زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت بهمکاری بازاریاب تبلیغاتی

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
دعوت بهمکاری بازاریاب تبلیغاتی
مانشت بازاریابان تبلیغاتی در زمینه جذب آگهی از موسسات آموزشی و کنکور کارشناسی ارشد و دکترا ،موسسات اعزام دانشجو بخارج از کشور و مهاجرت‌، موسسات برگزار کننده آزمونهای آزمایشی و آزمونهای تخصصی زبان (تافل،آیلتس و....)،ناشرین بسته های آمادگی کنکور تحصیلات تکمیلی و شرکتها‌ی فروش لوازم ومحصولات حرفه ای و سایر فعالان در زمینه های مرتبط با مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) را بصورت پورسانتی و موردی( Per Case)دعوت بهمکاری مینماید.
جهت اطلاع از میزان پورسانت و نحوه همکاری با من تماس بگیرید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , hseforum

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۷۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۳۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۸,۶۸۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396
Rainbow به کجاها دعوت شدید؟؟؟ mehrankh ۱۰۰ ۶۰,۳۲۶ ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yasyf
  شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ shahmorteza ۲۱ ۱۳,۲۳۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  دعوت به همکاری aflak ۰ ۱,۹۳۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aflak
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۳۳ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  دعوت به همکاری برنامه نویس دات نت a.kam ۱ ۲,۷۱۹ ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: a.kam
  اخرین نفری که دعوت به مصاحبه می شود omid93 ۰ ۱,۹۰۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: omid93

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close