زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروتکل RTP & RTCP

ارسال:

ghazal zz پرسیده:

پروتکل RTP & RTCP

سلام دوستان
کسی میتونه پاورپوینتی در مورد پروتکل RTP & RTCP برام بفرسته؟خواهش میکنم شدید لازم دارم SadSadSadSadUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

hesam.ghasemi پاسخ داده:

RE: پروتکل RTP & RTCP

(۱۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)ghazal zz نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میتونه پاورپوینتی در مورد پروتکل RTP & RTCP برام بفرسته؟خواهش میکنم شدید لازم دارم SadSadSadSadUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

سلام
شما میتونید به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید و پاورپوینتی که میخواین رو سرچ کنید. یه پاورپویت پیوست کردم. به نظرم خیلی خوبو کامله

فایل‌(های) پیوست شده
s9cotnrtprtcp-121024133158-phpapp02.pptx
اندازه فایل: ۴۶۳/۰۲ KB
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۷۱ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  ابزار شبیه سازی پروتکل های امنیت شبکه - ابزار اسکایتر mavin1200 ۰ ۲,۱۶۰ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mavin1200
  پروتکل ۲pl-پایگاه داده پیشرفته-دکتری ۹۶ b.kiani ۰ ۱,۵۹۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  پروتکل قفل گذاری چند اسلوبی-پایگاه داده پیشرفته-دکتری ۹۶ b.kiani ۰ ۲,۱۸۳ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
  amp چیست azade1992 ۰ ۱,۶۹۷ ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azade1992
  سوال ۵۶ شبکه IT91 در مورد پروتکل TCP nafas_70 ۶ ۷,۶۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  شبیه سازی Vant با پروتکل TDMA در NS-2 Manesht_User ۱ ۲,۵۳۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Manesht_User
  سوال از پروتکل ۸۰۲/۱۱ nina69 ۲ ۲,۵۶۵ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nina69
  پروتکل Aloha Mänu ۳ ۴,۷۲۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aasd
Question پروتکل HTTPS admin ۳ ۲,۲۹۸ ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close