زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد ازمون ارشد

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
راهنمایی در مورد ازمون ارشد
سلام دوستان خسته نباشید من تازه با این انجمن اشنا شدم
من دانشجو کارشناسی دانشگاه ازاد رشته نرم افزار هستم و ۲سال دیگه حدودا لیسانسم تموم میشه
میخواستم خودمو واسه کارشناسی ارشد اماده کنم که یک دانشگاه خوب از دانشگاه های تهران قبول بشم
از کی باید شروع کنم به خوندن روزانه چقدر ؟ تا ۸-۹ ساعت میتونم بخونم چون وقت ازاد دارم
و منابع چه منابعی انتخاب کنم الان چند تا پی دی اف دانلود کردم مثلا واسه ساختمان گسسته اینارو معرفی کرده
۱/گسسته هادی یوسفی
۲/گسسته قلی زاده
۳/گریمالدی

ایا همه این ۳تا کتاب و باید بخونم یا یک دونه از اینا ؟
چون دانشگاه ازاد هستم اساتید زیاد جالبی نداشتم قصدم ادامه تحصیل در رشته نرمافزار امیرکبیر یا شریفه
منابع خوبی که خود اموز باشه و نسبتا راخت باشه اگر امکان داره به من معرفی کنید
از نظر زبان قوی هستم و ۵۰۴ و تافل رو قبلا خوندم ولی ریاضیات مشکل دارم....
از کی دقیقاشروع کنم به خوندن

از شما ممنونم.
Aurora، در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی لطفا در مورد منابع این جا سوال نکنید برای هر درسی بخشی وجود دارد و اینکه حتما قسمت مصاحبه ها رو بخونید متوجه جواب سوالتون در مورد زمان و منابع میشید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۵۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close