زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
Rainbow درخواست
سلام.آیا این واقعیت دارد که هوش مصنوعی بیشتر به نرم افزار نزدیکتر است تا سخت افزار و دانشجویان نرم افزار تو گرایش هوش بیشتر موفقند؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا , abolfazl72
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
RE: درخواست
میشه جواب بدید سوال من هم هست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco , abolfazl72
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط A L I.)
درخواست
ببخشید که من جواب میدم با اینکه گرایشم نیست ولی سوالتون خیلی سوال تخصصی نیست .
اگه به سخت افزار نزدیک بشه ، میره تو برق و مکانیک و زمینه کنترلی و مهندسی برق پیدا میکنه و میشه گرایش رباتیک از مهندسی برق دوست عزیز.
وقتی در مهندسی کامپیوتر بهش نیگا میشه بیشتر به جنبه های نرم افزاری یا شبیه سازی نزدیکه.
مثلا" شناسایی الگو و امثالهم . که بیشتر الگوریتمیک و جنبه نرم افزاری داره.
ولی نمیشه گفت نرم افزاریها درش موفق اند. چون کارشناسی نرم و سخت آنچنان تفاوتی در حدیکه تو ارشد هوش با هم فاصله زیاد بگیرند ندارند.

نظر من بود . دوستان هوشی همنظر بدن و اگه من اشتباه گفتم تصحیح کنن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: درخواست
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  ببخشید که من جواب میدم با اینکه گرایشم نیست ولی سوالتون خیلی سوال تخصصی نیست .
اگه به سخت افزار نزدیک بشه ، میره تو برق و مکانیک و زمینه کنترلی و مهندسی برق پیدا میکنه و میشه گرایش رباتیک از مهندسی برق دوست عزیز.
وقتی در مهندسی کامپیوتر بهش نیگا میشه بیشتر به جنبه های نرم افزاری یا شبیه سازی نزدیکه.
مثلا" شناسایی الگو و امثالهم . که بیشتر الگوریتمیک و جنبه نرم افزاری داره.
ولی نمیشه گفت نرم افزاریها درش موفق اند. چون کارشناسی نرم و سخت آنچنان تفاوتی در حدیکه تو ارشد هوش با هم فاصله زیاد بگیرند ندارند.

نظر من بود . دوستان هوشی همنظر بدن و اگه من اشتباه گفتم تصحیح کنن.

ممنون.مختصر و کوتاه بود

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl72

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music [درخواست دانلود] - درخواست صدا و جزوه پایگاه داده دکتر کیوان پور smasoud ۹ ۷,۶۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
  درخواست فوری_ درخواست ویس نکته و تست منطقی دکتر یوسفی binahayat ۳ ۵,۲۵۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: binahayat
  درخواست فوری: درخواست جزوه مربوط به یالهای صلیبی و پیش رو elham 68 ۳ ۲,۷۶۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: elham 68

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close