۲۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۷۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۷۴۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close