زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک درمورد شبکهsdn

ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ
کمک درمورد شبکهsdn
سلام
من یه ارائه دارم که میخوام درمورد شبکهsdn انجامش بدم
کسی هست بتونه اطلاعاتی درمورد شبکهsdn در اختیارم بزارهHuh
خواهش میکنم اگه کسی هست زود بهم جواب بده
من ۸/۸/۹۴ باید ارائمو انجام بدم
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Brick همه چیز درمورد ابر αɾια ۵ ۳,۸۳۲ ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۳۶۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۳,۰۴۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll
  راهنمایی درمورد انتخاب استاد راهنما (دوستان ورودی سالهای قبل لطفا به ما کمک کنید) shiivaa ۳ ۱,۹۷۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima1356
  --راهنمایی درمورد ثبت نام دانشگاه اصفهان-- mm--ar ۷ ۱,۷۸۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۴۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۵۸۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  کسی درمورد عملکرد تبلت Acer Iconia W4 3G - 32GB اطلاعی داره؟ abraham ۱ ۱,۹۰۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: abraham

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close