زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشل در باز کردن صفحات وب با مودم D-Link

ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط simorgh.)
مشل در باز کردن صفحات وب با مودم D-Link
سلام دوستان
من تازگی پس از تحقیقاتی که کرده بودم به این نتیجه رسیدم که مودم D-Link از بقیه مودم ها بهتر عمل می کنه
اما متأسفانه پس از تهیه ی مودم و ثبت نام اینترنت می بینم بعضی از صفحات وب رو باز نمی کنه. و فقط تعداد کمی از سایت ها
مثل google رو باز می کنه.

گفتم شاید ایراد از طرف سرویس دهنده ی اینترنت باشه (که مال من مخابراته) اما یک مودم Tp-Link رو امتحان کردم و صفحات رو باز می کرد
و مشکل از اینترنت نیست بلکه از مودمم هست. چیزهایی در مورد تغییر DNS می دونم اما جواب نداد شایدم اطلاعاتم کافی نبوده!

دوستان اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه. ممنونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: مشل در باز کردن صفحات وب با مودم D-Link
(۰۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تازگی پس از تحقیقاتی که کرده بودم به این نتیجه رسیدم که مودم D-Link از بقیه مودم ها بهتر عمل می کنه
اما متأسفانه پس از تهیه ی مودم و ثبت نام اینترنت می بینم بعضی از صفحات وب رو باز نمی کنه. و فقط تعداد کمی از سایت ها
مثل google رو باز می کنه.

گفتم شاید ایراد از طرف سرویس دهنده ی اینترنت باشه (که مال من مخابراته) اما یک مودم Tp-Link رو امتحان کردم و صفحات رو باز می کرد
و مشکل از اینترنت نیست بلکه از مودمم هست. چیزهایی در مورد تغییر DNS می دونم اما جواب نداد شایدم اطلاعاتم کافی نبوده!

دوستان اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه. ممنونم

سلام ، به احتمال زیاد مشکل همون dns server باشه برو تو تنظیمات مودم و آدرس های dns رو به ترتیب زیر بزار به صورت دستی .

dns server 1 : 217.218.127.127
dns server 2 : 8.8.8.8
بعد بشین دعا کن و امیدوار باش .Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: مشل در باز کردن صفحات وب با مودم D-Link
(۰۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام ، به احتمال زیاد مشکل همون dns server باشه برو تو تنظیمات مودم و آدرس های dns رو به ترتیب زیر بزار به صورت دستی .

dns server 1 : 217.218.127.127
dns server 2 : 8.8.8.8
بعد بشین دعا کن و امیدوار باش .Big Grin

سلام ممنونم که توجه کردید
اما با این کار هم مشکل رفع نشد آخرسر نوع کانکشن رو bridge انتخاب کردم درست شد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۶۷ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۷۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۷۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۱۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۰۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۲۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۵ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close